W dniu 26 VI 2021 r. w Sokołowie Podlaskim przeprowadzono Mistrzostwa Polski Masters w kolarstwie szosowym, w których Jan Zderkiewicz reprezentujący Hrubieszów Na Rowerach w kategorii wiekowej 75+, uzyskał trzeci czas uwieńczony tytułem drugiego wicemistrza Polski. Gratulujemy - medalu, zdrowia, kondycji, ambicji i pasji!
Podium M70B - dystans 19 km
1. Zygmunt Pfeifer Rawex z Energy Saving 28:01,68 min
2. Ksawery Leszczyński z Kolejarz Jura Częstochowa 30:47,24
3. Jan Zderkiewicz z Hrubieszów Na Rowerach 32:35,62
Opracował - mak
Foto - fb Jana Zderkiewicza
Zobacz też:
Kolejny medal na Mistrzostwach Polski Rafała Fedaczyńskiego!
https://lubiehrubie.pl/sport/kolejny-medal-na-mp-rafala-fedaczynskiego/
[WIDEO]1109[/WIDEO]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz