Jedynka: Biegi Przełajowe Poświęcone Bohaterom Września

18 września w Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie zostały zorganizowane XV Biegi Przełajowe Poświęcone Bohaterom Września 1939 roku.

Reklamy

 

W biegach udział wzięło:


Chłopcy szkoła podstawowa: 135

Dziewczęta szkoła podstawowa: 131

Chłopcy gimnazjum: 21

Dziewczęta gimnazjum: 14

Przedszkolaki: 64

Łącznie w biegach uczestniczyło 365 zawodników.

      

Wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych:


Gimnazjum – chłopcy

Klasy I  

1 miejsce Skorupa Dominik kl. I a

2 miejsce Steć jakub kl. I a

3 miejsce Góral Szymon kl. I a

Klasy II

1 miejsce Tarnowski Mateusz kl. II a

2 miejsce Krawczuk Kacper kl. II a

3 miejsce Misiaczek Kacper kl. II a

Klasy III

1 miejsce Żurawski Paweł kl. III b

2 miejsce Zybura Cezary kl. III b

3 miejsce Borusiewicz Mateusz kl. III b


Gimnazjum – dziewczęta

Klasy I

1 miejsce Błaszczak Aleksandra kl. I b

2 miejsce Skorupa Łucja kl. I a

3 miejsce Wawrzosek Julia kl. I b

Klasy II

1 miejsce Fronckiewicz Natalia kl. II b

2 miejsce Pańko Paulina kl. II a

3 miejsce Czajka Karolina kl. II a

Klasy III

1 miejsce Nieradko Natalia kl. III b

2 miejsce Ostrowska Paulina kl. III a

3 miejsce Kozak Sandra kl. III b


Szkoła podstawowa – dziewczęta

Klasy 1

1 miejsce Markiewicz Zuzanna kl.1b

2 miejsce Najfeld Wiktoria kl.1d

3 miejsce Zezula Dominika kl.1b

Klasy 2

1 miejsce Bartnik Maja kl.2a

2 miejsce Sułkowska Julia kl.2c

3 miejsce Radomińska Karolina kl.2a

Klasy 3

1 miejsce Panasiewicz Martyna kl.3c

2 miejsce Natucka Jagoda kl.3b

3 miejsce Borowik Amelia kl.3a

Klasy 4

1 miejsce Telicka Anna kl.4b

2 miejsce Salamon Sandra kl.4b

3 miejsce Chorzępa Diana kl.4a

Klasy 5

1 miejsce Hrycuniak Martyna kl.5c

2 miejsce Greszeta Marcela kl.5c

3 miejsce Jankowska Natalia  kl.5a

Klasy 6

1 miejsce Stasiuk Emma kl.6c

2 miejsce Malwina Stecko kl.6a

3 miejsce Daciuk Katarzyna kl.6b


Szkoła podstawowa – chłopcy

Klasy 1

1 miejsce Stadnicki Erwin kl.1c

2 miejsce Maciej Zając kl.1c

3 miejsce Koszałka Jakub kl.1d

Klasy 2

1 miejsce Turosz Bartłomiej kl.2a

2 miejsce Świstowski Szymon kl.2c

3 miejsce Głowacz Kacper kl.2c

Klasy 3

1 miejsce Kiełbasa Piotr kl.3c

2 miejsce Nowosad Igor kl.3c

3 miejsce Woś Szymon kl.3b

Klasy 4

1 miejsce Barszczewski Gabriel kl.4b

2 miejsce Różniatowski Paweł kl.4b

3 miejsce Rzepka Kamil kl.4b

Klasy 5

1 miejsce Herda Michał kl.5a

2 miejsce Dziedzic Przemysław kl.5a

3 miejsce Bartnik Marcel kl.5a

Klasy 6

1 miejsce Wsolak Amadeusz kl.6c

2 miejsce Pieczkowski Oskar kl. 6b

3 miejsce Pietrusiewicz Mikołaj kl.6c

 

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom biegów!!!



źródło i fot. ZSM nr 1