Jedynka najwyżej w Igrzyskach we Współzawodnictwie Wojewódzkim SZS 2014/2015

Na stronie internetowej LW SZS w Lublinie zostały opublikowane wyniki współzawodnictwa wojewódzkiego za rok szkolny 2014/2015. Wśród szkół podstawowych w ramach sportowych Igrzysk Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie (Jedynka) zajął najwyższą pozycję ze szkół z powiatu hrubieszowskiego. W punktacji międzypowiatowej, pomimo że zdobyliśmy sporo punktów mniej niż w poprzednim roku szkolnym, awansowaliśmy o 2 pozycje – na 18.

Reklamy

 

Współzawodnictwo Wojewódzkie SZS 2014/2015

 

Igrzyska – szkoły podstawowe

 

1     SPNr7 Świdnik          Świdnik       520,6

2     PSP Janów Lubelski  Janów Lub. 462,3

3     SPNr2 Tomaszów      Tomaszów  443,5

4     SPNr1 Łuków            Łuków         439,5

5     SPNr3 Tomaszów      Tomaszów  424,0

6     SPNr9 Zamość          Zamość m.   363,8

7     SPNr3 Międzyrzec   Podl. Biała P. 271,0

8     SPNr5 Kraśnik           Kraśnik       270,0

9     SPNr1 Biłgoraj           Biłgoraj       266,8

10   SPNr 8 Chełm            Chełm m.    260,8

 

27. ZSM1 Hrubieszów Hrubieszów 135,5

(w r.2013/2014 – 36 miejsce – 156,0 pkt)

34. ZSM 3 Hrubieszów Hrubieszów 111,5

(w r.2013/2014 – 14  miejsce – 254,5 pkt)

53. ZSM 2 Hrubieszów Hrubieszów 83,5

(w r.2013/2014 – niesklasyfikowane)

118. SP Werbkowice Hrubieszów   34,6

(w r.2013/2014 – niesklasyfikowane)

136. SP Gozdów        Hrubieszów    28,8

(w r.2013/2014 – 110 – 61,0  pkt)

185. SP Dołhobyczów Hrubieszów 17,0

(w r.2013/2014 –niesklasyfikowane)

250. SZS Mircze        Hrubieszów    10,5

(w r.2013/2014 – 155. – 61 pkt)

278. SP Wiszniów     Hrubieszów    6,5

(w r.2013/2014 – 154 – 34,0 pkt)

284. SP Horodło        Hrubieszów    6,0

(w r.2013/2014 – 250 – 13,0 pkt)

315. SP Uchanie        Hrubieszów    2,0

(w r.2013/2014 –niesklasyfikowane)

 

Punkty zdobyło 323 szkoły z województwa.

 

***

 

Punktacja międzypowiatowa 2014/2015

 

Igrzyska – szkoły podstawowe

 

1              Puławy                   1021,6

2              Tomaszów              982,3

3              Łuków                    916,6

4              Kraśnik                   846,5

5              Zamość m.              829,6

6              Chełm m.                808,0

7              Świdnik                  799,6

8              Lubartów               730,6

9              Janów Lub.             676,0

10            Biłgoraj                   670,8

11            Opole Lub.             633,3

12            Łęczna                   623,0

13            Biała P. m               608,1

14            Biała P.pow.           600,6

15            Lublin pow.            584,9

16            Krasnystaw            535,2

17            Ryki                        499,0

18           Hrubieszów           435,9

( r. szk. 2013/2014 – 20 miejsce – 551,5 pkt.)

19            Radzyń                   407,9

20            Chełm pow.            399,7

21            Zamość pow.          307,5

22            Parczew                 276,1

23            Włodawa                218,4

 

***

 

Osiągnięcia: Wojewódzkie Igrzyska SZS 2014/2015 – Szkoły Podstawowe


Indywidualne Biegi Przełajowe

 

7.10.2014 r. Adamów

Dziewczęta ur. 2004 (kl. IV) – 600m

 

84. Tokarczuk Marta SP Uchanie

 

Dziewczęta ur. 2003 (kl. V) – 800m

4. Hrycuniak Martyna ZSM 1 Hrubieszów

48. Cymborska Wiktoria SP Uchanie

 

Chłopcy ur. 2003 (kl. V) – 1000m

46. Herda Michał ZSM 1 Hrubieszów

65. Daszuk Patryk SP Uchanie

 

Dziewczęta ur. 2002 (kl. VI) – 1000m

13. Stasiuk Emma ZSM 1 Hrubieszów

55. Ciesielczuk Amelia ZSM 2 Hrubieszów

58. Ciesielczuk Karolina ZSM 2 Hrubieszów

77. Kwiatkowska Kaja ZSM 2 Hrubieszów

101. Kwiatkowska Weronika SP Uchanie

102. Chomik Klaudia ZSM 2 Hrubieszów

 

Chłopcy ur. 2002 (kl. VI) – 1000m

29. Gadzicki Patryk SP Uchanie

33. Wasyluk Piotr ZSM 2 Hrubieszów

 

***

 

Tenis stołowy indywidualny – dwie kat. wiekowe

25.11.14 w Kocudza 

 

Dziewczęta ur. 2004 i młodsze

9-12. Ślusarz Estera ZS Werbkowice, op. Anna Dołowy

 

Chłopcy ur. 2004 i młodsi

17-24. Lackowski Norbert SP Gozdów, op. Tomasz Królicki

 

Chłopcy ur. 2002/2003

13-16. Smusz Jakub SP Gozdów, op. Tomasz Królicki

 

***


Szachy drużynowe

16.12.14 w  Tomaszów          

 

18. GZS  w Dołhobyczowie – op. Mariusz Kulczyński

w składzie dz+chł: Kajetan Bosowski,  Bartłomiej Martyniuk, Marcel Bosowski, Karolina Dudek.

 

***


Tenis stołowy druż.   dwie kat. wiekowe

22.01.15 cz Kocudza

 

Chłopcy ur. 2002/2003

9-10. SP Gozdów – op. Tomasz Królicki

W składzie: Smusz Jakub, Belina Dawid


 

Opracował – Marek A. Kitliński (mak)

Foto – archiwum LH, T. Lenard