Jelonki Piłkarskie 2016

20 czerwca na boiskach Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie odbędzie się Turniej Piłki Nożnej Chłopców rocznika 2005 i młodszych „Jelonki piłkarskie”.

Regulamin Turnieju Piłki Nożnej Chłopców

„Jelonki piłkarskie”

rocznik 2005 i młodsi w Hrubieszowie

Data: 20.06.2016 roku, godz.9,00-15,00

Miejsce: Boiska treningowe Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie ul.Listopadowa 12.

Organizator: Stowarzyszenie Edukacyjne”Razem” w Hrubieszowie ul.Kolejowa 3 B,

22-500 Hrubieszów.Tel.663 779 543.Strona:razem.hrubieszow.info

Burmistrz Miasta Hrubieszów i ZSM nr 1 w Hrubieszowie.

Fundator nagród:Stowarzyszenie Edukacyjne”Razem” w Hrubieszowie ul.Kolejowa 3 B,

22-500 Hrubieszów.Tel.663 779 543.Strona:razem.hrubieszow.info,(puchary drużynowo i indywidualnie,puchary dla najlepszego strzelca,technika i bramkarza),Burmistrz Miasta w Hrubieszowie ( grawerki na puchary,nagrody rzeczowe).ZSM nr 1 w Hrubieszowie ( boiska,woda i obsługa sędziowska).

Uczestnictwo: W turnieju mogą brać udział chłopcy i dziewczynki urodzeni w roku 2005 i młodsi.

I. Przepisy gry:

1.Zawody odbywają się na boisku o wymiarach 42m : 21m ,bramki 2m : 3m.

2.Rozgrywki przeprowadzone będą systemem grupowym, pucharowym lub mieszanym w zależności od ilości drużyn.

3.Mecze rozgrywane będą piłką numer 4 nisko odbijającą lub piłką halową.

4.Drużyny występują w składach 5 osobowych (4+1) ilość zawodników rezerwowych oraz zmian

dowolna.

5.Czas gry wynosi 8-10 minut bez zmiany stron, a przerwa między meczami wynosi 2 minuty.

6.Zmiany dokonywane są systemem hokejowym w strefie zmian ( za bramkami).

7.Przy rzucie z autu ( noga), rożnym lub wolnym odległość zawodników broniących od piłki wynosi 3 metry.

8.Jakikolwiek rzut także od bramki musi być wykonany w ciągu 4 sekund w przeciwnym wypadku sędzia przyznaje drużynie przeciwnej rzut wolny pośredni.

9.Rzut karny wykonuje się z odległości 7 metrów.

10.Bramkarz może zdobyć bramkę, ale nie bezpośrednim wyrzutem z ręki.

11.Przepis o spalonym nie obowiązuje.

12.Za wykroczenie w grze sędzia może ukarać zawodnika 1-2 minutami.

13.Zawodnik ukarany czerwoną kartką nie może uczestniczyć w następnym meczu.

14.Zespół grający w osłabieniu po utracie bramki może wprowadzić zawodnika do gry, ale nie ukaranego czasowo.

15.Obowiązuje obuwie do gry w hali.

II. Punktacja:

1.Za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3 punkty,za remis 1 punkt,za porażkę 0 punktów.

III.O Kolejności miejsc decyduje:

1.Większa ilość zdobytych punktów.

2.Wynik bezpośredniego spotkania pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

3.Korzystniejsza różnica bramek.

4.Większa liczba zdobytych bramek.

5.Losowanie.

UWAGA ! W czasie gier półfinałowych oraz w meczach o kolejności w turnieju w razie remisu,

sędzia zarządza rzuty karne, po trzy aż do skutku.

IV. Nagrody:

1.Wszystkie zespoły otrzymują dyplomy.

2.Trzy drużyny otrzymuje puchary i upominki.

3.Ponadto najlepsi zawodnicy ( bramkarz,strzelec,technik) otrzymują puchary.

V. Sprawy finansowe:

1.Zgłoszenie udziału w turnieju należy potwierdzić do 15.06.2016 roku mailem na:wojciechantoniuk@o2.pl w Hrubieszowie tel.663 779 543.