23 kwietnia 2024

Juniorzy Unii pokonują Polesie Kock, trampkarze przegrywają z Orlętami Łuków

W zaległym meczu o mistrzostwo II Ligi Wojewódzkiej Juniorów Starszych Unia Hrubieszów pokonała dziś na stadionie HOSiR Polesie Kock 5:1. Trampkarze Unii przegrali mecz z Orlętami Łuków 3:4.

Juniorzy Unii Hrubieszów pokonali bez problemów 5:1 swoich rywali z Polesia Kock, a bramki dla naszego zespołu zdobyli: Marcin Stepaniuk i Krzysztof Garbacz – po 2 oraz Maciej Więch – 1.

Skład Unii: Przemysław Gajewski, Krzysztof Wojewoda, Krystian Wiak, Tomasz Smoła, Łukasz Waś, Krzysztof Garbacz (Paweł Stepaniuk), Michał Wiejak, Rafał Tabuła, Marcin Stepaniuk, Szymon Małuszek (Kuba Borek), Hubert Majewski, Maciej Więch.

Trampkarze, mimo że po bramkach Patryka Pakuły i Mateusza Oleszczuka, prowadzili w pierwszej połowie z Orlętami Łuków już 2:0, ostatecznie mecz przegrali 3:4.

W drugiej połowie meczu piłkarze Orląt byli wyraźnie lepsi, a przede wszystkim uwidoczniła się ich przewaga wzrostu i przewaga fizyczna. Po drugiej bramce strzelonej przez Pakułę, wyszliśmy ponownie na prowadzenie, ale to było wszystko, na co było dzisiaj stać naszych zawodników.

Dzisiejszy mecz trampkarzy był pierwszym w tej rundzie, w którym wyraźnie widać było różnicę wieku pomiędzy piłkarzami Unii i Orląt (w zespole Unii z rocznika podstawowego – 1999 gra tylko 7 zawodników, pozostali to roczniki 2000 i 2001).

źródło: LubieHrubie.pl, mksuniahrubieszow.pl (z.k.)