Już w sobotę 16 maja ogólnopolski mityng lekkoatletyczny w Hrubieszowie

W sobotę 16.05.2015 r. w Hrubieszowie od godz. 13.00 rzut młotem, a od 15.00 pozostałe konkurencje na nowoczesnym hrubieszowskim stadionie odbędą się III Ogólnopolskie Zawody LOZLA, również Mistrzostwa Województwa LZS oraz Liga Młodzików.

Reklamy

 

Na listach startowych znajdują się zawodnicy z Lublina, Białej Podlaskiej, Puław, Zamościa, Chełma, Lubartowa Tomaszowa Lubelskiego, no i oczywiście Unii Hrubieszów, a więc warto przyjść na stadion HOSiR, bo taka okazja, aby zobaczyć zawody na takim poziomie znowu będzie za …rok.

 


Program minutowy (projekt)

II Mityng LOZLA, Otwarte Mistrzostwa Województwa LZS i I rzut Ligi Młodzików

HRUBIESZÓW, 16 .05.2015 r.

 

13.00 – Młot K

14.00 – Młot M

 

***

 

15.00 – 100 m K W dal M Kula K Dysk M

15.15 – 100 m M Wzwyż K

15.30 – 300 m K

15.45 – 300 m M

16.00 – 200 m K W dal K Dysk K

16.15 – 200 m M Kula M

16.30 – 600 m K (młodz.) Wzwyż M

16.40 – 1000 m K (młodz.)

16.55 – 1000 m M (młodz.)

17.10 – 400 m K Oszczep K

17.20 – 400 m M

17.30 – 2000 m M (młodz)

17.45 – 1500 m K Oszczep M

18.00 – 1500 m M

 

***


Z MKS „Unia” Hrubieszów SA zgłoszeni:

 

1    BARANOWSKI Michał              1998-03-04  1500m M

2    CIUCH Dominika                    2000-01-01  100m K mł

3    DACIUK Dominik                     2001-01-01  1000m M mł

4    DUDA Andrzej                        2001-09-11  300m M mł

5    DUDA Andrzej                        2001-09-11  100m M mł

6    DZIAŁA Karolina                     1999-07-18  W dal K

7    DZIUBA Kamil                         2002-01-01  100m M mł

8    FRĄCKIEWICZ Natalia            2000-01-01  600m K mł

9    GAJEWSKA Karolina               2001-02-14  300m K mł

10  GOŁĄB Kacper                        2001-03-02  300m M mł

11  GOŁĄB Kacper                        2001-03-02  100m M mł

12  GONTARZ Bartłomiej              2000-01-01  Kula M (5kg) mł

13  JARONI Zuzanna                    1999-12-23  400m K

14  JEŻYNA Mateusz                    2000-02-08  300m M mł

15  KLIMOWICZ Michał                 2000-07-16  Kula M (5kg) mł

16  KOŁTUN Paulina                     2001-01-19  W dal K mł

17  KOŚCIOŁKO Kamil                  2001-03-02  1000m M mł

18  KOWALCZUK Weronika          1999-01-01  W dal K

19  KOZDRÓJ OLIWIA                  2001-01-01  W dal K mł

20  KROTKIEWICZ Karina             2001-01-01  W dal K mł

21  KROTKIEWICZ Karina             2001-01-01  100m K mł

22  ŁOZA Dawid                           1998-07-13  1500m M

23  MATYSEK Beata                      2001-01-01  300m K mł

24  MAZUR Barbara                      2000-01-01  100m K mł

25  MIC Karina                             2002-10-04  600m K mł

26  MISIASZEK Kacper                 2000-01-27  2000m M mł

27  ORZECHOWSKI Miłosz           1999-01-01  Kula M (5kg) jm

28  PAŁCON Kamil                        2001-01-01  100m M mł

29  PANASIEWICZ Rafał               2000-01-01  Oszczep M (600) mł

30  POLIKOWSKI Aleksander       1998-01-10  1500m M

31  ROMASZKO Albert                  1998-11-26  1500m M

32  SKORUPA Dominik                  2000-11-17  2000m M mł

33  SKORUPA Łucja                      2000-11-17  1000m K mł

34  SONIAK Piotr                          1998-02-23  1500m M

35  STEĆ Jakub                            2001-01-01  1000m M mł

36  TRYBUŁA Agata                      1998-07-01  400m K

37  USOWSKI Michał                    1999-01-01  Kula M (5kg) jm

38  WAŚ Karolina                         1999-06-07  1500m K

39  WĄSIEL Józef                         1947-04-18  Dysk M (2kg)

40  WĄSIEL Józef                         1947-04-18  Kula M (7.26kg)

41  WOŁYNIEC Oliwia                  1999-08-01  1500m K

42  WROŃSKI Paweł                    2001-08-14  100m M mł

43  ZAJĄC Szymon                       2000-03-01  300m M mł

44  ZAŁUSKI Szymon                   2000-02-23  100m M mł

45  ZAŁUSKI Szymon                   2000-02-23  300m M mł

 

A także:

 

AZS UMCS Lublin – 110 osobostarty

Agros Zamość – 112

AZS AWF Biała Podlaska – 1

Wisła Puławy – 30

Nefryt Lubartów – 3

Agros Chełm – 57

Żak Biała Podlska 35

Tomasovia Tomaszów Lub. – 9

Unia Hrubieszów – 45

 

***

 

Rekordy Areny Lekkoatletycznej HOSiR, w konkurencjach przewidzianych programem mityngu

notowane od dn. 7.05.2012 r.

Rekordy ogólne bez względu na wiek i przynależność klubową

 


Kobiety/Dziewczęta

 

100 m – pomiar elektroniczny (PE)

 

12,35 Alicja Wrona SKB Kraśnik 11.05.2013

 

200 m – PE

 

25,05 Alicja Wrona SKB Kraśnik 11.05.2013

 

300 m – PE

 

42,86 Magdalena Doroszczuk AZS UMCS Lublin 4.05.2014

 

400 m – PE

 

57,00 Ewa Jacniak AZS UMCS Lublin 11.05.2013

 

600 m PE+PR

 

1:41,96 Monika Kosz MKS Agros Chełm 22.09.2012

 

1000 m

 

3:14,76 Patrycja Buczyło MKS Żak Biała Podlaska 4.05.2014

 

1500 m

 

4:57,89 Joanna Szmit KS Agros Zamość 4.05.2014

 

Skok w dal

 

4.96 Monika Zebzda G. Horodło 21.05.2012

 

Skok wzwyż

 

1.59 Klaudia Łapa KS Agros Zamość 11.05.2013

 

Pchnięcie kulą 4 kg – rzutnia główna

 

17.01 Agnieszka Dudzińska AZS AWF Biała Podlaska 11.05.2013

 

Pchnięcie kulą 3 kg do lat 17 – rz. główna

 

10.99 Aleksandra Śmiech KS Agros Zamość 4.05.2014

 

Pchnięcie kulą 3 kg do lat 15 – rz. główna

 

8.78 Karolina Gruszka MKS Agros Chełm 4.05.2014

 

Rzut dyskiem 1 kg

 

51.62 Małgorzata Raciborska AZS AWF Biała Podlaska 11.05.2013

 

Rzut dyskiem 0,75 kg – do lat 15

 

33.50 Aleksandra Osiak AZS UMCS Lublin 4.05.2014

 

Rzut oszczepem 600 g.

 

31.83 Agnieszka Kęczkowska KS Wisła Puławy 11.05.2013

 

Rzut oszczepem 500 g. do lat 17

 

31.37 Magdalena Bajor MKS Start Lublin 11.05.2013

 

Rzut młotem 3 kg do lat 17

 

45.94 Aleksandra Śmiech Agros Zamość 4.05.2014

 

Rzut młotem 3 kg do lat 15

 

44.40 Aleksandra Osiak AZS UMCS Lublin 4.05.2014

 

Rzut młotem 4 kg

 

45.93 Anna Borowska AZS AWF Biała Podlaska 11.05.2013

 

***

 

Rekordy ogólne stadionu HOSiR, bez względu na wiek i przynależność klubową

Mężczyźni/Chłopcy

 

100 m – PE

 

10,87 Mateusz Biegajło AZS UMCS Lublin 11.05.2013

 

Z wiatrem +3,60 (nie liczy się)

 

10,63 Dominik Kopeć KS Agros Zamość 4.05.2014

 

200 m – PE

 

22,00 Mateusz Biegajło AZS UMCS Lublin 11.05.2013

 

300 m PE

 

34,05 Andrzej Jaros MKS Start Lublin 11.05.2013

 

400 m – PE

 

49,39 Sebastian Smoliński MKS Start Lublin 11.05.2013

 

600 m – PE

 

1:25,59 Andrzej Marczyk AZS UMCS Lublin 4.05.2014

 

1000 m – PE+PR

 

2:37,45 Paweł Kloc AZS UMCS Lublin 4.05.2014

 

1500 m – PE

 

3:56,90 Artur Kern MKS Unia Hrubieszów 22.09.2012

 

2000 m – PE

 

5:42,25 Jarosław Binkiewicz AZS UMCS Lublin 4.05.2014

 

Skok w dal

 

7.26 Orest Bulak Orion Olympic Lviv (Ukraina) 22.09.2012

 

Skok wzwyż

 

1.95 Kamil Wróblewski AZS AWF Biała Podlaska 11.05.2013

 

Pchnięcie kulą 7.256 kg – rzutnia główna

 

18.13 Jacek Wiśniewski AZS AWF Biała Podlaska 11.05.2013

 

Pchnięcie kulą 6 kg do lat 19 – rzutnia główna

 

13.69 Marcin Słowik AZS UMCS Lublin 4.05.2014

 

Pchnięcie kulą 5 kg do lat 17 – rzutnia główna

 

14.58 Łukasz Bodziak AZS UMCS Lublin 4.05.2014

 

Pchnięcie kulą 5 kg do lat 15 – rzutnia główna

 

10.38 Michał Mazur KS Agros Zamość 4.05.2014

 

Rzut dyskiem 2 kg

 

62.98 Jacek Wiśniewski AZS AWF Biała Podlaska 11.05.2013

 

Rzut dyskiem 1.75 kg do lat 19

 

29.98 Bernard Boguszewski MKS Start Lublin 11.05.2013

 

Rzut dyskiem 1.50 kg do lat 17

 

39.04 Bartłomiej Kawka Agros Zamość 4.05.2014

 

Rzut dyskiem 1 kg do lat 15

 

32.64 Michał Mazur KS Agros Zamość 4.05.2014

 

Rzut oszczepem 600 g. do lat 16

 

40.58 Bielecki Marcin ZS G. Dołhobyczów 16.05.2014

 

Rzut oszczepem 700 g. do lat 17

 

52.86 Marcin Słowik AZS UMCS Lublin 11.05.2013

 

Rzut oszczepem 800 g.

 

51.58 Jakub Pydyś MKL Nefryt Lubartów 11.05.2013

 

Rzut młotem 5 kg do lat 17

 

57.30 Grzegorz Aftyka KS Wisła Puławy 4.05.2014

 

Rzut młotem 5 kg do lat 15

 

27.50 Michał Mazur Agros Zamość 4.05.2014

 

Rzut młotem 6 kg do lat 19

 

57.59 Rafał Furtak KS Wisła Puławy 11.05.2013

 

Rzut młotem 7.256 kg

 

44.42 Piotr Dragan MKS Start Lublin 11.05.2013

 


Opracował – Marek A. Kitliński (mak)

Poniżej fotoreportaż z zawodów w roku 2013.