Kadra seniorów Unii Hrubieszów i pierwszy mecz

Sport

Reklamy

Już dziś 15 sierpnia o godz. 17:00 Unia Hrubieszów przed własna publicznością zainauguruje nowy sezon piłkarski w Zamojskiej Klasie Okręgowej. W pierwsze kolejce „biało-niebiescy” zmierzą się z faworyzowaną Spartą Wożuczyn.

Pierwszy mecz i pierwsze emocje. Drużynę Wojciecha Rycaka czeka dziś trudna przeprawa, bowiem Sparta Wożuczyn zamierza z Hrubieszowa wywieść komplet punktów. Goście w przedsezonowych prognozach często byli wymieniani w gronie faworytów do wygrania ligi. Dziś możliwości i potencjał drużyny z Wożuczyna będzie mogła poznać Unia Hrubieszów.

Hrubieszowscy fani, hrubieszowska publiczność oczekują w nowym sezonie skutecznej i lepszej Unii. Mają nadzieję, że przy dzisiejszej wygranej Unia Hrubieszów zainauguruje dobrą passę zwycięstw na swoim stadionie. Właśnie atut swojego boiska nasi piłkarze powinni najbardziej wykorzystać z przeciwnikiem, który uchodzi za faworyta i z którym zespół Unii w ostatnim czasy dość często miał okazję grać.

Na pewno obie drużyny chcą dziś wygrać i dobrze rozpocząć nowy sezon, a to oznacza, że dziś na hrubieszowskim stadionie kibice mogą być świadkami ciekawego widowiska piłkarskiego.

***

***

Poniżej skład kadry seniorów Unii Hrubieszów, która będzie reprezentować hrubieszowski klub w Zamojskiej Klasie Okręgowej w sezonie 2010/2011r.

Bramkarze:

Piotr Płandowski
Damian Koszel

Obrońcy:

Ślązak Mateusz
Baran Wojciech
Grzeszczuk Mateusz
Skrzyński Bartłomiej
Wysocki Mateusz
Mariusz Zając
Szopiński Przemysław

Pomocnicy:

Pędzik Krystian
Cygan Sebastian
Bury Ireneusz
Błaszczyński Jacek
Całka Andrzej
Karwacki Konrad
Bronicki Maciej
Gomuła Patryk
Bednarek Paweł

Napastnicy:

Nowak Szymon
Panas Kamil
Przeworski Tomasz
Rafał Oleszczuk
Otręba Damian

Trener: Wojciech Rycak
Kierownik drużyny: Krzysztof Jóźwik

Odeszli:
Damian Tyrka (wypożyczenie do Kryształu Werbkowice), Norbet Barszczewski (kontuzja), Konrad Kalaciński (nie wznowił treningów).

Odejdą(?): Marcin Lebiedowicz (Kryształ Werbkowice).

Kadra Unii Hrubieszów nie została jeszcze zamknięta, być może szeregi „biało-niebieskich” zasili jeszcze dwóch, trzech nowych zawodników. Okno transferowe jest otwarte do końca sierpnia.

Opracował – Józek