Kalendarz imprez Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego

Przewodniczący powiatowego SZS mgr Mirosław Kamień razem z Zarządem opracował kalendarz imprez Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego. Zawody te są ważnym wydarzeniem w rywalizacji międzyszkolnej, ponieważ najlepsze szkoły lub uczniowie zgodnie z regulaminem awansują do zawodów na szczeblu rejonu zamojskiego, w skład którego wchodzą powiaty: hrubieszowski, krasnostawski, tomaszowski, zamojski i miasto Zamość.

Reklamy

KALENDARZ IMPREZ SZS – powiatu hrubieszowskiego

IGRZYSKA – 2011/12 – Szkoły Podstawowe

1. Sztafetowe biegi przełajowe 29.04.11r. HOSiR 9.00

2. Indywidualne biegi przełaj-I runda ————— —–

3-4 Tenis stołowy ind. dwie kat. wiekowe 27.10.11r. 9.00

5. Badminton drużyn. 08.11.11r.. 9.00

6. Pływanie – sztafety i indywidualnie ————— —–

7. Szachy drużynowe ————— —–

8-9 Tenis stołowy druż. dwie kat. wiek 14.12.11r. 9.00

10. Mini siatkówka„3” i „4” dziewcząt 09.01.12r. 9.00

11. Mini siatkówka„3” i „4” chłopców 13.01.12r. 9.00

12. Mini koszykówka dziewcząt 21.02.12r. 9.00

13. Mini koszykówka chłopców 23.02.12r. 9.00

14. Sztafety szwedzkie i 4×100 dz. i chł. 26.04.12r. 9.00

15. Mini piłka ręczna dziewcząt 06.03.12r. 9.00

16. Mini piłka ręczna chłopców 14.03.12r. 9.00

17. Mini piłka nożna dziewcząt 24.04.12r. 9.00

18. Mini piłka nożna chłopców 23.04.12r. 9.00

19. Czwórbój LA 15.05.12r. 9.00

GIMNAZJADA 2011/12

1. Sztafetowe biegi przełajowe 29.04.11r. HOSiR 10.30

2. Indywidualne biegi przełaj ————- —–

3. Tenis stołowy indywidualne 26.10.11r. 9.00

4. Badminton drużynowy 07.11.11r. 9.00

5. Pływanie-sztafety i indywidualne ————- 9.00

6. Szachy drużynowe ————- —–

7. Tenis stołowy drużynowy 13.12.11r. 9.00

8. Piłka nożna halowa chłopców 15.12.11r. 9.00

9. Koszykówka dziewcząt 11.01.12r. 9.00

10. Koszykówka chłopców 17.01.12r. 9.00

11. Piłka ręczna dziewcząt 25.01.12r. 9.00

12. Piłka ręczna chłopców 20.01.12r. 9.00

13. Piłka siatkowa dziewcząt 22.02.12r. 9.00

14. Piłka siatkowa chłopców 24.02.12r. 9.00

15. Sztafety szwedzkie i 4x100m dz i ch 26.04.12r. 9.00

16. Liga LA 14.05.12r. 9.00

17. Piłka nożna dziewcząt 17.04.12r. 9.00

18. Piłka nożna chłopców 12.10.11r. 9.00

19. Indywidualne zawody LA 21.05.12r. 9.00

20. Dwubój nowoczesny ——————– ——

LICEALIADA 2011/12

1. Liga La dz. i chł. 27.09.11r. 9.00

2. Sztafetowe biegi przełajowe 29.09.11r. HOSiR 12.00

3. Indywidualne biegi przełajowe —————- —–

4. Tenis stołowy indywidualnie26.10.11r. 9.00

5. Pływanie-sztafety i indywidualne—————- 9.00

6. Tenis stołowy drużynowy 13.12.11r. 9.00

7. Piłka nożna halowa 30.11.11r. 9.00

8. Piłka ręczna dziewcząt 19.12.11r. 9.00

9. Piłka ręczna chłopców 20.12.11r. 9.00

10. Koszykówka dziewcząt 10.01.12r. 9.00

11. Koszykówka chłopców 11.01.12r. 9.00

12. Piłka Siatkowa dziewcząt 18.01.12r. 9.00

13. Piłka Siatkowa chłopców 19.01.12r. 9.00

14. Sztafety szwedzkie 4x100m26.04.12r. 9.00

***

Opracował – mak