Kalendarz LW SZS na rok szkolny 2009/2010

Hrubieszów Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Lublinie opracował nowy kalendarz imprez sportowych na rok szkolny 2009/2010 (bez zmian), zachęca również do składania wniosków na animatora sportu dzieci i młodzieży.

Reklamy

***

Wykaz imprez na rok szkolny 2009/2010

Igrzyska – szkoły podstawowe

Sztafetowe biegi przełajowe dz. i chł. 15.10.09. Tomaszów
Indywidualne biegi przełajowe dz. i chł.- jesienne 21.10.09. Lubartów
Tenis stołowy indywidualny dz. i chł. 2 kat. Wiekowe 3.11.09. Lublin
Badminton dz. i chł 17.11.09. Zamość
Pływanie – sztafety i indywid. dz. i chł. 24.11.09. Zamość
Szachy drużynowe 15.12.09. Łomazy
Tenis stołowy drużynowy dz. i chł. 2 kat. Wiekowe 11.01.10.Hrubieszów
Mini siatkówka „2” i „4” dz. 4.03.10. Biała Podl.
Mini siatkówka „2” i „4” chł. 10.03.10. Świdnik
Mini koszykówka dz. 13.04.10 Międzyrzec Podl.
Mini koszykówka chł. 14.04.10. Chełm
Mini piłka ręczna dziewcząt 20.04.10. Łuków
Mini piłka ręczna chłopców 21.04.10. Biała Podl.
Indywidualne biegi przełajowe dz. i chł.- wiosen. 28.04.10. Adamów
Mini piłka nożna dziewcząt 11.05.10. Zamość
Mini piłka nożna chłopców 12.05.10. Parczew
Czwórbój dz. i chł. 18.05.10. Zamość

Gimnazjada – Gimnazja

Sztafetowe biegi przełajowe dz. i chł. 15.10.09. Tomaszów
Indywidualne biegi przełajowe – I r. dz. i chł. 21.10.09 Lubartów
Tenis stołowy indywidualny dz. i chł. 4.11.09. Szczebrzeszyn
Badminton dz. i chł. 18.11.09. Zamość
Pływanie – sztafety i indywid. dz. i chł. 25.11.09. Zamość
Szachy drużynowe 16.12.09. Tomaszów
Tenis stołowy drużynowy dz. i chł. 12.01.10. Hrubieszów
Piłka nożna halowa chłopców 27.01.10. Chełm
Koszykówka dz. 9.03.10. Krasnystaw
Koszykówka chł. 11.03.10. Lublin
Piłka siatkowa dz. 16.03.10.Biała Podl.
Piłka siatkowa chł. 17.03.10. Kraśnik
Piłka ręczna dziewcząt 24.03.10. Łuków
Piłka ręczna chłopców 25.03.10. Puławy
Indywidualne biegi przełajowe – II r. dz. i chł. 28.04.10. Adamów
Piłka nożna dziewcząt 19.05.10.Łęczna
Piłka nożna chłopców 20.05.10. Kraśnik
Liga LA dz. i chł. 26.05.10. Lublin
Indyw. zawody LA dz. i chł. 9.06.10. Zamość
Dwubój Nowoczesny 15.06.10. Kraśnik

Licealiada – szkoły ponadgimnazjalne

Liga LA dz. i chł. 7.10.09. Zamość
Sztafetowe biegi przełajowe dz. i chł.15.10.09. Tomaszów
Indywidualne biegi przełajowe – jesienne dz. i chł.21.10.09.Lubartów
Tenis stołowy indyw. dz. i chł. 5.11.09. Kocudza
Pływanie – sztafety i indywid.dz. i chł. 26.11.09.Zamość
Piłka nożna halowa chł.9.12.09. Biłgoraj
Piłka ręczna dziewcząt 2.02.10. Lublin
Piłka ręczna chłopców 3.02.10. Lublin
Tenis stołowy drużynowy dz. i chł.11.02.10. Chełm
Koszykówka dz. 2.03.10. Lublin
Koszykówka chł. 3.03.10. Lublin
Piłka siatkowa dz. 18.03.10. Biłgoraj
Piłka siatkowa chł. 23.03.10. Biała Podl.
Indyw. biegi przeł. dz. i chł.- wiosenne 28.04.10.Adamów

***

W ubiegłym roku na wojewódzkim podium stali tylko gimnazjaliści:

– Indywidualne la:

Złote medale:
Hojda Maja G. 2 Hrubieszów 1000 m – 3:15,46 min.
Kuśmierczuk Dominik G. Uchanie w dal – 6.13 m.
Grzyb Bartłomiej G. 3 Hrubieszów wzwyż – 1.80 m.,

Srebrny medal:
Chachler Mateusz G. 3 Hrubieszów wzwyż – 1.70 m

– Indywidualne biegi przełajowe
2 razy na 2 miejscu Maja Hojda z G. 2 Hrubieszów

– Koszykówka chłopców

Srebrne medale
G. 3 Hrubieszów – Skład: Żołdak Piotr, Grzyb Bartłomiej, Popławski Szymon, Kowalski Ernest, Nowosad Maciej, Łyszczak Łukasz, Chachler Mateusz, Drączkowski Kamil, Kowalski Bartłomiej, Krygiel Patryk, Panasiewicz Marcin, Kłak Mateusz, Gomuła Hubert.

– Szachy – Drużynowe

Brązowe medale
G. Mircze – w składzie: Dawid Bednarek, Marek Talarowski, Oktawian Nalepa, Monika Talarowska

***

Uwaga !

Wnioski na Animatora Sportu Dzieci i Młodzieży należy składać w swoich Zarządach Powiatowych SZS do dnia 20 sierpnia 2009 r. Zarządy Powiatowe SZS po wstępnej selekcji powinny złożyć wnioski do LW SZS do 28 sierpnia br. Regulamin i wnioski na stronie LW SZS.

Opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)

Hrubieszow LubieHrubie 2009