Kiedy Hrubieszów ruszy z szachami?

Kiedy Hrubieszów ruszy z szachami? Takie pytanie można skierować do władz Hrubieszowa w obliczu sukcesów szachowych Tomaszowa.

Reklamy

 

W I Międzynarodowym Turnieju im. Jana Zukertorta – Lublin 30.06.2018 – Tomaszowska Dwójka zwyciężyła w szachach młodzieżowych Województwa Lubelskiego.

 

W kategorii Młodziczek do 10 lat:

1. Zuzia Walentyn, 2. Emilia Sprzęczka, 3. Julia Kijko.

 

Juniorzy do 12 lat:

2. Karolina Niedorys, 3. Kasia Kamińska, 1. Paweł Gromek, 2. Kamil Koperwas, 3. Kacper Koper.

 

Juniorzy do 14 lat:

1. Ola Gromek, 2. Anna Krzaczkowska, 3. Rozalia Wójtowicz. 1. Norbert Bukała, 2. Adrian Michalski. Juniorzy do 16 lat: 1. Kamil Cisek, 3. Dominika Borek.

 

Juniorzy do 18 lat:

2. Gabriela Niedorys, 2. Karol Wolczyk.

 

Szczegóły na chessarbiter.com.

 

***

 

Propozycje nawiązania współpracy z moją szkołą szachową nie wzbudzają zainteresowania Władz Miasta i Starostwa Hrubieszowskiego.

Z satysfakcją jednak odbieram podziękowania władz samorządowych – dyrekcji szkół i młodzieży z gmin – Hrubieszowa, Dołhobyczowa za wręczone puchary oraz oczekiwanie na rozpoczęcie nowej edycji Szachowych Pucharów Wójtów Grand Prix 2019.

Właśnie organizowanie sportowych imprez szachowych, wzbudza zainteresowania szachami i zapewnia wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży.

Gratulując zdobytych pucharów, medali i dyplomów, wyróżniającym się szachistom w zakończonym roku szkolnym, życzę wszystkim wesołych wakacji i poznawania szachowych tajemnic, szczególnie drugoklasistom, którzy w matematyce znajdą kolejne szachowe wieści.


Sędzia i Instruktor Szachowy – Mieczysław Pszeniczka