Klasyfikacja sztangistów z powiatu hrubieszowskiego wg punktacji Sinclaira

Poniżej zestawienie najlepszych zawodników i wyników z Unii Hrubieszów oraz Olimpu Mircze według tabel punktowych, które klasyfikują bez względu na wagę zawodnika. Na czele Mateusz Rudnicki, któremu niewiele zabrakło do medalu na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski. Na piątej pozycji uplasował się piętnastoletni Michał Puchala, który robi stałe postępy. Srebrny medalista OOM Patryk Bobrowski jest na 11 miejscu. Rok 2016 może być ciekawy, bo jest spore parcie młodych sztangistów i jak na to odpowiedzą trochę starsi zawodnicy?

Reklamy

 

Klasyfikacja sztangistów wg punktacji Sinclair’a Unii Hrubieszów

czyli bez względu na wagę i wiek, do 150 pkt.

Liczy się najcenniejszy wynik zawodnika.

 

Mężczyźni – rok 2015

 

1. 320,8 Rudnicki Mateusz 93 Unia Hr. 94,6 125 157 282; 9.05. Sędziszów Małopolski

293,89 Kosakowski Bartłomiej 96 ZS 1 Hr. 96 120 216; 25.04. Zamość

268,7 Kasztelan Damian 95 ZS 1 Hr.  65,5 88 105 193; 6.12. Biłgoraj

267,5 Włodarski Leszek 97 ZS 1 Hr. 91,7 102 130 232; 23.05. Hrubieszów

260,4 Puchala Michał 00 ZS 2 G. Hr. 82,8 95 120 215; 6.12. Biłgoraj

256,7 Friedrich Patryk 96 ZS 1 Hr. 60,7 77 98 175; 24.04. Zamość

256,3 Kasztelan Przemysław 99 G. 3 Hr. 61,4 78 98 176; 5.12. Biłgoraj

225,79 Ślifierz Krystian 00 G. 1 Hr. 54,70 62 80 142; 10.10. Burzenin

207,8 Kościuk Michał 01 66,0 64 86 150; 5.12. Biłgoraj

207,5 Mielniczuk Piotr 01 49,0 51 68 119; 5.12. Biłgoraj

 

11. 193,4 Bobrowski Patryk 99 52,7 50 68 118; 14.11. Zamość

192,5 Staszczuk Mateusz 01 G. Mircze 49,3 48 63 111; 11.04 Piotrowice

184,5 Dziaduszek Damian 00 OLIMP 78,2 55 70 125; 18.12. Hrubieszów

181,8 Nowacki Jakub 01 G. Mircze 61,5 55 70 125; 16.05 Siedlce

159,3 Dziewiczkiewicz Jakub 02. G. 2 Hr. 76,5 57 69 126; 5.12. Biłgoraj

152,5 Litwin Konrad 00 Olimp 66,80 48 63 111; 18.12. Hrubieszów

 

Wypożyczony

330,5 Wójtowicz Mateusz 96 Agros Z. 93,9 125 147 272; 20.06. Hrubieszów

 

***

 

Klasyfikacja najcenniejszych wyników mężczyzn wg punktacji Sinclair’a:

czyli bez względu na wagę i wiek oraz ilość wyników, do 180 pkt.

 

1. 320,8 Rudnicki Mateusz 93 Unia 94,6 125 157 282; 9.05. Sędziszów Małopolski

316,89 Rudnicki Mateusz 97,5 125 157 282; 31.05. Ciechanów

315,0 Rudnicki Mateusz 97,2 120 160 280; 20.06. Hrubieszów

298,9 Rudnicki Mateusz 96,6 115 150 265; 23.05. Hrubieszów

293,89 Kosakowski Bartłomiej 96 ZS 1 Hr. 96 120  216; 25.04. Zamość

293,5 Kosakowski Bartłomiej 68,9 98 120 218; 11.04. Piotrowice

286,0 Kosakowski Bartłomiej 68,2 93 96 115 211 9.05. Sędziszów Młp.

285,3 Kosakowski Bartłomiej 70,0 93 121 214 23.05. Hrubieszów

281,3 Rudnicki Mateusz 96,2 105 144 249 7.03. Biłgoraj

277,9 Kosakowski Bartłomiej 68,2 95 110 205 7.03. Biłgoraj

(w pierwszej dziesiątce po 5 wyników Rudnickiego i Kosakowskiego)

 

11. 277,06 Kosakowski Bartłomiej 69,55 95 112 207 19.06. Iregszemsce/Węgry 

277,0 Kosakowski Bartłomiej 71,2 93 117 210 14.11. Zamość

274,6 Kosakowski Bartłomiej 90 113 203 7.11. Kurzętnik

269,8 Kosakowski Bartłomiej 69,8 90 112 202 6.09. Puławy

268,7 Kasztelan Damian 95 Unia 65,5 88 105 193; 6.12. Biłgoraj

267,71 Kasztelan Damian ZS 1 Hr. 69,00 88 111 199 25.04. Zamość

267,5 Włodarski Leszek 97 ZS 1 Hr.  91,7 102 130 232 23.05. Hrubieszów

266,1 Włodarski Leszek 91,9 103 128 231 9.05. Sędziszów Małopolski

262,7 Kasztelan Damian 71,7 88 112 200 262,7 11.04. Piotrowice

262,55 Włodarski Leszek 92,00 102 126 228 26.04. Zamość

 

21. 260,8 Kasztelan Damian 73,4 80 106 186 20.06. Hrubieszów

260,4 Puchala Michał 00 ZS 2 G. Hr. 82,8 95 120 215; 6.12. Biłgoraj

258,9 Kasztelan Damian ZS nr 1 Hrubieszów 68,20 83 108 191 20.02. Hrubieszów

258,1 Kasztelan Damian ZS 1 Hr. 70,2 84 110 194 7.03. Biłgoraj

256,7 Friedrich Patryk 96 ZS 1 Hr. 60,7 77 98 175 256,7 24.04. Zamość

256,3 Kasztelan Przemysław 99 61,4 78 98 176; 5.12. Biłgoraj

255,3 Puchala Michał 00 ZS 2 G. Hr. 74,1 78 97 175 20.06. Hrubieszów

255,1 Kosakowski Bartłomiej 69,80 86 105 191kg 23.01 Hrubieszów 14

254,0 Friedrich Patryk 61,7 77 98 175 7.03. Biłgoraj

253,2 Kasztelan Damian 71,2 87 105 192 9.05. Sędziszów Młp.

 

31. 252,37 Puchala Michał 78,1 87 115 202 11.10. Burzenin

251,9  Puchala Michał 82,8 92 116 208 14.11. Zamość

251,7 Włodarski Leszek 92,4 95 124 219 11.04. Piotrowice

249,0 Friedrich Patryk 61,4 73 98 171 11.04. Piotrowice

245,9 Friedrich Patryk 62,50 75 96 171 23.01 Hrubieszów 0

243,4 Puchala Michał 81,00 90 110 200; 18.12. Hrubieszów

241,8 Puchala Michał 79,2 85 110 195; 20.09. Małaszewice

240,0 Włodarski Leszek 93,60 95 115 210 20.02. Hrubieszów

240,0 Kasztelan Przemysław 61,5 ZS 1 Hr. 73 92 165; 20.09. Małaszewice

239,5 Włodarski Leszek 92,0 93 115 208; 6.12. Biłgoraj

 

41. 236,5 Włodarski Leszek 91,6 95  110 205 7.03. Biłgoraj

234,75 Kasztelan Przemysław G. 3 Hr. 61,3 70 91 161 10.07. Ciechanów

232,7 Włodarski Leszek 88,9 94 105 199 8.11. Kurzętnik

231,0 Puchala Michał 80,5 80 108 188; 29.08. Hrubieszów

228,3 Kasztelan Przemysław 61,0 70 86 156 23.05. Hrubieszów

227,6 Włodarski Leszek 85 110 195 14.11. Zamość

225,8 Kasztelan Przemysław 60,3 68 85 153 16.05. Siedlce

225,79 Ślifierz Krystian G. 1 Hr. 54,70 62 80 142; 10.10. Burzenin 

225,7 Kasztelan Przemysław G. 3 Hr. 59,8 67 85 152 6.03. Biłgoraj

225,7 Kasztelan Przemysław 61,4 69 86 155 225,7 14.06. Biłgoraj

 

51. 225,2 Puchala Michał 74,9 80 96 176 23.05. Hrubieszów

223,9 Puchala Michał 78,7 80 100 180 6.09. Puławy

222,7 Kasztelan Przemysław 60,9 66 86 152 9.05. Sędziszów Młp.

221,5 Ślifierz Krystian 00 G. 1 Hr. 52,8 51 66 117 20.06. Hrubieszów

218,9 Kasztelan Przemysław 99 60,10 64 84 14812 Hrubieszów0

214,6 Puchala Michał 00 75,1 75 93 168 16.05. Siedlce

213,8 Ślifierz Krystian 56,0 62 75 137; 20.09. Małaszewice

212,6 Puchala Michał 74,0 74 90 165 16.06. Mircze

212,2 Włodarski Leszek 92,80 85 100 185 23.01 Hrubieszów

210,8 Ślifierz Krystian 53,9 57 74 131 6.09. Puławy

 

61. 208,2 Ślifierz Krystian 55,8 60 73 133; 29.08. Hrubieszów

207,8 Kościuk Michał 01 ZS 2 G. Hr. 66,9 64 86 150; 5.12. Biłgoraj

207,5 Mielniczuk Piotr 01 SZS G. Mircze 49,0 51 68 119; 5.12. Biłgoraj

203,5 Ślifierz Krystian 55,8 55 75 130; 5.12. Biłgoraj

201,5 Puchala Michał 77,0 70 90 160; 7.03. Biłgoraj

201,2 Mielniczuk Piotr 49,3 49 67 116; 14.11. Zamość

196,7 Mielniczuk Piotr Unia 49,10 48 65 113; 29.11 Mircze1(rek pow.

196,7 Kościuk Michał Unia 67,4 61 83 144; 196,7 29.11. Mircze

194,00 Mielniczuk Piotr 46,9 45 62 107; 10.10. Burzenin 

193,9 Puchala Michał Z77,0 67 87 154; 11.04. Piotrowice

 

71. 193,4 Bobrowski Patryk ZS 1 Hr. 52,7 50 68 118; 14.11. Zamość

192,89 Bobrowski Patryk 99 G. 3 Hr. 49,7 48 64 112; 10.07. Ciechanów

192,7 Puchala Michał 65 88 153; 20.02. Hrubieszów

192,5 Staszczuk Mateusz 01 G. Mircze 49,3 48 63 111; 11.04 Piotrowice

192,3 Bobrowski Patryk 53,60 51 68 119; 18.12.  Hrubieszów

191,6 Bobrowski Patryk 50,6 48 65 113; 29.08. Hrubieszów

189,7 Ślifierz Krystian 52,3 50 65 115; 15.05. Siedlce

188,4 Ślifierz Krystian 53,3 50 66 116 16.06. Mircze

186,9 Kościuk Michał 68,3 60 78 138 14.11. Zamość

184,6 Bobrowski Patryk 49,6 45 62 107 6.03. Biłgoraj

 

81. 184,5 Dziaduszek Damian 00 G. Mircze 61,60 50 77 127; 18.12. Hrubieszów

184,1 Staszczuk Mateusz 48,7 45 60 105 15.05. Siedlce

183,1 Kościuk Michał 65,9 58 74 132 10.10. Burzenin

183,0 Ślifierz Krystian 52,9 47 65 112 11.04 Piotrowice

182,2 Staszczuk Mateusz 49,8 46 60 106 6.03. Biłgoraj

181,8 Nowacki Jakub 01 G. Mircze 61,5 55 70 125 16.05 Siedlce

 

Wypożyczony do ligi:

 

330,5 Wójtowicz Mateusz 96 Agros Z. 93,9 125 147 272 20.06. Hrubieszów

315,9 Wójtowicz Mateusz 96 94,9 125 153 278 9.05. Sędziszów Młp.

308,3 Wójtowicz Mateusz 96 95,5 121 150 272 23.05. Hrubieszów



Opracował – Marek A. Kitliński (mak)




Zobacz też:

Ostateczne tabele sztangistek sezonu 2015 powiatu hrubieszowskiego 

Tabele sztangistów w sezonie 2015 z powiatu hrubieszowskiego