Kolarskie I Grand Prix Hrubieszowa 2017 za nami

W poniedziałek 1 maja 2017 r. na trasie Teratyn – Hrubieszów w ramach I Grand Prix Hrubieszowa 2017 działacze stowarzyszenia Hrubieszów Na Rowerach przeprowadzili jazdę indywidualną na czas.

Reklamy

 

Najlepszy czas wykręcił Piotr Klin z Coventry/Anglii, wśród pań Wiktoria Ciesielczuk, a z Hrubieszowiaków Sławomir Usowski. 

W niedzielę 7 maja odbędzie się Rajd Pamięci Stanisława Łuczkiewicza, byłego dyrektora HOSiR, miłośnika biegania i jazdy rowerowej.

 

I GRAND PRIX 2017 HRUBIESZOWA

Teratyn – Hrubieszów

1.05.2017r.

Dystans: 14 km

 

KLASYFIKACJA  OPEN – Mężczyźni

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

Klin Piotr

1988

Coventry/Anglia

18:19,36

2

Kaczmarek Maciej

1976

MAYDAY Team Lublin

19:42,51

3

Kuba Artur

1969

MAYDAY Lublin

19:50,62

4

Tkaczuk Cezary

1999

KS Mostostal Puławy

19:51,84

5

Holinchak Svyatoslav

1997

Czerwonograd/Ukraina

20:08,86

6

Broda Bartłomiej

1992

Brodex Party Professional

20:12,20

7

Ścierka Ryszard

1957

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

20:34,85

8

Tabiszewski Daniel

1985

KK Roztocze

20:38,66

Rywalizowało 48 osób

 

KATEGORIA WIEKOWA „2” –   40 –  49 LAT (1968 – 1977)

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

Kaczmarek Maciej

1976

MAYDAY Team Lublin

19:42,51

4

Usowski Sławomir

1970

Hrubieszów HNR

22:00,80

 

KATEGORIA WIEKOWA  „3” –  50 – 59 LAT (1958 – 1967)

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

Lewandowski Mirosław

1965

KK Roztocze

23:32,54

2

Landman Artur

1962

Hrubieszów HNR

24:01,36

3

Moskaluk Bogdan

1960

KK Roztocze

24:03,45

4

Temporowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

24:13,41

 

KATEGORIA WIEKOWA  „5” –  70 + STARSI (1946 i starsi)

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

Kovalczuk Svyatoslav

1944

Lwów/Ukraina

22:28,40

4

Rogowski  Jan

1946

Hrubieszów

34:19,12

5

Mil Władysław

1936

Hrubieszów HNR

34:56,42

 

KLASYFIKACJA KOBIETY

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

Ciesielczuk Wiktoria

1998

Hrubieszów

22:23,41

2

Ciesielczuk Oliwia

2001

Hrubieszów

25:08,44

 

KATEGORIA – NAJLEPSZY Z HRUBIESZOWA

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

Usowski Sławomir

1970

Hrubieszów

22:00,80

2

Ciesielczuk Wiktoria

1998

Hrubieszów

22:23,41

3

Landman Artur

1962

Hrubieszów

24:01,36

4

Temporowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

24:13,41

5

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

24:32,69

6

Ciesielczuk Oliwia

2001

Hrubieszów

25:08,44

7

Watras  Marek

1958

Hrubieszów

25:51,30

8

Rogowski  Jan

1946

Hrubieszów

34:19,12

9

Mil Władysław

1936

Hrubieszów

34:56,42

 

Pełny komunikat

I GRAND PRIX HRUBIESZOWA >>

 

Zdjęcia >>

 

***

 

Następne:

II GRAND PRIX HRUBIESZOWA

 – niedziela 4 czerwca 2017 r.

Białopole – Hrubieszów (24 km)

Jazda indywidualna na czas – (szosa)

 

***

 

Uwaga! RAJD

Niedziela 7 maja 2017 r.

Rajd Pamięci Stanisława Łuczkiewicza

Hrubieszów – Nieledew – Zadębce – Chyżowice – Uchanie – Jarosławiec – Teratyn – Hrubieszów

 

 

Opracował – mak

Foto – facebook

 


 

Zobacz też:

Punktacjia GP 2016

REGULAMIN RAJDÓW ROWEROWYCH

REGULAMIN HRUBIESZOWSKA CZASÓWKA 2017