Kolarskie Mistrzostwa Hrubieszowa

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

13 IX 2009 r. na trasie Czerniczyn – Wereszyn – Czerniczyn liczącej 42 km zostały rozegrane Otwarte Mistrzostwa Miasta Hrubieszowa w kolarstwie ze startu wspólnego. Najlepsi okazali się zawodnicy z Lublina, a z Hrubieszowa: Świstowski, Zderkiewicz i Wiech.

***

Prawo startu w zawodach mieli zawodnicy powyżej 18 roku życia. Najlepsi, podczas podsumowania otrzymali puchary, dyplomy i upominki. Zawody zorganizowali: Stowarzyszenie „Hrubieszów Na Rowerach” i HOSiR. Zawody ukończyło 36 zawodników w tym 15 z Hrubieszowa i 1 z Werbkowic.

***

Kolejność ogólna
1.Robert Krawczyk Lublin 58,04
2.Michał Ładniak Lublin 58,31
3.Grzegorz Szczeciński Nowy Dwór Maz. 58,35
4.Kamil Maj Lublin 62,24
5.Wojciech Karpiński Natalin k/Lublina 62,24
6.Sławomir Nieleszczuk Puławy 62,24
7.Piotr Gutek Lublin 62,24
8.Konrad Krawczyk Lublin 62,24
9.Jacek Figura Lublin 62,24
10.Paweł Kazanowski Lublin 62,24
11.Łukasz Karp Świdnik 62,24
12.Andrzej Stebliński Nowy Dwór Maz. 62,24
13.Marcin Sobczyński Nowy Dwór Maz. 62,24
14.Mirosław Karpiński Natalin k/Lublina 62,24
15.Mirosław Włodarczyk Lubartów 62,24
16.Jerzy Dąbrowski Chełm 64,13
17.Paweł Andrzejczyk Lublin 67,28
18.Bartłomiej Świstowski Hrubieszów 68,09
19.Jan Zderkiewicz Hrubieszów 71,01
20.Ryszard Wiech Hrubieszów 72,02
21.Zbigniew Romański Lublin 73,14
22.Tadeusz Słoma Hrubieszów 73,14
23.Andrzej Puzio Hrubieszów 73,35
24.Artur Landman Hrubieszów 75,12
25.Wiesław Łatka Hrubieszów 75,13
26.Jarosław Durakiewicz Werbkowice 77,08
27.Piotr Łatka Hrubieszów 78,37
28.Marek Watras Hrubieszów 79,12
29.Zbysław Bajurko Hrubieszów 79,30
30.Marek Kuźniarski Hrubieszów 83,12
31.Stanisław Łuczkiewicz Hrubieszów 87,29
32.Edward Telicki Hrubieszów 89,12
33.Jan Rogowski Hrubieszów 89,20
34.Władysław Mil Hrubieszów 93,59

***

Poza konkursem
Piotr Kozak Lublin 58,27
Grzegorz Małek Lublin 62,24

***

Kategoria wiekowe

0 – wiek 29 lat i młodsi rocznik 1980
1. Wojciech Karpiński Natalin k/Lublina
2. Konrad Krawczyk Lublin
3. Paweł Kazanowski Lublin
4. Łukasz Karp Świdnik
5. Marcin Sobczyński Nowy Dwór Mazowiecki
6. Paweł Andrzejczyk Lublin
7. Bartłomiej Świstowski Hrubieszów
8. Piotr Łatka Hrubieszów
9. Marek Kużniarski Hrubieszów

Kategoria I
– wiek 30-39 lat rocznik 1979 – 1970
1. Michał Ładniak Lublin
2. Grzegorz Szczeciński Nowy Dwór Mazowiecki
3. Kamil Maj Lublin
4. Piotr Gutek Lublin

Kategoria II
– wiek 40-49 lat rocznik 1969-1960
1. Robert Krawczyk Lublin
2. Jacek Figura Lublin
3. Mirosław Karpiński Natalin k/Lublina
4. Artur Landman Hrubieszów
5. Wiesław Łatka Hrubieszów
6. Jarek Durakiewicz Hrubieszów
7. Zbysław Bajurko Hrubieszów

Kategoria III
– wiek 50-59 lat rocznik 1959-1950
1. Sławomir Nieleszczuk Puławy
2. Andrzej Stebliński Nowy Dwór Mazowiecki
3. Zbigniew Romański Lublin
4. Tadeusz Słoma Hrubieszów
5. Andrzej Puzio Hrubieszów
6. Marek Watras Hrubieszów
7. Stanisław Łuczkiewicz Hrubieszów

Kategoria IV
– wiek 60 lat i wzwyż rocznik 1949 i starsi
1. Mirosław Włodarczyk Lubartów
2. Jerzy Dąbrowski Chełm
3. Jan Zderkiewicz Hrubieszów
4. Edward Telicki Hrubieszów
5. Jan Rogowski Hrubieszów
6. Władysław Mil Hrubieszów

***

Opracował – mak

Na zdjęciu – Czołówka mistrzostw na trasie (foto = HnR).

Więcej zdjęć na stronie „HnR”
TUTAJ »

***

Mistrzostwa Powiatu w Jeździe Indywidualnej i Drużynowej Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadpodstawowych

Dzień wcześniej – 12 września, na 3 kilometrowej trasie wokół stadionu HOSiR odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Jeździe Indywidualnej i Drużynowej Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadpodstawowych (jazda na czas).

Poniżej link do galerii z tej imprezy.
TUTAJ »

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009