23 kwietnia 2024

Kolejne zwycięstwo seniorów Unii Hrubieszów

W dzisiejszym meczu Zamojskiej Klasy Okręgowej Unia Hrubieszów pokonała na wyjeździe Spartę Łabunie 2:1. Bramki dla Unii strzelili Krygiel w 3 minucie i Oleszczuk w 80 minucie. W 79 minucie Borys trafił z karnego w słupek.

Sparta Łabunie – Unia Hrubieszów  12(02 )

Skład Unii: Żygawski, Zając, Mossurec, Szatan, Kawarski, Kondrat, Borys, Krygiel, Otręba, Oleszczuk (Stefaniak 80′), Bednarek,

Trener: Robert Kulik

Bramki dla Unii: Krygiel 3′, Oleszczuk 22′

Sędziowali: Swacha, Kluk, Lichota.

Z powodu kontuzji, w meczu nie zagrał Szymon Nowak, któremu na wniosek zarządu klubu, Wydział Dyscypliny ZOZPN zawiesił część kary.

Disiejsza wygrana umacnia nasz zespół na 3 miejscu w tabeli i dobrze prognozuje na kolejne mecze, które Unia rozegra na własnym boisku.

12 maja br. zagramy u siebie z Koroną Łaszczów, a 19 maja br. z Victorią Łukowa/Chmielek.

Źródło: mksunia.futbolowo.pl, mksuniahrubieszow.pl

Na zdjęciu – jeden ze strzelców bramek dla Unii Patryk Krygiel.