Kolejny hattrick Oleszczuka. Na zakończenie rundy jesiennej Unia Hrubieszów pokonała Spartę Wożuczyn 4:0

W ostatnim meczu rundy jesiennej Unia Hrubieszów pokonała dziś w Wożuczynie Spartę 4:0. Kolejnym hattrickiem popisał się w tym meczu Krystian Oleszczuk. Huragan odniósł kolejną porażkę. Jutro zagra Kryształ.

Unia przyjechała do Wożuczyna po 3 punkty i od początku meczu widać było determinację zespołu, by ten cel osiągnąć. Bramka w 15 minucie Damiana Otręby dość szybko otwarła spotkanie dla hrubieszowskich piłkarzy, którzy nie zamierzali bronić wyniku. W 24 minucie Krystian Oleszczuk podwyższa na 2:0, a w 38 strzela koejnego gola. Po przerwie Unia nie oddaje pola i kontroluje grę, czego wynikiem jest trzeci gol Oleszczuka, który zalicza kolejnego w tej rundzie hattricka.

Zasłużone zwycięstwo Unii Hrubieszów, która przeważała w tym meczu wyraźnie, pewnie zdobywając 3 punkty. Jest to ważna wygrana, szczególnie biorąc pod uwagę dzisiejszą porażkę lidera rozgrywek Gromu, który przegrał z Sokołem Zwierzyniec 0:1 i perspektywę dalszej walki o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Huragan Hrubieszów poniósł kolejną porażkę – tym razem przegrał w Bełżcu z Orkanem 1:3.

Jutro (niedziela 10.11) o godz. 13:30 Kryształ Werbkowice podejmie na swoim stadionie Victorię Łukowa-Chmielek i powalczy o to, by umocnić się na pozycji wicelidera i zmniejszyć dystans do Gromu do 3 punktów straty.

Sparta Wożuczyn – Unia Hrubieszów 4:0 (3:0)

Skład Unii: Mac (89′ Haustow), Mossurec, Białacki (85′ Kondrat), Lebiedowicz, Szatan, Stafaniak (70′ Wiejak), Krygiel, Borys, Kawarski, Otręba (75′ Gulak), Oleszczuk

Bramki dla Unii: Otręba 15′, Oleszczuk 24′, 38′, 70′