Kolejny turniej piłki noznej Stowarzyszenia „Dla Szkoły” rozegrany

Piąty w tym roku, a trzeci męski turniej piłki nożnej Stowarzyszenia „Dla Szkoły” rozegrany został w dniu 9 grudnia.

W dniu 9 grudnia 2017 roku rozegrany został Mikołajkowy Turniej Stowarzyszenia „Dla Szkoły” dofinansowany przez Gminę Miejską Hrubieszów w ramach projektu „VI cykl turniejów rekreacyjno – sportowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych z terenu Hrubieszowa”. Zawody odbywały się na sali gimnastycznej ZS nr 3 im. T. Kościuszki w Hrubieszowie.

W zawodach uczestniczyło 7 drużyn , które rozlosowane zostały do dwóch grup. Następnie dwie pierwsze drużyny z grup grały o miejsca 1 – 4 systemem pucharowym natomiast kolejne drużyny z grup grały o miejsca od 5 do 7 systemem każdy z każdym. Takie rozwiązanie organizacyjne pozwoliło na rozegranie przynajmniej 4 meczów przez każdą druzynę a także na wyłonienie końcowej klasyfikacji: