Komunikat końcowy z Biegu Szlakiem Gotów

Przedstawiamy komunikat końcowy z III Biegu Szlakiem Gotów przeprowadzonego na stadionie Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w dniu 12 września 2012 roku.

Reklamy

KOMUNIKAT KOŃCOWY
Z III BIEGU „SZLAKIEM GOTÓW” PRZEPROWADZONEGO NA STADIONIE HOSIR W HRUBIESZOWIE W DNIU 12.09.2012R.


BIEGI MŁODZIEŻOWE

PRZEDSZKOLAKI – DZIEWCZĘTA – 100 m
L.p Nazwisko i imię Rok urodz. Szkoła – Klub Wynik Pkt
1 Ćwiklińska Emilia 2010 — 50,44

PRZEDSZKOLAKI – CHŁOPCY – 100 m
L.p Nazwisko i imię Rok urodz. Szkoła – Klub Wynik Pkt
1 Lenard Szymon 2007 Przedszkole Nr.2 ul.Górna 25,79

DZIEWCZĘTA 2002 R I MŁODSZE – 600 m I BIEG
L.p Nazwisko i imię Rok urodz. Szkoła – Klub Wynik Pkt
1. Grzyb Weronika 2002 SP-3 Hrubieszów 2.27.20 35
2. Hrycuniak Martyna 2003 ZSM-Nr 1 Hrubieszów 2.29.91 32
3. Stecko Malwina 2002 ZSM-Nr 1 Hrubieszów 2.33.92 29
4. Stasiuk Emma 2002 ZSM-Nr 1 Hrubieszów 2.39.92 28
5. Dziechciowska Julia 2003 ZSM-Nr 1 Hrubieszów 2.41.16 27
6. Saczuk Masza 2002 SP-3 Hrubieszów 2.47.45 26
7. Bojarczuk Magda 2002 SP-3 Hrubieszów 2.48.46 25
8. Greszeta Marcela 2003 ZSM-Nr1 Hrubieszów 2.52.82 24
9. Dzirba Aleksandra 2002 SP-3 Hrubieszów 2.53.30 23
10. Bednarczuk Natalia 2002 SP-3 Hrubieszów 2.55.57 22
11. Wójcik vel Brzozowska Ola 2004 ZSM-Nr1 Hrubieszów 2.59.53 21
12. Kopeć Aleksandra 2002 ZSM-Nr1 Hrubieszów 3.01.60 20
13. Wiśniewska Julia 2002 SP-3 Hrubieszów 3.03.30 19
14. Chorzępa Diana 2004 ZSM-Nr1 Hrubieszów 3.04.76 18
15. Prus Angelika 2002 ZSM-Nr1 Hrubieszów 3.05.84 17
16. Śmietanka Olga 2002 SP-3 Hrubieszów 3.14.33 16
17. Lachowska Magda 2002 SP-3 Hrubieszów 3.20.66 15
18. Kowalczyk Klaudia 2002 ZSM-Nr1 Hrubieszów 3.21.51 14
19. Ślązak Ola 2002 SP-3 Hrubieszów 3.23.10 13
20. Daciuk Katarzyna 2002 ZSM-Nr1 Hrubieszów 3.28.40 12
21. Polska Katarzyna 2002 SP-3 Hrubieszów 3.38.44 11
22. Mackiewicz Lucyna 2003 ZSM-Nr1 Hrubieszów 3.52.26 10
23. Świeca Julita 2002 ZSM-Nr1 Hrubieszów 3.53.71 9
24. Bojarczuk Natalia 2002 SP-3 Hrubieszów 4.07.04 8

DZIEWCZĘTA 2002 R I MŁODSZE – 600 m II BIEG
L.p Nazwisko i imię Rok urodz. Szkoła – Klub Wynik Pkt
1. Ciesielczuk Karolina 2002 ZSM-Nr2 Hrubieszów 2.39.94 35
2. Majewska Julia 2002 ZSM-Nr2 Hrubieszów 2.41.16 32
3. Chomik Klaudia 2002 ZSM-Nr2 Hrubieszów 2.47.43 29
4. Szawarska Karolina 2002 ZSM-Nr2 Hrubieszów 2.48.26 28
5. Ciesielczuk Amelia 2002 ZSM-Nr2 Hrubieszów 2.52.82 27
6. Kwiatkowska Kaja 2002 ZSM-Nr2 Hrubieszów 2.55.57 26
7. Wrona Katarzyna 2002 ZSM-Nr2 Hrubieszów 2.59.53 25
8. Wyczawska Beata 2002 ZSM-Nr2 Hrubieszów 3.01.66 24
9. Pawelec Natalia 2002 ZSM-Nr2 Hrubieszów 3.04.30 23
10. Koszuta Patrycja 2002 ZSM-Nr2 Hrubieszów 3.-4.76 22

CHŁOPCY 2002 R I MŁODSI – 600 m
L.p Nazwisko i imię Rok urodz. Szkoła – Klub Wynik Pkt
1. Paradowski Michał 2002 SP-3 Hrubieszów 2.14.08 35
2. Dziedzic Przemysław 2003 ZSM-Nr1 Hrubieszów 2.16.99 32
3. Herda Michał 2003 ZSM-Nr1 Hrubieszów 2.17.42 29
4. Oleszczuk Sebastian 2004 SP-Dziekanów 2.18.92 28
5. Popek Dawid 2002 SP-Uchanie 2.23.51 27
6. Kudelski Adrian 2002 SP-3 Hrubieszów 2.23.95 26
7. Magierka Kacper 2002 ZSM-Nr2 Hrubieszów 2.24.42 25
8. Daciuk Kamil 2002 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.24.75 24
9. Kaczmarek Mateusz 2002 ZSM-Nr1 HRUBIESZÓW 2.28.12 23
10. Gadzicki Patryk 2002 SP-Uchanie 2.31.76 22
11. Wasyluk Piotr 2002 ZSM-Nr2 Hrubieszów 2.33.86 21
12. Fijołek Bartek 2002 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.34.92 20
13. Marchlewski Jakub 2002 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.38.10 19
14. Banach Krystian 2002 SP-Uchanie 2.39.17 18
15. Fila Wojciech 2002 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.39.67 17
16. Paluch Dawid 2002 ZSM-Nr1 Hrubieszów 2.40.01 16
17. Knysz Krystian 2002 ZSM-Nr1 Hrubieszów 2.45.79 15
18. Pawłowicz Rafał 2002 ZSM-Nr2 Hrubieszów 2.46.89 14
19. Pietrusiewicz Mikołaj 2002 ZSM-Nr1 Hrubieszów 2.47.98 13
20. Ćwikliński Adrian 2004 SP-Jarosławiec k/Zamościa 2.48.76 12
21. Biszczak Łukasz 2004 SP-Dziekanów 2.49.40 11
22. Palatinus Michał 2002 ZSM-Nr2 Hrubieszów 2.50.02 10
23. Ciucki Szymon 2005 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.50.45 9
24. Zubko Dominik 2002 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.51.55 8
25. Trych Dominik 2003 ZSM-Nr1 Hrubieszów 2.52.64 7
26. Cegiełka Oskar 2003 ZSM-Nr1 Hrubieszów 2.53.67 6
27. Korolski Bartłomiej 2002 SP-Ślipcze 2.54.81 5
28. Borowik Kacper 2003 ZSM-Nr1 Hrubieszów 2.56.89 4
29. Flak Jakub 2002 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.58.14 3
30. Dziedzic Bartłomiej 2002 ZSM-Nr1 Hrubieszów 2.59.16 2
31. Kaczmarek Kacper 2004 ZSM-Nr1 Hrubieszów 3.00.71 1
32. Chabros Karol 2002 ZSM-Nr2 Hrubieszów 3.05.26
33. Kuropatwa Damian 2002 ZSM-Nr3 Hrubieszów 3.06.32
34. Pękowski Norbert 2004 ZSM-Nr1 Hrubieszów 3.09.01
35. Dach Patryk 2002 ZSM-Nr2 Hrubieszów 3.11.45
36. Chiliński Marcin 2002 ZSM-Nr2 Hrubieszów 3.12.36
37. Barszczewski Gabriel 2004 ZSM-Nr1 Hrubieszów 3.12.90
38. Tuchryń Michał 2002 ZSM-Nr2 Hrubieszów 3.13.42
39. Wezgraj Jakub 2004 ZSM-Nr1 Hrubieszów 3.13.83
40. Perelmuter Piotr 2002 ZSM-Nr3 Hrubieszów 3.28.01
41. Piasecki Patryk 2003 ZSM-Nr3 Hrubieszów 3.36.80
42. Skwarek Adam 2002 ZSM-Nr1 Hrubieszów 3.38.15
43. Sokal Oskar 2002 ZSM-Nr1 Hrubieszów 3.38.67
44. Pieczkowski Oskar 2002 ZSM-Nr1 Hrubieszów 3.47.86
45. Wybranowski Filip 2003 ZSM-Nr2 Hrubieszów 3.56.24
46. Zając Szymon 2002 ZSM-Nr2 Hrubieszów 4.00.01
47. Dziewiczkiewicz Jakub 2002 ZSM-Nr2 Hrubieszów 4.06.36
48. Grodyński Jakub 2002 ZSM-Nr2 Hrubieszów 4.06.85
49. Walaś Konrad 2002 ZSM-Nr2 Hrubieszów 4.37.74
50. Chabros Patryk 2004 SP-Ślipcze 4.38.00

DZIEWCZĘTA 2001 – 2000 600 m
L.p Nazwisko i imię Rok urodz. Szkoła – Klub Wynik Pkt
1. Flaks Dominika 2001 ZSM-Nr1 Hrubieszów 2.18.72 35
2. Gontarz Sara 2000 SP-Uchanie 2.25.24 32
3. Trześniowska Ola 2000 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.26.19 29
4. Krotkiewicz Karina 2001 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.26.69 28
5. Łyko Zosia 2000 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.28.80 27
6. Dąbrowska Julia 2000 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.29.10 26
7. Błaś Natalia 2000 ZSM-Nr1 Hrubieszów 2.30.32 25
8. Gontarz Jagoda 2000 ZSM-Nr2 Hrubieszów 2.31.60 24
9. Szpunar Paulina 2000 SP-Uchanie 2.32.81 23
10. Hołubowicz Klaudia 2001 SP-Uchanie 2.33.75 22
11. Szlonzak Justyna 2001 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.34.76 21
12. Świstowska Michalina 2000 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.35.95 20
13. Ślażyńska Matylda 2001 ZSM-Nr1 Hrubieszów 2.36.96 19
14. Gajewska Karolina 2001 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.37.77 18
15. Bełz Aleksandra 2000 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.39.24 17
16. Koronowicz Magda 2000 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.40.16 16
17. Wesołek Aleksandra 2001 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.41.11 15
18. Chrząstek Magdalena 2001 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.43.55 14
19. Kędziera Aleksandra 2001 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.44.72 13
20. Błaszczak Ola 2001 ZSM-Nr1 Hrubieszów 2.47.44 13
21. Kuśmirek Oliwia 2000 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.48.68 11
22. Salomon Klaudia 2000 ZSM-Nr1 Hrubieszów 2.49.18 10
23. Kogut Oliwia 2001 ZSM-Nr2 Hrubieszów 2.50.65 9
24. Kucharczuk Klaudia 2001 SP-Uchanie 2.51.24 8
25. Grabowska Barbara 2001 ZSM-Nr2 Hrubieszów 2.52.04 7
26. Wójcik Klaudia 2001 SP-Uchanie 2.52.68 6
27. Jóżwiak Diana 2000 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.53.16 5
28. Sobczuk Martyna 2001 SP-Uchanie 2.53.85 4
29. Bogucka Ewelina 2001 ZSM-Nr2 Hrubieszów 2.54.42 3
30. Nowosad Aleksandra 2001 ZSM-Nr2 Hrubieszów 2.54.91 2
31. Dolegacz Dominika 2001 SP-Ślipcze 2.57.09 1
32. Błaszcsuk Oliwia 2000 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.58.42
33. Szymańska Kamila 2000 ZSM-Nr2 Hrubieszów 2.59.89
34. Łata Natalia 2000 ZSM-Nr2 Hrubieszów 3.01.50
35. Wolanin Karolina 2000 ZSM-Nr3 Hrubieszów 3.02.41
36. Josse Ania 2000 ZSM-Nr3 Hrubieszów 3.03.34
37. Pyrkowska Kamila 2000 SP-Uchanie 3.04.34
38. Różańska Martyna 2001 ZSM-Nr3 Hrubieszów 3.04.92
39. Bitner Patrycja 2001 ZSM-Nr3 Hrubieszów 3.05.62
40. Bielecka Sandra 2001 ZSM-Nr2 Hrubieszów 3.06.60
41. Paluch Klaudia 2000 ZSM-Nr1 Hrubieszów 3.07.42
42. Drygiel Elżbieta 2000 ZSM-Nr3 Hrubieszów 3.09.62
43. Pietrasiuk Iga 2000 ZSM-Nr3 Hrubieszów 3.10.50
44. Kaczmarska Paulina 2001 ZSM-Nr3 Hrubieszów 3.10.91
45. Martula Sylwia 2000 ZSM-Nr1 Hrubieszów 3.11.41
46 Bogucka Julia 2001 ZSM-Nr2 Hrubieszów 3.11.56
47. Kudyk Elżbieta 2001 ZSM-Nr1 Hrubieszów 3.12.42
48. Bachusz Marta 2001 ZSM-Nr3 Hrubieszów 3.13.11
49. Kozłowska Magda 2000 ZSM-Nr3 Hrubieszów 3.13.23
50. Zubała Patrycja 2001 SP-Uchanie 3.13.88
51. Guluk Aleksandra 2001 ZSM-Nr2 Hrubieszów 3.14.24
52. Traczuk Agnieszka 2001 ZSM-Nr1 Hrubieszów 3.14.63
53. Proć Dagmara 2001 SP-Ślipcze 3.16.12
54. Rządkowska Wiktoria 2001 ZSM-Nr2 Hrubieszów 3.16.43
55. Kaniuga Zuzanna 2001 ZSM-Nr2 Hrubieszów 3.17.01
56. Gumieniak Agata 2001 ZSM-Nr2 Hrubieszów 3.17.16
57. Orłowska Dominika 2001 ZSM-Nr2 Hrubieszów 3.17.46
58. Komendacka Katarzyna 2001 ZSM-Nr2 Hrubieszów 3.18.22
59. Zając Izabela 2001 ZSM-Nr2 Hrubieszów 3.18.44
60. Kasprzak Angelika 2001 ZSM-Nr2 Hrubieszów 3.19.27

CHŁOPCY 2001 – 2000 600 m
L.p Nazwisko i imię Rok urodz. Szkoła – Klub Wynik Pkt
1. Germański Jakub 2000 SP-Uchanie 2.12.11 35
2. Hossin Dominik 2000 SP-Ślipcze 2.14.03 32
3. Chorzępa Damian 2001 ZSM-Nr1 Hrubieszów 2.14.70 29
4. Szeląg Paweł 2000 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.15.09 28
5. Wolanin Gabriel 2000 SP-Uchanie 2.15.55 27
6. Biszczak Paweł 2000 SP-Dziekanów 2.17.15 26
7. Tchórzewski 2000 ZSM-Nr 3 Hrubieszów 2.18.04 25
8 Kaspruk Kacper 2001 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.21.55 24
9. Greń Kacper 2000 ZSM-Nr1 HRUBIESZÓW 2.22.82 23
10. Szumiło Dawid 2000 SP-Uchanie 2.24.13 22
11. Jasina Adam 2000 ZSM-Nr1 Hrubieszów 2.24.86 21
12. Kaczor Rafał 2000 SP-Ślipcze 2.25.23 20
13. Pietrusiewicz Filip 2001 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.27.27 10
14. Muzyczuk Łukasz 2000 SP-Uchanie 2.27.91 18
15. Farfos Jakub 2001 SP-Uchanie 2.29.21 17
16. Gąsior Marcin 2000 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.29.81 16
17. Zubko Kamil 2000 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.30.56 15
18. Mazur Ireneusz 2000 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.31.02 14
19. Mielniczuk Piotr 2000 SP-Szpikołosy 2.32.44 13
20. Czugała Dawid 2000 SP-Ślipcze 2.32.75 12
21. Greniuk Adrian 2001 SP-Uchanie 2.34.82 11
22. Wanarski Kacper 2001 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.35.12 10
23. Oleszczuk Mateusz 2000 SP-Dziekanów 2.35.61 9
24. Komsta Piotr 2001 SP-Szpikołosy 2.37.00 8
25. Romański Michał 2000 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.37.15 7
26. Skwarek Gracjan 2001 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.37.66 6
27. Rodziewicz Kacper 2001 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.37.99 5
28. Kraszkiewicz Przmysław 2000 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.38.68 4
29. Księżyk Mikołaj 2001 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.39.44 3
30. Ulanicki Piotr 2001 SP-Horodło 2.39.86 2
31. Kowalski Kordian 2001 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.40.36 1
32. Butrym Kacper 2001 SP-Uchanie 2.40.51
33. Mierzwa Maciej 2001 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.40.66
34 Zając Miłosz 2001 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.40.71
35. Wojda Patryk 2001 SP-Uchanie 2.40.99
36. Mazur Filip 2000 SP-Uchanie 2.41.16
37. Pąk Łukasz 2001 SP-Uchanie 2.41.33
38. Kulik Mateusz 2001 SP-Uchanie 2.41.78
39. Stronkowski Konrad 2001 ZSM-Nr1 Hrubieszów 2.42.10
40. Łaskarzewski Krzysztof 2000 ZSM-Nr1 Hrubieszów 2.43.13
41. Ożóg Michał 2001 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.44.11
42. Szymański Jakub 2001 ZSM-Nr3 HRUBIESZÓW 2.46.12

DZIEWCZĘTA 1999 – 1998 600 m
L.p Nazwisko i imię Rok urodz. Szkoła – Klub Wynik Pkt
1. Barańczuk Karolina 1999 ZSM-Nr2 Hrubieszów 1.57.76 35
2. Suchowska Paula 1998 ZSM-Nr3 Hrubieszów 1.58.61 32
3. Kawarska Karolina 1998 ZS-Nr2 Hrubieszów 2.00.94 29
4. Szumiata Klaudia 1999 ZSM-Nr2 Hrubieszów 2.03.72 28
5. Wołyniec Oliwia 1999 ZS-Nr2 Hrubieszów 2.05.16 27
6. Woś Karolina 1999 ZS-Nr2 Hrubieszów 2.08.81 26
7. Szlonzak Katarzyna 1998 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.10.04 25
8. Choduń Joanna 1998 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.10.98 24
9. Prus Barbara 1998 ZS-Nr2 Hrubieszów 2.12.52 23
10. Lewandowska Monika 1998 ZSP-Moniatycze 2.12.83 22
11. Łyko Marysia 1998 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.14.82 21
12. Rutkowska Oliwia 1999 ZS-Nr2 Hrubieszów 2.15.26 20
13. Daciuk Aleksandra 1998 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.16.40 19
14. Żuraw Kamila 1998 ZSP-Moniatycze 2.17.20 18
15. Oleszczuk Wioletta 1998 ZSP-Moniatycze 2.18.08 17
16. Jastrzębska Angelika 1999 ZSP-Moniatycze 2.18.48 16
17. Smyk Dominika 1999 ZSM-Nr2 Hrubieszów 2.20.79 15
18. Chmielewska Małgorzata 1999 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.24.36 14
19. Danilczuk Klaudia 1999 ZS-Nr2 Hrubieszów 2.25.10 13
20. Siejko Izabela 1999 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.26.01 12
21 Niemczyk Karolina 1999 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.28.35 11
22. Aleksandrowicz Dominika 1999 ZS-Nr2 Hrubieszów 2.33.01 10
23. Kozielewicz Kamila 1999 ZS-Nr2 Hrubieszów 2.36.12 0
24. Smal Justyna 1998 ZSM-Nr1 Hrubieszów 2.38.04 8
25. Makuch Katarzyna 1998 ZSM-Nr1 Hrubieszów 2.39.47 7
26. Grandys Aleksandra 1998 ZS-Nr2 Hrubieszów 2.40.45 6
27. Iwańczuk Eliza 1998 ZS-Nr2 Hrubieszów 2.41.51 5
28. Szymczuk Weronika 1999 ZS-Nr2 Hrubieszów 2.42.89 4
29. Nazar Paulina 1999 ZSM-Nr2 Hrubieszów 2.44.60 3
30. Śmieszek Daria 1999 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.45.92 2
31. Lebiedowicz Agnieszka 1999 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.47.76 1
32. Butrym Natalia 1999 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.48.82
33. Słoniec Jadwiga 1999 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.50.39
34. Mosek Aleksandra 1998 ZSM-Nr1 Hrubieszów 2.51.92
35. Nosek Aleksander 1998 ZSM Nr1 Hruieszów 2.54.64
36 Kwaśniak Martyna 1999 ZSM Nr 2 Hrubieszów 2:55.86
37. Szczypek Monika 1998 ZSM-Nr 1 Hrubieszów 2.57.07
38 Antosiewicz Justyna 1998 ZSM-Nr 1 Hrubieszów 3.58.80
39. Wawryk Weronika 1999 ZSM-Nr 2 Hrubieszów 3.06.20
40. Nowosad Weronik 1999 ZSM-Nr 3 Hrubieszów 3.17.90
41 Trzos Katarzyna 1998 ZSM-Nr 3 Hrubieszów 3.17.97
42. Rybczyńska Katarzyna 1999 ZSM-Nr3 Hrubieszów 3.27.36
43. Nowosad Justyna 1999 ZSM-Nr3 Hrubieszów 3.33.01
44. Malinowska Julianna 1999 ZSM-Nr2 Hrubieszów 4.04.49
45. Kornik Klaudia 1999 ZS-Nr2 Hrubieszów 4.04.70

CHŁOPCY 1999 – 1998 600 m
L.p Nazwisko i imię Rok urodz. Szkoła – Klub Wynik Pkt
1. Polikowski Aleksander 1998 ZSP-Moniatycze 1.43.12 35
2. Piątek Barłomiej 1999 Gimnazjum Narol 1.51.22 32
3 Tabuła Kamil 1998 ZSP Moniatycze 1.53.11 29
4 Pietrusiewicz Kacper 1999 ZS-Nr 2 Hrubieszów 1.53.44 28
5. Kasztelan Przemysław 1999 ZSM-Nr 3 Hrubieszów 1.53.66 27
6 Kazan Kacper 1998 ZSM-Nr 3 Hrubieszów 1.54.12 26
7 Skoczylas Dominik 1998 ZSM-Nr 3 Hrubieszów 1.54.18 25
8 Malec Jakub 1999 ZSP Moniatycze 1.55.10 24
9 Czerniak Oktawian 1998 ZSM-Nr 3 Hrubieszów 1.55.14 23
10 Zientarski Bartłomiej 1998 ZSP Moniatycze 1.55.23 22
11 „ ? „ Bartłomiej 1999 ZSM-Nr 2 Hrubieszów 1.56.04 21
12 Tomaszczuk Bartłomiej 1999 ZSM-Nr 2 Hrubieszów 1.56.13 20
13 Kot Emil !998 ZSP Moniatycze 1.56.32 19
14 Wojewoda Krzysztof 1998 ZSM-Nr 3 Hrubieszów 1.57.03 18
15 Jeleń Radosław 1998 ZSM-Nr 3 Hrubieszów 1.57.14 17
16 Hachler Hubert 1999 ZSM-Nr 3 Hrubieszów 1.57.18 16
17 Gronowicz Szymon 1998 ZSM-Nr 3 Hrubieszów 1.57.92 15
18 Warecki Kamil 1999 ZSM-Nr 3 Hrubieszów 1.59.34 14
19 Korda Arkadiusz 1999 Gimnazjum Narol 1.59.42 13
20 Szczepański Paweł 1999 ZSM-Nr 3 Hrubieszów 1.59.76 12
21 Krygiel Jakub 1998 ZSM-Nr 3 Hrubieszóe 2.01.18 11
22 Frankiewicz Kamil 1999 ZSM-Nr 3 Hrubieszów 2.01.34 10
23 Chachla Bartłomiej 1999 ZSM-Nr 3 Hrubieszów 2.01.55 9
24 Hojda Mateusz 1998 ZSM-Nr 3 Hrubieszów 2.02.16 8
25 Aronowicz Hubert 1998 ZSM-Nr 1 Hrubieszów 2.02.43 7
26 Obrzański Kacper 1998 ZSM-Nr 3 Hrubieszów 2.02.74 6
27 Brodziak Michał 1998 ZSP Moniatycze 2.02.79 5
28 Świderek Maciej 1999 ZSM-Nr 3 Hrubieszów 2.02.83 4
29 Smerdal Bartosz 1999 ZSM-Nr 3 Hrubieszów 2.03.18 3
30 Warenica Maciej 1999 ZSM-Nr 3 Hrubieszów 2.04.12 2
31 Zachaj Rafał 1999 ZSM-Nr 1 Hrubieszów 2.04.33 1
32 Kacper Góra 1999 ZS Nr 2Hrubieszów 2.04.66
33. Jeleń Przemek 1998 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.05.11
34. Bieniak Kamil 1999 ZS-NRr2 Hrubieszów 2.05.31
35. Sacharczuk Kamil 1998 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.05.66
36. Krochmal Mateusz 1999 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.05.91
37. Pawluk Adrian 1998 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.06.13
38. Klepczuk Jakub 1999 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.06.22
39. Weremij Filip 1998 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.07.02
40. Wawrzecki Konrad 1998 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.07.31
41. Izmaiłowski Łukasz 1999 ZS-Nr2 Hrubieszów 2.07.46
42. Wal Oskar 1999 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.07.88
43. Kowalski Kacper 1998 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.07.93
44. Rutkowski Rafał 1999 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.08.32
45. Bobrowski Patryk 1999 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.08.44
46. Sadowski Patryk 1998 ZSM-Nr1 Hrubieszów 2.08.66
47. Okuniewski Bartłomiej 1998 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.08.87
48. Biziorek Rafał 1998 ZSM-Nr1 Hrubieszów 2.09.16
49. Surma Dawid 1999 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.09.44
50. Gardyński Albert 1999 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.09.86
51. Sagan Artur 1999 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.10.12
52. Ciężki Szymon 1999 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.11.33
53. Zienkiewicz Paweł 1999 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.12.41
54. Czapka Paweł 1998 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.12.48
55. Reguła Przemek 1999 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.13.15
56. Szumiata Jakub 1998 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.14.01
57. Szkodziński Mateusz 1998 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.14.33
58. Kot Damian 1999 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.14.36
59. Hojda Kacper 1999 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.14.44
60. Usowski Mateusz 1999 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.14.89
61. Drączkowski Kamil 1998 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.15.43
62. Szumski Dawid 1998 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.15.66
63. Traczuk Maciej 1999 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.16.13
64. Kużmiński Kacper 1998 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.16.36
65. Nowak Jacek 1998 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.16.77
66. Orzechowski Miłosz 1999 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.16.99
67. Hojda Ernest 1999 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.17.31

DZIEWCZĘTA 1997 – 1996 600 m
L.p Nazwisko i imię Rok urodz. Szkoła – Klub Wynik Pkt
1. Hołdas Aleksandra 1997 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.02.17 35
2. Smyk Jagoda 1997 ZSM-Nr2 Hrubieszów 2.04.80 32
3. Powrożnik Iwona 1996 ZS-Nr4 Hrubieszów 2.07.26 29
4. Jaciuk Justyna 1997 ZSP-Moniatycze 2.08.84 28
5. Ścibor Zuzanna 1997 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.11.45 27
6. Martula Paulina 1997 ZSM-Nr1 Hrubieszów 2.12.82 26
7. Pachniewska Paulina 1997 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.16.11 25
8. Hyżowiecka Jagoda 1997 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.16.71 24
9. Marut Barbara 1997 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.19.30 23
10. Mirocka Iga 1997 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.19.71 22
11. Zając Dominika 1997 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.25.24 21
12. Polusa Karolina 1997 ZS-Nr2 Hrubieszów 2.28.66 20
13. Bajurko Monika 1997 ZS-Nr2 Hrubieszów 2.32.74 19
14. Peczak Kinga 1997 ZSM-Nr3 Hrubieszów 2.36.78 18
15. Łukasiewicz Małgorzata 1997 ZS-Nr2 Hrubieszów 2.44.14 17
16. Pęk Justyna 1997 ZS-Nr2 Hrubieszów 2.59.08 16
17. Sykut Kamila 1997 ZS-Nr2 Hrubieszów 2.59.97 15

CHŁOPCY 1997 – 1996 1000 m
L.p Nazwisko i imię Rok urodz. Szkoła – Klub Wynik Pkt
1. Wożniak Michał 1997 ZSM-Nr2 Hrubieszów 3.27.11 35
2. Stadnicki Kacper 1997 ZS-Nr2 Hrubieszów 3.32.09 32
3. Mazurkiewicz Marcin 1997 Gimnazium w Narolu 3.40.12 29
4. Stepaniuk Marcin 1997 ZSM-Nr2 Hrubieszów 3.43.18 28
5. Gnieciak Maciej 1997 ZS-Nr2 Hrubieszów 3.45.20 27
6. Umer Przemysław 1996 ZS-Nr2 Hrubieszów 3.45.55 26
7. Borsukiewicz Szymon 1997 ZSM-Nr2 Hrubieszów 3.45.80 25
8. Powęzka Maciej 1997 ZSM-Nr2 Hrubieszów 3.46.10 24
9. Niemczyk Igor 1997 ZSM-Nr2 Hrubieszów 3.46.16 23
10. Dudek Łukasz 1997 Gimnazium w Narolu 3.46.67 22
11. Krasocki Bartłomiej 1997 ZSM-Nr3 Hrubieszów 3.46.89 21
12. Kapusta Michał 1996 ZS-Nr4 Hrubieszów 3.47.00 20
13. Pawluk Dawid 1997 ZSP-Moniatycze 3.47.16 19
14. Kościowski Eryk 1996 ZS-Nr4 Hrubieszów 3.47.26 18
15. Małyszek Piotr 1997 ZSM-Nr3 Hrubieszów 3.47.60 17
16. Mękal Konstanty 1997 ZS-Nr2 Hrubieszów 3.48.10 16
17. Pajączkowski Emil 1997 ZSM-Nr2 Hrubieszów 3.48.38 15
18. Kapuściński Karol 1997 ZS-Nr2 Hrubieszów 3.48.67 14
19. Jurkiewicz Michał 1997 ZS-Nr2 Hrubieszów 3.49.10 13
20. Bobak Marek 1997 ZS-Nr2 Hrubieszów 3.49.70 12
21. Malesa Arkadiusz 1997 ZSM-Nr1 Hrubieszów 3.49.88 11
22. Gumiela Michał 1997 ZS-Nr2 Hrubieszów 3.51.06 10
23. Szwaczkiewicz Gabriel 1997 ZSM-Nr3 Hrubieszów 3.53.16 9
24. Traczuk Krystian 1997 ZSM-Nr3 Hrubieszów 3.53.44 8
25. Mierzwa Mateusz 1997 ZSM-Nr3 Hrubieszów 3.53.92 7
26. Stępkowski Maciej 1997 ZSM-Nr3 Hrubieszów 4.01.12 6
27. Kozak Kamil 1997 ZSM-Nr1 Hrubieszów 4.01.77 5
28. Pogwizd Konrad 1997 ZSM-Nr1 Hrubieszów 4.01.90 4
29. Borsuk Adam 1997 ZSM-Nr1 Hrubieszów 4.02.16 3
30. Sitarz Michał 1997 ZSM-Nr1 Hrubieszów 4.02.18 2
31. Pogwizd Karol 1997 ZSM-Nr1 Hrubieszów 4.02.90 1
32. Flaks Adam 1997 ZSM-Nr1 Hrubieszów 4.03.33
33. Radelczuk Dawid 1997 ZSM-Nr1 Hrubieszów 4.03.77
34. Różniatowski Piotr 1997 ZSM-Nr1 Hrubieszów 4.04.01
35. Rutkowski Oskar 1997 ZSM-Nr3 Hrubieszów 4.01.16
36. Rutkowski Adrian 1996 ZSM-Nr3 Hrubieszów 4.01.55
37. Kania Dominik 1996 ZSM-Nr1 Hrubieszów 4.01.90
38. Graboś Kamil 1997 ZSM-Nr1 Hrubieszów 4.02.32
39. Skrzyński Bartłomiej 1997 ZSM-Nr1 Hrubieszów 4.02.18
40. Chmarzyński Paweł 1997 ZSM-Nr3 Hrubieszów 4.05.20

DZIEWCZĘTA 1995 – 1994 600 m
L.p Nazwisko i imię Rok urodz. Szkoła – Klub Wynik Pkt
1. Grabowska Katarzyna 1994 ZS-Nr2 Hrubieszów 2.14.44 35
2. Jarmusz Małgorzata 1995 ZS-Nr2 Hrubieszów 2.16.41 32

CHŁOPCY 1995 – 1994 1000 m
L.p Nazwisko i imię Rok urodz. Szkoła – Klub Wynik Pkt
1 Waś Krzysztof 1994 ZS-Nr 1 Hrubieszów 3.17,14 35
2 Koza Marcin 1995 ZS-Nr 4 Hrubieszów 3.39.68 32
3 Bednarek Dawid 1994 ZS-Nr 2 Hrubieszów 3.45.31 29
4 Lipski Michał 1995 ZS-Nr 2 Hrubieszów 3.46.51 28
5 Herda Stefan 1994 ZS-Nr 2 Hrubieszów 4.05.28 27
6 Kłodziński Iwo 1995 ZS Nr 4 Hrubieszów 4.22.08 26

 

BIEG GŁÓWNY OPEN 5000m

L.p Nazwisko i imię Rok urodz. Szkoła – Klub Wynik Pkt
1 Szostak Paweł 1993 Unia Hrubieszów 16:00.24 35
2 Marzec Stanisław 1962 Agro Natura Nałęczów 16:07.87 32
3 Buczak Rafał 1992 Agros Zamość 16:18.88 29
4 Momot Patryk 1994 Agros Zamość 17:22.32 28
5 Zacharczuk Albin 1993 Unia Hrubieszów 17:23.09 27
6. Szady Tomasz 1985 MKS „UNIA”Hrubieszów 17:49.18 26
7. Rodziewicz Sławomir 1985 SRS BOREK Chełm 19:53.97 25
8 Chmielewski Piotr 1969 Lublin 22:07.74 24
9. Kawaler Marcin 1993 MKS”UNIA”Hrubieszów 24:37.65 23
10. Ćwikliński Marcin 1979 Jarosławiec 26:41.51 22
11 Kozłowski Stanisław 1977 Chełm 26:53.55 21
Szatan Patryk 1993 ZSMR Nr 4 Hrubieszów N/u –

KOBIETY
1. Lizut Anna 1993 ZS-Nr4 Hrubieszów 22:54.56 35
2. Ćwiklińska Joanna 1982 Jarosławiec 23:49.52 32
3. Muzyczuk Małgorzata 1962 ZS Nr4 Hrubieszów 27:29.64 29

Opracował: M.Szuper