Komunikat Szkoły Podstawowe 30.01.2007r.

Oto komunikat z Halowych Mistrzostw Powiatu Szkół Podstawowych w lekkiej atletyce z dnia 30 stycznia 2007 r.

Reklamy

Komunikat otrzymaliśmy od trenerów LA.

KOMINIKAT
HALOWE MISZTRZOSTWA POWIATU W LEKKIEJATLETYCE
HRUBIESZÓW 30.01.2007 r.
SZKOŁY PODSTAWOWE

Konkurencja 45m (DZIEWCZĘTA) SZKOŁY PODSTAWOWE -eliminacje
Lp Nazwisko i imię Ur. Szkoła Wynik Miejsce Punkty
1. Anita Ciesielczuk SP 3 Hrubieszów 7,47
2. Martyna Nosko SP 2 Hrubieszów 7,73
3. Aneta Panek 94 SP Horodło 8,00
4. Martyna Boniewska SP 2 Hrubieszów 8,12
5. Aleksandra Mendoń SP Werbkowice 8,25 4
6. Ewelina Karwacka 96 SP Mircze 8,45 3
7. Paulina Tyrka SP Werbkowice 8,75 2
8. Magda Jakimiec 95 SP 3 Hrubieszów 8,91 1
9. Katarzyna Kolenda SP Horodło 8,93
10. Katarzyna Wietrzyk 96 SP Mircze 9,33

Konkurencja 45m (chłopcy) SZKOŁY PODSTAWOWE -eliminacje
1 Kamil Juźwiak 94 SP Horodło 7,22
2 Jarosław Kapkin SP 2 Hrubieszów 7,33
3 Kamil Zauski 94 SP Horodło 7,38
4 Bartłomiej Dynkiewicz SP 3 Hrubieszów 7,51
5 Kondrad Sobczuk 95 SP Mircze 7,61 4
6 Maciej Maciejewski 95 SP Mircze 7,86 3
7 Marcin Szymonek 94 SP Werbkowice 7,91 2
8 Mateusz Łukasiewicz SP 2 Hrubieszów 8,11 1
9 Mariusz Zając SP3 Hrubieszów 8,15

45m SZKOŁY PODSTAWOWE (DZIEWCZĘTA) FINAŁ
1 Anita Ciesielczuk SP 3 Hrubieszów 7,43 12
2 Martyna Nosko SP 2 Hrubieszów 7,66 9
3 Aneta Panek SP Horodło 8,24 7
4 Martyna Boniewska SP 2 Hrubieszów 8,35 5
45m SZKOŁY PODSTAWOWE (CHŁOPCY) FINAŁ
1 Kamil Juźwiak SP Horodło 7,23 12
2 Kamil Zauski SP Horodło 7,39 9
3 Jarosław Kapkin SP 2 Hrubieszów 7,57 7
4 Bartłomiej Dynkiewicz SP 3 Hrubieszów 7,72 5

5 okrążeń SZKOŁY PODSTAWOWE (DZIEWCZĘTA) SNC
1 Anita Hojda 94 SP 2 Hrubieszów 1,38,98 12
2 Katarzyna Wiśniewska 95 SP 3 Hrubieszów 1,42,93 9
3 Eliza Witek 95 SP Werbkowice 1,44,29 7
4 Aneta Nagaj 94 SP Mircze 1,47,53 5
5 Wioleta Maślanka SP 2 Hrubieszów 1,47,82 4
6 Agnieszka Tulej SP 3 Hrubieszów 1,48,78 3
7 Małgorzata Zebzda SP Horodło 1,49,09 2
8 Karolina Szwaczkiewicz SP Mircze 1,49,34 1
9 Paulina Worożbit 94 SP Werbkowice 1,49,73
10 Urszula Zauska 95 SP Horodło 1,53,44

5- okrążeń SZKOŁY PODSTAWOWE (CHŁOPCY) – SNC
1 Maciej Milewicz 94 SP Mircze 1,33,09 12
2 Artur Czepil SP 2 Hrubieszów 1,34,43 9
3 Paweł Siewierski 94 SP Mircze 1,34,91 7
4 Krzysztof Naja SP 2 Hrubieszów 1,37,11 5
5 Kamil Zdunikowski 94 SP Horodło 1,37,88 4
6 Krystian Malowany SP 3 Hrubieszów 1,41,45 3
7 Bartłomiej Olejarz SP 3 Hrubieszów 1,45,72 2
8 Marcin Barczuk 94 SP Horodło 1,47,25 1
9 Kamil Wala 94 SP Werbkowice 1,49,16
10 Adrian Gnaiuk 95 SP Werbkowice 1,54,41

4x okrążenie (sztafety) SZKOŁY PODSTAWOWE (DZIEWCZĘTA) – SNC

1
Magdalena Jakimiec 95 SP 3 Hrubieszów 1,11,91 12
Katarzyna Wiśniewska 95
Anita Ciesielczuk 94
Agnieszka Tulej 94

2 Magdalena Dańczuk 94 SP Horodło 1,12,40 9
Małgorzata Zebzda 94
Aneta Panek 94
Katarzyna Kolenda 95

3 Anita Hojda 94 SP 2 Hrubieszów 1,12,64 7

4 Wala Joanna 91 SP Werbkowice 1,13,46 5
Drożczak Justyna 91

5 Wietrzyk Katarzyna 94 SP Mircze 1,15,55 4
Karwacka Ewelina 96
Demusiak Sylwia 94
Szwaczkiewicz katarzyna 94

Pchnięcie piłką lekarską SZKOŁY PODSTAWOWE (Chłopców)
1 Dominik Garczyński 95 SP Werbkowice 10,30 12
2 Kamil Skotnicki 94 SP Werbkowice 9,60 9
3 Przemysław Osmański 94 SP 2 Hrubieszów 9,00 7
4 Robert Sendecki 94 SP Mircze 9,00 5
5 Sławomir Malicki 94 SP Horodło 8,70 4
6 Oskar Pysiewicz 94 SP 3 Hrubieszów 8,60 3
7 Sebastian Bańkowski 94 SP Horodło 8,55 2
8 Mateusz Szpyrka 94 SP Mircze 8,40 1
9 Kondrat Kuczewski 95 SP 2 Hrubieszów 7,50

Pchnięcie piłką lekarską SZKOŁY PODSTAWOWE (DZIEWCZĘTA)
1 Katarzyna Kozdruj 94 SP Mircze 8,00 12
2 Patrycja Łomejko 94 SP 2 Hrubieszów 7,95 9
3 Katarzyna Szymusia 94 SP Horodło 7,55 7
4 Kinga Zbiorowska 94 SP Horodło 7,50 5
5 Dorota Lebiedowicz 94 SP 3 Hrubieszów 7,35 4
6 Karolina Głowacz 94 SP 3 Hrubieszów 7,25 3
7 Agnieszka Magierka 94 SP 2 Hrubieszów 7,15 2
8 Justyna Łukaszcyk 95 SP Mircze 7,10 1

skok wzwyż SZKOŁY PODSTAWOWE (DZIEWCZĘTA)
1 Magdalena Dańczuk SP Horodło 1,20 12
2 Marta Kaczmarska SP 3 Hrubieszów 1,15 9
3 Kinga Łukasiewicz SP Mircze 1,10 7
4 Karolina Wisniewska SP 3 Hrubieszów 1,10 5
5 Katarzyna Borowska SP 2 Hrubieszów 1,05 4
6 Aleksandra Martyniuk SP Mircze 0,90 3
6 Paulina Roch SP 2 Hrubieszów 0,90 2

skok wzwyż SZKOŁY PODSTAWOWE (CHŁOPCY)
1 Mateusz Chachler 94 SP 3 Hrubieszów 1,35 12
2 Wojciech Sajdłowski SP Horodło 1,30 9
3 Daniel Wyżyn SP 3 Hrubieszów 1,30 7
4 Piotr Paluch SP Mircze 1,25 5
5 Paweł Suchowierzch SP Mircze 1,20 4
6 Bartłomiej Tomkiewicz SP Horodło 1,20 3
7 Grzegorz Czarnecki SP 2 Hrubieszów 1,10 2
8 Przemysław Szumiata SP 2 Hrubieszów 1,00 1

4x okrążenie (sztafety) SZKOŁY PODSTAWOWE (CHŁOPCY)

1
Załuski Kamil 94 SP Horodło 1,04,35 12
Barczuk Marcin 94
Sejdłowski Wojciech 94
Jóźwiak Kamil 94

2 SP 2 Hrubieszów 1,05,59 9

3
Milewicz Maciej 94 SP Mircze 1,07,60 7
Lizun Mateusz 94
Siewierski Paweł 94
Sendecki Robert 94

4 SP 3 Hrubieszów 1,08,19 5

5 SP Werbkowice 1,12,55 4

PUNKTACJA DRUŻYNOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
1.SP Horodło 98 pkt
2.SP 3 Hrubieszów 95 pkt
3.SP 2 Hrubieszów 95 pkt
4.SP Mircze 84 pkt
5.SP Werbkowice 45 pkt

zobacz zdjęcia >>