Komunikat Szkoły Ponadgimnazjalne 30.01.2007 r.

Oto komunikat z Halowych Mistrzostw Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w lekkiej atletyce z dnia 30 stycznia 2007 r.

Reklamy

Komunikat otrzymaliśmy od trenerów LA.

KOMUNIKAT
HALOWE MISZTRZOSTWA POWIATU W LEKKIEJATLETYCE
HRUBIESZÓW 30.01.2007 r.
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

45m ppł SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE (DZIEWCZĘTA)
Lp Nazwisko i imię Ur. Szkoła Wynik M -ce Pk.
1 Aneta Teterycz 90 ZS 1 Hrubieszów 9,25 12
2 Wioleta Basa ZS 1 Hrubieszów 9,82 9
3-4 Natalia Malinowska 89 LO Horodło 10,06 6
3-4 Elżbieta Legiedź 89 LO Horodło 10,06 6
5 Andgelika Ciemienga ZS 1 Hrubieszów 10,50 pk

45m SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE (DZIEWCZĘTA) eliminacje
1. Anna Kondratiuk ZS 2 Hrubieszów 7,25
2. Katarzyna Skorupska 89 LO Horodło 7,34
3. Aleksandra Dańczuk ZS 2 Hrubieszów 7,38
4. Kamila Balicka ZS 4 Hrubieszów 7,61
5. Ewelina Czarnecka ZS 1 Hrubieszów 7,67 4
6. Barbara Podolak 88 ZS Turkowice 7,86 3
7. Justyna Pysz 88 LO Horodło 7,94 2
8. Katarzyna Lesiuk ZS 2 Hrubieszów 8,15 pk
9. Joanna Pukaluk ZS 1 Hrubieszów 8,22 1
10. Agnieszka Nagaj 89 ZS Turkowice 8,55
11. Katarzyna Chomika ZS 4 Hrubieszów 8,67
12. Stańczak LP ZDZ Hrubieszów 8,77
13. Kowalska LP ZDZ Hrubieszów 9,01

45m ppł SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE (CHŁOPCY)
1. Radosław Wróbel 89 ZS 1 Hrubieszów 7,14 12
2. Kamil Słupski 90 ZS 1 Hrubieszów 7,90 9
3. Adam Wołoszyn 89 ZS Turkowice 8,35 7
4. Sylwester Jeczeń 90 LO Horodło 8,45 5
5. Piotr Konopko 89 LO Horodło 8,88 4
6. Adrian Kwaśny 90 ZS Turkowice 9,87 3

45m SZKOŁY P0NADGIMNAZJALNE (CHŁOPCY) eliminacje
1 Tomasz Słuspski 88 ZS 1 Hrubieszów 6,33
2 Paweł Jakubiak 89 ZS 1 Hrubieszów 6,47
3 Łukasz Kowalczuk 89 LO Horodło 6,47
4 Rafał Salewski LP ZDZ Hrubieszów 6,61
5 Marcin Wyspiański LP ZDZ Hrubieszów 6,75 4
6 Daniel Jagiełło ZS 4 Hrubieszów 6,90 3
7 Sławomir Lizak 90 ZS Turkowice 7,08 2
8 Sławomir Miska 87 ZS Turkowice 7,13 1

45m SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE (DZIEWCZĘTA) FINAŁ
1 Aleksandra Dańczuk ZS 2 Hrubieszów 7,23 12
2 Anna Kondratiuk ZS 2 Hrubieszów 7,25 9
3 Katarzyna Skorupska LO Horodło 7,75 7
4 Kamila Balicka ZS 4 Hrubieszów 7,85 5
45m SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE (CHŁOPCY) FINAŁ
1 Tomasz Słupski 88 ZS 1 Hrubieszów 6,36 12
2 Łukasz Kowalczuk 89 LO Horodło 6,47 9
3 Paweł Jakubiak 89 ZS 1 Hrubieszów 6,51 7
4 Rafał Salewski LP ZDZ Hrubieszów 6,60 5

5 okrążeń SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE (DZIEWCZĘTA)
1 Ilona Steciuk 89 LO Horodło 1.42.16 12
2 Urszula Chmielewska 85 ZS 1 Hrubieszów 1,43,25 9
3 Joanna Miącz ZS 2 Hrubieszów 1,46,76 7
4 Anna Pacaj ZS 2 Hrubieszów 1,48,04 5
5 Izabela Mrozowska ZS 1 Hrubieszów 1,49,43 4
6 Justyna Bogucka 89 LO Horodło 1,52,90 3
7 Ewelina Turek LP ZDZ Hrubieszów 2,00,72 2
8 Marta Kisielewicz ZS 4 Hrubieszów 2.02.49 1

5- okrążeń SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE (CHŁOPCY) – SNC
1 Łukasz Krakowiak 89 ZS 3 Hrubieszów 1,21,04 12
2 Mariusz Grzybek 86 ZS 4 Hrubieszów 1,23,12 9
3 Mateusz Markiewicz 88 LO Horodło 1,23,90 7
4 Kamil Orlon 89 LO Horodło 1,30,03 5
5 Marek Wilgos 87 LPZDZ Hrubieszów 1.30.86 4 pkt
6 Grabias Bartłomiej ZS1 Hrubieszów 1.31.20 3 pkt
7 Radosław Krawczuk ZS Turkowice 1.31.97 2 pkt
8 Dawid Kontkiewicz LPZDZ Hrubieszów 1;32;26 1 pkt
9. Piotk Slązak 89 ZS1 Hrubieszów 1;33;12

4x okrążenie (szt.) SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE (DZIEWCZĘTA) SNC
1 Pysz LO Horodło 1,12,33 12
2 Skorupska
3 Malinowska
4 Steciuk
1 E.Czarnecka ZS 1 Hrubieszów 1,12,51 9
2 A.Teterycz
3 Pukaluk
4 Kusztykiewicz
1 Kosciołko ZS Turkowice 1,12,89 7
2 Podolak
3 Kosciołko
4 Kwietniewska
1 Stańczak LP ZDZ Hrubieszów 1,20,92 5
2 Turek
3 Kowalska
4 Fedurek

Pchnięcie piłką lekarską SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE (chłopcy)
1 Kamil Fedorowicz 88 ZS 1 Hrubieszów 12,20 12
2 Marcin Sternik 87 ZS Turkowice 11,50 9
3 Paweł Sakowski 90 LO Horodło 10,30 7
4 Łukasz Panasiewicz ZS 4 Hrubieszów 10,20 5
4 Arkadiusz Dubiel 87 ZS 1 Hrubieszów 10,00 4
6 Paweł Wołoszyn 89 LO Horodło 9,30 3
6 Jarosław Lasota ZS 4 Hrubieszów 9,00 2
8 Wojciech Kołpa 90 ZS Turkowice 9,00 1
9 Krystian Ułaszkiewicz LP ZDZ Hrubieszów 7,80
10 Łukasz Hasiak LP ZDZ Hrubieszów NZ

Pchnięcie piłką lekarską SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE (dziewczęta)
1 Ewelina Kuriata 90 LO Horodło 9,40 12
2 Adriana Oleszcuk ZS 1 Hrubieszów 7,70 9
3 Anna Klaudel ZS 2 Hrubieszów 7,50 7
4 Ewelina Pyrz ZS 1 Hrubieszów 7,20 5
5 Agnieszka Swatko LP ZDZ Hrubieszów 7,20 4
6 Agnieszka Kunicka ZS 4 Hrubieszów 7,10 3
7 Justyna Lemińska 89 LO Horodło 7,00 2
8 Żaneta Lachowska LP ZDZ Hrubieszów 6,90 1
9 Joanna Daruk ZS 2 Hrubieszów 6,00
10 Sylwia Dębczak ZS 1 Hrubieszów 5,90 pk
11 Bożena Spychalska ZS 4 Hrubieszów 5,00

SKOK WZWYŻ SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE (dziewczęta)
Lp Nazwisko i imię Ur Szkoła Wynik miejsce P-ty
1 Iwona Janicka ZS 1 Hrubieszów 125 12
2 Joanna Budniewska 88 LO Horodło 125 9
3 Anna Belina 88 LO Horodło 120 7
4 Natalia Sobian ZS 1 Hrubieszów 120 5
5 Agata Przesmycka ZS 2 Hrubieszów 110 4
6 Katarzyna Magdziak LP ZDZ Hrubieszów 110 3
7 Kinga Misiura LP ZDZ Hrubieszów 100 2
8 Joanna Gnieciak ZS1 Hrubieszów 100 pk

SKOK WZWYŻ SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE (chłopcy)
LP Nazwisko i imię Ur Szkoła Wynik Miejsce Punkty
1 Sławomir Traczuk 86 ZS 1 Hrubieszów 170 12
2 Damian Bil 88 LO Horodło 150 9
3 Tomasz Portka 90 LO Horodło 150 7
4-5 Albin Koszyniuk LP ZDZ Hrubieszów 140 4,5
4-5 Konrad Nieradko ZS 4 Hrubieszów 140 4,5
6-7 Bartłomiej Skoczyński 89 ZS Turkowice 140 2,5
6-7 Emil Mulawa LP ZDZ Hrubieszów 140 2,5
8 Jakub Kuszaj 90 ZS 1 Hrubieszów 130 1

4x okrążenie (szt) SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE (chłopcy)

1 Woźniak ZS 1 Hrubieszów 59,98 12
Jakubiak
Kuryluk
Wróbel

2 Jerzeń LO Horodło 1,02,70 9
Orlon
Sakowski
Kowalczuk

3 Jagiełło ZS 4 Hrubieszów 1,03,86 7
Skawiński
Poleszak
Grzybek

4 Wilgos LP ZDZ Hrubieszów 1,04,82 5
Salewski
Wyspiański
Konkiewicz

5 Kramarczyk ZS Turkowice 1,05,48 4
Stawarski
Wołoszyn
Winiarczuk

6 Pacaj ZS 2 Hrubieszów 1,07,69 3
Miącz
Dańczuk
Kondratiuk

PUNKTACJA DRUŻYNOWA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
1.ZS 1 Hrubieszów 165 pkt
2.LO Horodło 143 pkt
3.ZSZ Hrubieszów 47 pkt
4.LPZDZ Hrubieszów 43 pkt
5.ZS Turkowice 41,5 pkt
6.ZS4 Hrubieszów 39,5 pkt

zobacz zdjęcia >>