Komunikat z Gimnazjady w tenisie stołowym

Komunikat z powiatowej Gimnazjady w Tenisie Stołowym, która została rozegrana 30.10.2006 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie.

Reklamy

W zawodach wzięło udział 11 szkół, razem 66 osób, w tym 30 dziewcząt. System gier do 2 przegranych.
Dziewczęta:
1. Dudzińska Dominika Sahryń
2. Kot Ewelina Mircze
3. Kawka Ewelina Mircze
4. Nosek Aldona Przewodów
5. Syta Kamila Przewodów

6. Jurek Irena Werbkowice
7/10. Szymańska Milena Horodło
Lemińska Paulina Horodło
Kusztykiewicz Ola Mircze
Zając Ewelina Moniatycze
11/12. Sajdłowska Magdalena Horodlo
Majcherczyk Diana Jarosławiec
13/16. Dziewiczkiewicz Anna Kryłów
Turek Justyna Sahryń
Żyłka Klaudia Moniatycze
Massakowska Przewodów
17/24. Krauz Justyna Kryłów
Załuska Monika G.ZS 2 Hrubieszów
Bondyra Agata Werbkowice
Wietrzyk Weronika Werbkowice
Kurzawa Dominika G.ZS 2 Hrubieszów
Łubkowska Sylwia G. 1 Hrubieszów
Michalska Martyna Jarosławiec
Kozik Joanna G. 1 Hrubieszów
25/30. Buchowiecka Agnieszka G. 3 Hrubieszów
Borkowska Karolina G.ZS 2 Hrubieszów
Nowak Elżbieta Jarosławiec
Ziomko Patrycja Moniatycze
Grosman Joanna Jarosławiec
Czajka Magdalena G. 1 Hrubieszów

CHŁOPCY:

1. Kusiak Andrzej Werbkowice
2. Zaborski Mikołaj Przewodów
3. Pogorzelski Andrzej Mircze
4. Wawer Krzysztof G. 1 Hrubieszów
5. Lizak Krzysztof Mircze

6. Polikowski Adrian Werbkowice
7/8. Ciężki Grzegorz Jarosławiec
Gałka Dominik G. ZS 2 Hrubieszów
9/12. Mazurek Dariusz Werbkowice
Sajdłowski Michał Horodło
Lizut Krzysztof Moniatycze
Bednarz Patryk Werbkowice
13/16. Przepiórka Krzysztof G. 1 Hrubieszów
Szwaczkiewicz Tomasz G. 1 Hrubieszów
Dudziński Piotr Sahryń
Grabowski Mateusz Horodło
17/24. Skrzyński Bartłomiej G. 3 Hrubieszów
Gomuła Patryk G. 3 Hrubieszów
Kwiatkowski Piotr Jarosławiec
Syty Damian Przewodów
Temperowicz Karol G. 3 Hrubieszów
Karaś Adrian Mircze
Socha Przemysław Mircze
Gałan Artur Moniatycze
25/32. Podgórski Mariusz Jarosławiec
Łazorczyk Adrian Moniatycze
Kondracki Artur Jarosławiec
Jaworski Łukasz Przewodów
Zając Mateusz Horodło
Kondracki Bartłomiej Jarosławiec
Wojnar Tomasz Przewodów
Nagaj Rafał Mircze
33/36. Bednarczuk Paweł G. ZS 2 Hrubieszów
Blacha Piotr G. ZS 2 Hrubieszów
Zankiewicz Tomasz Moniatycze
Sadowski Konrad Moniatycze

Opiekunami uczniów na zawodach byli: Sahryń – K. Wietrzyk, Kryłów – Z. Chodźko, G. 1 Hrub. – I. Tarcz, G. 3 Hrub. – Cz. Drączkowski, G. ZS 2 Hrub. – A. Chwedczuk, Jarosławiec Z. Skrzat, Werbkowice – B. Sadowski, Horodło – M. Kamień, Moniatycze – D. Brudzisz, Mircze – R. Majdanik, Przewodów – A. Byra.

Zawody REJONOWE odbędą się w dniu 7 listopada 2006 r. w Szczebrzeszynie od godz. 9.30, zakwalifikowało się po 5 pierwszych osób.

4 pierwszym zawodnikom i zawodniczkom zostały wręczone dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie.

Składam serdeczne podziękowania dyrektorowi SP 3 w Hrubieszowie Marianowi Cisło i nauczycielowi wf ZS nr 2 Zbigniewowi Krawczukowi za pomoc przy przeprowadzeniu zawodów.

UWAGA !
Zawody Powiatowe w Badmintonie zostały przeniesione z dn. 8 XI 2006 r. na
6 XI 2006 r., godzina bez zmian.

opracowała – Janina Ewa Kitlińska

zobacz zdjęcia >>