Komunikat z Licealiady

Komunikat z Powiatowej Licealiady – Liga LA, która została rozegrana 28 września 2006 r. na stadionie w Hrubieszowie.

Reklamy

DZIEWCZĘTA

1. Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie – 1037 pkt. – op. A. Kusiak i B. Cygan

82 Metyk Marlena 89 100 m. – 15,40
91 Lewandowska Jolanta 89 100 m. – 15,05
107 Dańczuk Aleksandra 89 100 m. – 14,33
106 Kondratiuk Anna 89 400 m. – 1:07,30
61 Kondrat Roksana 90 400 m. – 1:17,80
93 Pacaj Anna 90 400 m. – 1:10,12
71 Miącz Joanna 88 800 m. – 2:48,68
28 Zawadzka Pamela 89 800 m. – 3:14,87
43 Zachaj Karolina 89 800 m. – 3:04,50
102 Stefaniak Dorota 89 w dal – 4.23
87 Głodowska Anna 88 w dal – 3.88
94 Baryła Dorota 88 w dal – 4.04
116 Dąbrowska Paulina 88 kula – 7.22
120 Hojda Justyna 88 kula – 7.64
118 Klaudel Anna 89 kula – 7.39
92 A. Dańczuk, D. Stefaniak, 4 x 100 m
M. Metyk, A. Kondratiuk 58,22

2. Zespół Szkół nr 3 w Hrubieszowie – 965 pkt. – op. J. Zosiuk

109 Kiryczuk Joanna 89 100 m. – 14,24
102 Ciszewska Natalia 90 100 m. – 14,52
84 Ślepko Hanna 90 100 m. – 15,27
79 Marciniak Diana 90 400 m. – 1:13,16
67 Gajewska Sylwia 90 400 m. – 1:16,23
59 Falenta Ewelina 88 800 m. – 2:54,69
9 Jakimiec Joanna 90 800 m. – 3:33,78
104 Buczko Justyna 89 w dal – 4.29
97 Kosakowska Agnieszka 89 w dal – 4.12
103 Boniewska Sandra 89 w dal – 4.27
121 Srokowska Agnieszka 89 kula – 7.67
119 Wołoszyn Agnieszka 90 kula – 7.51
110 Jóźwiak Magda 90 kula – 6.71
93 Kiryczuk, Boniewska, 4 x 100 m.
Ciszewska, Buczko 58,04

3. Zespół Szkół nr 1 w Hrubieszowie – 841 pkt. – op. K. Skawińska

84 Czarnecka Ewelina 89 100 m. – 15,35
82 Łukawska Agnieszka 90 100 m. – 15,43
54 Kusztykiewicz Aneta 90 400 m. – 1:19,82
63 Janicka Iwona 90 400 m. – 1:17,26
28 Oleszczuk Ewelina 90 800 m. – 3:14,39
50 Poziomkowska Karolina 90 800 m. – 2:59,79
94 Goch Gabriela 90 w dal – 4.03
89 Sowierszenko Katarzyna 86 w dal – 3.93
118 Oleszczuk Adrianna 89 kula – 7.42
115 Kot Iwona 89 kula – 7.12
64 E. Czarnecka, A. Łukawska, 4 x 100 m.
I. Janicka, A. Kusztykiewicz 1:02,52

4. Liceum Ogólnokształcące w Horodle – 699 pkt. – op. A. Brzyska

82 Skorupska Katarzyna 89 100 m. – 15,43
78 Pysz Justyna 89 100 m. – 15,62
61 Dzikun Izabela 89 400 m. – 1:17,95
47 Budniewska Joanna 88 800 m. – 3:02,01
107 Steciuk Ilona 89 w dal – 4.36
116 Lemińska Justyna 89 kula – 7.28
130 Kuriata Ewelina 89 kula – 8.59
78 Pysz, Skorupska, 4 x 100 m.
Steciuk, Dzikun 1:00,33

5. Zespół Szkół nr 4 w Hrubieszowie – 663 pkt. – op. M. Muzyczuk

30 Chomik Katarzyna 90 100 m. – 18,50
50 Kondrat Barbara 89 100 m. – 17,11
52 Suproń Magdalena 90 100 m. – 16,97
68 Balicka Kamila 90 400 m. – 1:15,83
19 Kisielewicz Marta 90 800 m. – 3:22,46
11 Suproń Ewelina 90 800 m. – 3:30,91
66 Słotwińska Agata 89 w dal – 3.36
84 Sas Aleksandra 90 w dal – 3.81
95 Zalewska Żaneta 89 w dal – 4.06
113 Kunicka Agnieszka 87 kula – 6.91
108 Kuras Dorota 88 kula – 6.46
63 A. Sas, K. Balicka, 4 x 100 m.
M. Suproń, K. Chomik 1:02,68

6. Zespół Szkół w Turkowicach – 387 pkt. – op.

49 Nagaj Agnieszka 89 100 m. – 17,23
32 Dajczak Ewa 90 400 m. – 1:27,14
12 Smoła Katarzyna 90 400 m. – 1:37,31
65 Wlaź Angelika 90 400 m. – 1:16,64
67 Kościołko Anna 88 800 m. – 2:50,67
16 Podolak Barbara 88 800 m. – 3:25,79
82 Kula Diana 88 w dal – 3.75
70 Herbut Anita 90 w dal – 3.47
76 Cykaluk Anna 88 w dal – 3.60

CHŁOPCY

1. Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie – 1102 pkt. – op. Zb. Krawczuk

78 Kopczyński Erwin 90 100 m. – 13,02
89 Kozaczuk Tomasz 87 100 m. – 12,71
114 Wawryszyn Przemysław 88 100 m. – 12,03
98 Frykowski Michał 88 400 m. – 57,68
104 Soja Bartłomiej 90 400 m. – 56,88
54 Nowosad Krzysztof 88 400 m. – 1:04,61
93 Pawlos Artur 89 1500 m. – 4:26,98
27 Migas Marcin 88 1500 m. – 5:13,57
52 Kulpa Jakub 89 1500 m. – 4:52,70
116 Przeworski Tomasz 88 w dal – 6.00
103 Drop Dariusz 89 w dal – 5.68
106 Sienkiewicz Daniel 89 w dal – 5.77
115 Zając Paweł 88 kula 7.256 – 9.49
113 Zienkiewicz Mateusz 90 kula 5 kg – 10.72
102 Wawryszyn, Kucyk, 4 x 100 m.
Kozaczuk, Kopczyński 48,97

2. Zespół Szkół nr 3 w Hrubieszowie – 1036 pkt. – op. M. Dziemiach

89 Otręba Łukasz 89 100 m. – 12,75
85 Gnieciak Artur 88 100 m. – 12,85
99 Znajomski Konrad 89 100 m. – 12,36
48 Wiśniewski Michał 88 400 m. – 1:05,71
84 Mikulski Piotr 89 400 m. – 59,80
88 Wójcik Hubert 89 400 m. – 59,07
103 Krakowiak Łukasz 89 1500 m. – 4:22,06
58 Grabarczuk Michał 88 1500 m. – 4:48,51
23 Radomski Marcin 88 1500 m. – 5:18,20
95 Piwowar Wojciech 89 w dal – 5.48
74 Grabarczyk Cezary 88 w dal – 4.95
96 Kujawski Paweł 87 w dal – 5.51
111 Bakowski Piotr 88 kula 7,256 – 9.16
111 Sidor Marcin 88 kula 7,256 – 9.10
105 Kulczyński Konrad 87 kula 7,256 – 8.66
102 Otręba, Znajomski, 4 x 100 m.
Gnieciak, Wiśniewski 48,96

3. Zespół Szkół nr 1 w Hrubieszowie – 966 pkt. – op. J. Jaworski

103 Słupski Tomasz 88 100 m. – 12,34
114 Woźniak Krzysztof 88 100 m. – 11,99
92 Kuryluik Sławomir 89 100 m. – 12,60
106 Wróbel Radosław 89 400 m. – 56,69
83 Stadnicki Marcin 89 400 m. – 59,93
12 Szalawa Przemysław 90 1500 m. – 5:32,73
3 Aranowski Mateusz 90 1500 m. – 5:52,92
58 Grabias Bartłomiej 89 1500 m. – 4:48,08
52 Sadowski Karol 90 w dal – 4.35
95 Wojciechowski Mariusz 88 w dal – 5.48
126 Fedorowicz Kamil 88 kula 7,256 – 10.62
108 Sitarczuk Zbigniew 84 kula 7,256 – 8.90
104 Piwko Piotr 89 kula 5 kg – 9.91
109 Słupski, Wróbel, 4 x 100 m
Stadnicki, Woźniak 48,32

4. Liceum Ogólnokształcące w Horodle – 875 pkt. – op. A. Brzyska

82 Krzywiński Sławomir 88 100 m. – 12,87
85 Kowalczuk Łukasz 89 100 m. – 12,79
43 Nijakowski Paweł 89 400 m. – 1:06,54
80 Jeczeń Sylwester 90 400 m. – 1:00,40
52 Orlon Kamil 89 1500 m. – 4:52,36
107 Markiewicz Mateusz 88 1500 m. – 4:19,81
52 Graf Jarosław 88 w dal – 4.36
75 Śpiewak Kamil 90 w dal – 4.99
107 Wołoszyn Paweł 89 kula 5 kg – 10.13
106 Nowaczewski Mateusz 90 kula 5 kg – 10.03
86 Kowalczuk, Krzywiński, 4 x 100 m.
Jeczeń, Graf 50,90

5. Zespół Szkół nr 4 w Hrubieszowie – 765 pkt. – op. P. Padkowski

82 Badyła Piotr 89 100 m. – 12,87
23 Poleszek Krystian 90 400 m. – 1:10,95
70 Senkowski Mateusz 88 400 m. – 1:01,81
68 Ligas Jarosław 88 400 m. – 1:02, 17
78 Grzybek Mariusz 86 1500 m. – 4:35,37
93 Kawarski Dominik 88 w dal – 5.45
85 Skawiński Kamil 87 w dal – 5.23
73 Nieczyporowski Damian 90 w dal – 4.92
97 Ciesielczuk Tomasz 88 kula 7,256 – 7.91
107 Panasiewicz Łukasz 90 kula 5 kg – 10.11
85 4 x 100 m. – 51,02

6. Zespół Szkół w Turkowicach – 560 pkt. – op.

54 Lizak Sławomir 89 100 m. – 13,84
10 Jakubiak Bartłomiej 90 100 m. – 15,81
35 Kramarczuk Radosław 89 1500 m. – 5:06,13
5 Machometa Marcin 90 1500 m. – 5:48,11
72 Stawarski Kamil 90 w dal – 4.90
94 Rojek Adrian 87 w dal – 5.47
80 Janowski Marcin 88 w dal – 5.12
118 Sternik Marcin 87 kula 7,256 – 9.78
95 Kozłowski Kamil 87 kula 7,256 – 7.75
69 Stawarski, Sternik, 4 x 100 m.
Jakubiak, Rojek 52,98

Do zawodów REJONOWYCH, które odbędą się 05. 10. 2006 r. w Zamościu na stadionie tartanowym, zakwalifikowały się po 2 pierwsze szkoły, wśród dziewcząt i chłopców.

Uwaga !

Zawody powiatowe wszystkich kategorii szkół w Sztafetowych Biegach Przełajowych przenosi się na 11 października 2006 r. , pozostałe sprawy bez zmian.

Konto podane we wcześniejszym piśmie dotyczące wpisowego, proszę adresować na UKS „Ogólniak” 22-500 Hrubieszów ul. 3 Maja 1

sekretarz SZS – Ewa Kitlińska

zobacz zdjęcia >>