Komunikat z ostatniej kolejki i zakończenia II edycji PALPSM

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

29 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 odbyła się ostatnia kolejka Powiatowej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn sezonu 2008/2009. Mistrzem Powiatu została drużyna Orlen.

Wyniki:
LOwHorodło – Dołhobyczów Juniorzy 2:1 (23 : 25, 27 : 25, 15 : 11)
Prywaciarz – Nauczyciele 0:2 (24 : 26, 20 : 25)
UKS Ogólniak – ZS nr 1 2:0 (25 : 0, 25 : 0) (walkower)
AT Orlen Gaz – Koścuszko 2:0 (25 : 22, 25 : 17)
Walczaki Dołhobyczów – Pawex 2:0 (25 : 21, 25 : 17)

TABELA

Miejsce Nazwa drużyny Rozegrane mecze Punkty sety wygrane sety przegrane Stosunek setów Małe pkt. zdobyte Małe pkt. stracone Stosunek małych pkt. Poprzednie miejsce

1 AT Orlen Gaz 18 44 30 9 21 895 666 229 ↑2
2 Pawex 18 42 29 10 19 881 668 213 ↓1
3 Walczaki Dołhobyczów 18 42 29 10 19 879 692 187 3
4 Kościuszko 18 39 27 13 14 918 790 128 4
5 Dołhobyczów Juniorzy 18 25 19 24 -5 783 849 -66 8
6 LOwH 18 23 16 23 -7 787 854 -67 6
7 UKS Ogólniak 18 20 14 25 -11 712 761 -49 8
8 Nauczyciele 18 14 9 30 -21 653 887 -234 ↑9
9 Prywaciarz 18 13 12 30 -18 747 955 -208 ↓8
10 ZS nr 1 18 5 3 32 -29 454 813 -359 10

KOMUNIKAT – plik do pobrania >>

***

Drużyny z miejsc 10 – 4 otrzymały dyplomy i pamiątkowe puchary. Drużyny z miejsc 1- 3 otrzymały dyplomy, puchary oraz piłki.

Najlepszym zawodnikiem ligi organizator uznał Kacpra Dźwierzyńskiego, który został nagrodzony, otrzymał piłkę, dyplom i puchar.

Organizator dziękuje wszystkim zawodnikom ze wszystkich drużyn, biorącym udział w rozgrywkach ligowych, za ich zaangażowanie i sportową postawę.

Podziękowania kierujemy do Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie.

Dziękujemy Starostwu Powiatowemu w Hrubieszowie.
Dziękujemy Sponsorowi panu radnemu powiatu Stanisławowi Sitarzowi.

Szczególnie dziękuję Sędziom – współorganizatorom Adamowi Głodowskiemu i Dariuszowi Jakubiakowi.

Dziękujemy młodym ludziom (nie wymieniam z nazwiska ale obejmuję wszystkich: młodzież, dzieci i dorosłych) którzy pomagali przy sędziowaniu pełniąc różne role (sekretarz, liczman, drugi sędzia itp.).

Dziękuję panu Maciejowi Łyko za to, że jego LubieHrubie było świetnym narzędziem informacyjnym o lidze.

***

Składy wszystkich zespołów:

1 miejsce
AT ORLEN GAZ
1. Ciesielczuk Andrzej
2. Głodowski Adam
3. Hapon Leszek
4. Jakubiak Dariusz
5. Kopczyński Krzysztof
6. Kuśmierek Dariusz
7. Kozielewicz Marek
8. Łaciński Jacek
9. Naja Jacek
10. Sulowski Waldemar
11. Trześniowski Artur
12. Wojtak Janusz
13. Bucior Grzegorz
14. Kucyk Andrzej
15. Czerniak Kamil
16. Oliwiak Łukasz
17. Hołownicki Łukasz
18. Kopczyński Jakub

2 miejsce
PAWEX
1. Skiba Michał
2. Bojko Piotr
3. Bednarczuk Daniel
4. Swatko Marcin
5. Poterucha Wojciech
6. Hołosyniuk Wojciech
8. Kordyś Dominik
9. Oleszczuk Adrian
10. Wójcik Adrian
11. Szumiało Marcin
12. Zierebiec Paweł
13. Koszel Przemysław

3 miejsce
WALCZAKI DOŁHOBYCZÓW
1. Kuszaj Jakub
2. Steciuk Michał
3. Kusy Piotr
4. Skreczko Tomasz
5. Kamys Sławomir
6. Stawczyk Maciej
7. Kupiec Kamil
8. Lizak Marek
9. Jeż Radosław
10. Jakubowski Piotr
11. Jabłoński Piotr
12. Sydorowicz Bartosy

4 miejsce
KOŚCIUSZKO
1. Dzwierzyński Kacper
2. Masicz Robert
3. Barczuk Grzegorz
4. Tytuła Artur (2)
5. Duda Irek (18)
6. Kozielewicz Kamil
7. Bajdocha Rafał
8. Ciesielczuk Tomasz
9. Otreba Damian
10. Jaszczyszyn Bartek
11. Grzyb Bartek
12. Dudka
13. Czyrka Piotr
14. Kuśmirek Maciej
15. Polikowski Adrian
16. Harpeniuk Rafał
17. Hojda Mateusz
18. Brudnowski Krzysztof

5 miejsce
DOŁHOBYCZÓW JUNIORZY
1. Węziński Patryk
2. Zieliński Bogdan
3. Ernest Kosa
4. Mateusz Malinowski
5. Dawid Szczygieł
6. Adrian Skiba
7. Dominik Klajne
8. Klajne Maciej
9. Klajne Marcin
10. Wojciech Kawka
11. Mariusz Kulczyński
12. Tomasz Sobczyk
13. Bartek Kawka
14. Witold Kapusta 1
15. Sylwester Borek
16. Sebastian Pietrycki
17. Mateusz Tabaka
18. Plewa Tomasz

6 miejsce
LOWH
1. Sylwester Jeczeń
2. Tomasz Portka
3. Damian Zuwalski
4. Kamil Śpiewak
5. Mateusz Nowaczewski
6. Adam Rządkowski
7. Adrian Grabowski
8. Marcin Jeczeń
9. Marcin Szymański
10. Szymon Kozłowski
11. Kamień Mirosław

7 miejsce
UKS OGÓLNIAK
1.Temporowicz Karol
2. Czerniak Piotr
3. Całka Andrzej
4. Bednarczuk Paweł
6. Kulczyński Kamil
7. Kasprowicz Jakub
8. Śliwa Damian
9. Gałka Dominik
10. Kozłowski Krzysztof
11. Kania Mateusz
oraz młodzi zawodnicy których nazwiska gdzieś mi się zapodziały

8 miejsce
NAUCZYCIELE
1. Krawczuk Zbigniew
2. Bocheński Radek
3. Staszczyk Dominik
4. Jędrzejewski Paweł
5. Nowosad Maciej
6. Popławski Szymon
7. Szumiata Wojciech
8. Szadowski Dariusz
9. Szlonzak Tomasz
10. Drączkowski Czesław

9 miejsce
PRYWACIARZ””
1. Maciek Łyko
2. Cezary Szeweńko
3. Ireneusz Stadnicki
4. Robert Kucyk
5. Dariusz Mękal
6. Wojciech Lecko
7. Marek Pietrusiewicz
8. Marcin Kuczewski
9. Tadeusz Pietrusiewicz
10. Mariusz Bilik
11. Kucyk Norbert
12. Artur Rycerz

10 miejsce
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1
1. Kwarciński Sebastian
2. Kozicki Adam
3. Fusiara Krzysztof
4. Broński Bartłomiej
5. Megas Rafał
6. Lasko Arkadiusz
7. Janusz Szymon
8. Miazga Andrzej
9. Lasko Krzysztof

Organizator: Stowarzyszenie na Rzecz
Dzieci i Młodzieży Zespołu Szkół nr 3 w Hrubieszowie „Dla Szkoły”.

PS.
Zachęcam do zabawy oto moje typy:

Moja „szóstka” ligi(dream team):
Libero: Steciuk Michał
Przyjęcie: Kacper Dźwierzyński, Dominik Kordyś
Rozegranie: Piotr Jabłoński
Atak: Maciej Klajne
Środek: Grzegorz Barczuk, Oliwiak Łukasz

Moja „osiemnastka” ligi:
Libero: Całka Andrzej, Kuśmierek Dariusz
Rozegranie: Jabłoński Piotr, Robert Masicz, Ernest Kosa
Atak: Maciej Klajne, Kulczyński Kamil
Przyjęcie: Kacper Dźwierzyński, Oliwiak Łukasz, Steciuk Michał, Kordyś Dominik, Patryk Węźiński, Oleszczuk Adrian,
Środek: Barczuk Grzegorz, Kamys Sławomir, Naja Jacek, Kupiec Kamil, Kopczyński Jakub

Pomimo, że nie wszystkie personalia się nie pokrywają, nie ma tu niekonsekwencji, gdyż osiemnastka jest do „pracy” a „szóstka” niemal z miejsca do gry.

zobacz zdjęcia >>

Hrubieszow LubieHrubie 2009