Komunikat z pierwszego dnia X Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej Amatorów

X Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Amatorów pod patronatem Burmistrza Miasta Hrubieszowa – mamy za sobą pierwszy dzień rozgrywek.

Reklamy

X Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Amatorów Pod Patronatem Burmistrza Miasta Hrubieszowa

Hrubieszów 03-04 03. 2012 r.

 

3 marca 2012 r. (dzień pierwszy)

 

Wyniki rozgrywek z pierwszego dnia turnieju:

 

Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji (ul. Ciesielczuka 2)


Grupa A

 

Grupa A1

1. Mircze – Dołhobyczów 0:2 (11:25, 18:25)

2. Mircze – Włodzimierz Wołyński 1:2 (16:25, 25:22, 14:16)

3. Dołhobyczów – Włodzimierz Wołyński 2:0 (25:23, 25:21)

 

Kolejność w grupie A1

1. Dołhobyczów

2. Włodzimierz Wołyński

3. Mircze

 

Grupa A2

1. Spartakus Adamówka – Starostwo Żółkiew 2:0 (25:18, 25:20)

 

Kolejność w grupie A2

1. Spartakus Adamówka

2. Starostwo Żółkiew

 

Grupa A

1. Starostwo Żółkiew – Włodzimierz Wołyński 2:0 (25:23, 25:19)

2. Dołhobyczów – Spartakus Adamówka 1:2 (26:28, 26:24, 12:15)

 

Kolejność po pierwszym dniu rozgrywek na hali HOSiR (Grupa A)

1. Spartakus Adamówka

2. Dołhobyczów

3. Starostwo Żółkiew

4. Włodzimierz Wołyński

5. Mircze

 

Grupa B

 

Grupa B3

Zespół Szkół nr 3 im. T. Kościuszki (ul. Żeromskiego 11)

3 marca 2012 r. (dzień pierwszy)

1. 3 LO Zamość – Jednostka Wojskowa 2:0 (25:13, 31:29)

2. Jednostka Wojskowa – Kościuszko 2:0 (26:24, 25:23)

3. 3 LO Zamość – Kościuszko 2:1 (13:25, 25:13, 15:11)

 

Kolejność w grupie B3

1. 3 LO Zamość

2. Jednostka Wojskowa „Zwiad”

3. Kościuszko

 

Grupa B4

Zespół Szkół Miejskich nr 2 (ul. Żeromskiego 29)

3 marca 2012 r. (dzień pierwszy)

1. AWF Biała Podlaska – Gmina Horodło 2:1 (25:14, 20:25, 15:8)

2. Straż Graniczna – Gmina Horodło 2:0 (25:12, 25: 17)

3. AWF Biała Podlaska – Straż Graniczna 2:0 (25:15, 25:17)

 

Kolejność w grupie B4

1. AWF Biała Podlaska

2. Straż Graniczna

3. Gmina Horodło

 

Grupa B

1. Straż Graniczna – Jednostka Wojskowa 0:2 (15:25, 26:28)

2. AWF Biała Podlaska – 3 LO Zamość 2:1 (24:26, 25:22, 15:12)

 

Kolejność po pierwszym dniu rozgrywek na salach gimnastycznych ZSM nr 2 i ZS nr 3 (Grupa B)

1. AWF Biała Podlaska

2. 3 LO Zamość

3. Jednostka Wojskowa

4. Straż Graniczna

5 -6. LO Horodło, Kościuszko

 

Rozgrywki w drugim dniu turnieju 4 marca 2012 r. :

Wszystkie mecze rozgrywane będą na Hrubieszowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji (ul. Ciesielczuka 2)

 

Mecze o miejsce 9 – 11 rozgrywane są pomiędzy: Kościuszko, LO Horodło i Mircze

Kościuszko – LO Horodło 2:0 (25:17, 25:18) (rozegrany awansem w dniu 3 marca).

1. Mircze – LO Horodło (godz.10.00)

2. Mircze – Kościuszko (godz.10.50)

 

Mecz o miejsce 7

3. Włodzimierz Wołyński – Straż Graniczna (godz.11.40)

 

Mecz o miejsce 5

4. Starostwo Żółkiew – Jednostka wojskowa (godz.12.30)

 

Mecz o miejsce 3

5. Dołhobyczów – 3 LO Zamość (godz.13.20)

 

Mecz o miejsce 1 (do trzech wygranych setów)

6. AWF Biała Podlaska – Spartakus Adamówka (godz.14.10)

 

 

Opracował: Krzysztof Brudnowski