Komunikat z Wojewódzkiej Indywidualnej Gimnazjady SZS w Lekkiej Atletyce

Komunikat z Wojewódzkiej Indywidualnej Gimnazjady SZS w Lekkiej Atletyce, która odbyła się 04.06.2013r. w Puławach.

Reklamy

Komunikat z Wojewódzkiej Indywidualnej Gimnazjady w Lekkiej Atletyce

Puławy 04.06,2013r.

 

Wyniki Dziewcząt

100m
F1 Magielnicka Sylwia PG 1 Terespol 13,05
F2 Pełkowicz Ewelina G Komarówka 13,15
F3 Mazurkiewicz Monika G.2 Tomaszów Lub 13,23
F4 Matejek Agata G 3 Międzyrzec Podlaski 13,37
F5 Sadowska Paulina G.6 Zamość 13,69
F6 Kilijanek Paulina PG 2 Puławy 14,27
7 Kęsik Dominika PG 4 Puławy 13,92
8 Diduch Aleksandra G.2 Tomaszów Lub. 14,03
9 Lisek Paulina G. Skrobów 14,09
10 Kudelska Karolina G Rejowiec Os. 14,11
11 Ostrowska Karolina Gim. 7 Lublin 14,27
12 Piątek Joanna Trzydnik Duży 14,39
13 Lipczak Marta G Siedliszcze 14,44
14 Sadłowska Oliwia G Dubeczno 14,62
15 Goch Katarzyna G nr 2 Biłgoraj 14,78

300m
1 Niedźwiedziuk Dominika PG 1 Terespol 42,58
2 Grabek Emanuela G.1 Tomaszów Lub. 43,95
3 Zembrzycka Sylwia G. nr 7 Chełm 43,96
4 Chromińska Joanna G Krynka 44,51
5 Bogusz Kamila G. nr 1 Świdnik 45,30
6 Mitura Katarzyna G. Skrobów 45,32
7 Petryk Justyna G. Jarosławiec 46,14
8 Sitoi Oliwia Gim. Św.St. Kostki Lublin 46,16
9 Birska Weronika Gim. 24 Lublin 46,41
10 Demianiuk Anna G Komarówka 46,65
11 Prus Natalia G. Zwierzyniec 47,54
12 Kukiełka Natalia Majdan Nepryski 47,96
13 Mazurek Dominika G. Siedliszcze 47,98
14 Wąsik Dominika PG 4 Puławy 49,83
15 Kulpa Karolina G. Janów Lub 50,66
16 Tylus Anna PG nr 2 Niedrzwica Koś. 51,79

600m
1 Świdzińska Joanna G Wisznice 01:43,30
2 Pleskaczyńska Julia Gim. Św.St. Kostki Lublin 01:43,42
3 Koziak Karolina G, Cyców 01:44,29
4 Chomiuk Karolina G Komarówka 01:44,72
5 Bajorek Weronika NG Czartorych 01:46,32
6 Frończuk Paula PG 6 Biała Podlaska 01:47,02
7 Wereszczyńska Agata G. nr 1 Włodawa 01:48,97
8 Kokoszko Weronika G. Tyszowce 01:50,32
9 Poliszuk Emilia G. Siedliszcze 01:52,20
10 Włodarczyk Katarzyna Gim Stężyca 01:52,21
11 Bednarz Anna G. Zwierzyniec 01:54,75
12 Sienkiewicz Aleksandra G Skrobów 01:56,60
13 Maziarz Michalina Janów Lubelski 01:59,46
14 Jastrzębska Judyta PG nr 2 Kraśnik 01:59,75
15 Kiszka Aneta Janów Lubelski 02:06,61

1000m
1 Korszeń Natalia G Wisznice 03:09,9
2 Sawicka Weronika Gim. 24 Lublin 03:10,2
3 Korybska Patrycja G Wisznice 03:23,9
4 Tłuścik Małgorzata ZPO Terpentyna 03:23,9
5 Bednarz Oliwia G.2 Tomaszów Lub. 03:35,3
6 Mazur Monika G. Tarnawatka 03:38,5
7 Głowacka Katarzyna PG 1 Puławy 03:38,6
8 Iskra Małgorzata Gim Kluczkowice 03:41,7
9 Kuczyńska Magda G.1 Tomaszów Lub 03:43,1
10 Krawczuk vel Walczuk Judyta G. nr 3 Chełm 03:44,9
11 Hachuj Anna G Lipiny dolne 03:49,8
12 Dąbek Dominika Janów Lubelski 03:50,2
13 Ambroży Aneta G.Okszów 04:05,4
14 Grądkowska Karla G. nr 8 Chełm 04:09,0

Skok wzwyż
1 Lesiuk Alicja PG 6 Biała Podlaska 145
2 Sowa Aleksandra G.6 Zamość 140
3 Krop Justyna G. nr 7 Chełm 140
4 Kattenbach Agata Gim 1 Puławy 135
5 Robak Eliza G Skrobów 135
6 Puła Agata G. nr 2 Włodawa 130
6 Wojtan ELiza Janów Lubelski 130
6 Szpakowska Anna Gim 1 Puławy 130
9 Chodun Joanna G.3 Hrubieszów 130
10 Niemczyk Karolina G.3 Hrubieszów 130
11 Dudek Beata PG nr 1 Kraśnik 125
12 Deres Adrianna G Huta Dabrowa 125
13 Błaszczuk Klaudia G. nr 1 Włodawa 120
Żołopa Agata PG nr 1 Kraśnik MN

Pchnięcie kulą
1 Makaruk Anna G Komarówka 11,05
2 Zając Dominika G.3 Hrubieszów 10,69
3 Biszczak Małgorzata Wólka Gościeradowska 10,37
4 Korga Urszula Wólka Gościeradowska 10,35
5 Lewoszewska Karolina G Mysłów 10,33
6 Zielonka Patrycja Księżpol 10,23
7 Tarasiuk Aleksandra PG 4 Biała Podlaska 9,67
8 Śmiech Aleksandra G. Komarów 9,64
9 Zdybel Katarzyna Gim. 7 Lublin 9,62
10 Więcławska Lidia G. Mełgiew 9,29
11 Luśnia Angelika Gim Nałęczów 9,23
12 Gruszka Paulina G Rejowiec F 9,13
13 Nazar Natalia G. nr 6 Chełm 9,01

Skok w dal
1 Przytuła Paulina G.1 Tomaszów 5,08
2 Sworczuk Anna G Dołha 4,93
3 Łoboda Róża Gim Nałęczów 4,87
4 Rauner Agata PG 4 Puławy 4,78
5 Kubik Wiktoria PG 4 Biała Podlaska 4,77
6 Smyl Iwona Frampol 4,69
7 Radomska Anna G.3 Hrubieszów 4,61
8 Michałowska Natalia G Dołha 4,61
9 Bielecka Aleksandra G. nr 2 Włodawa 4,58
10 Witkowska Natalia PG 2 Puławy 4,13
11 Kapłan Oliwia G. Cyców 4,08
12 Gąsior Justyna Wólka Gościeradowska 3,98

Rzut oszczepem
1 Bajor Magdalena gim 10 Lublin 31,71
2 Przychodzka Angelika G. nr 7 Chełm 28,87
3 Bordzoł Katarzyna Gim Łucka 28,68
4 Antolik Ada G Mysłów 26,16
5 Bryndza Karolina ZPO Terpentyna 25,74
6 Latuszek Karolina G Wojcieszków 25,50
7 Majcher Julita G Skrobów 25,38
8 Błaszczyk Patrycja PG nr 2 Bełżyce 23,16
9 Madras Katarzyna Janów Lubelski 21,60
10 Antyborzec Paulina G Kodeń 21,21
11 Suracka Natalia G. nr 1 Świdnik 20,69
12 Suchowska Paula G.3 Hrubieszów 19,19
13 Bronicka Kinga G.3 Hrubieszów 19,18
14 Sikorska Katarzyna G. nr 6 Chełm 13,27
Filip Anna PG 2 Puławy nm

4 x 100 m
1 Gim. Komarówka 53,33
2 Gim.2 Tomaszów Lub. 54,64
3 Gim. 1 Piszczac 55,55
4 Gim. 3 Hrubieszów 55,84
5 PG 2 Puławy 55,99
6 Gim. Rejowiec Os. 56,02
7 Gim. 7 Chełm 56,25
8 Gim Skrobów 56,33
9 Gim. Św.St. Kostki Lublin 56,35
10 Gim nr 2 Biłgoraj 57,02
11 Gim. Krynka 57,26
12 Gim. Cyców 57,38
13 PGim. Janów Lubelski 57,54
14 Gim.1 Tomaszów Lub 59,23

Wyniki chłopców

100m ch
F1 Oleszczyński Przemysław G. Rejowiec F 11,36
F2 Adrian Jukowski G Skrobów 11,54
F3 Małyszka Paweł G.3 Hrubieszów 11,74
F4 Kłos Piotr PG nr 1 Biłgoraj 11,82
F5 Węgrzyn Kamil Gim Kluczkowice 12,03
F6 Zabielski Maciej PG 3 Biała Podlaska 12,13
7 Zub Karol G. Tyszowce 12,00
8 Sierocki Michał G 18 Lublin 12,03
9 Rowieński Mateusz G Rejowiec Os. 12,13
10 Facon Michał G Adamów 12,18
11 Dul Sebastian PG nr 1 Kraśnik 12,25
12 Suchodolski Marcin G Strzyżew 12,25
13 Kalinowski Damian G Karczmiska 12,26
14 Hawryluk Adrian G. Ulhówek 12,47
15 Korpysz Jakub G. nr 8 Chełm 12,48
16 Wójcik Tomasz G 18 Lublin 12,48
17 Bielak Bartosz Janów Lubelski 12,65

300m
1 Mirosław Cezary Wojciechów 36,83
2 Poterucha Oskar G.4 Zamość 37,29
3 Chmiel Jakub G.2 Tomaszów Lub. 38,56
4 Piwko Bartłomiej G.1 Tomaszów Lub. 38,67
5 Dudek Norbert G. Siedliszcze 39,13
6 Goncikowski Kamil G. nr 3 Świdnik 39,28
7 Surdacki Marcin ZPO Terpentyna 39,91
8 Gromada Kamil G 3 Łuków 40,12
9 Krawczyk Łukasz Janów Lubelski 40,13
10 Sadło Rafał G Zalesie 40,26
11 Grabczak Paweł G Karczmiska 40,35
12 Lewicki Patryk G. nr 1 Chełm 40,84
13 Joński Eryk Gim Żyrzyn 41,48
14 Słomka Dawid Gim 2 Lubartów 42,33

1000m
1 Jacniak Marcin PG nr 3 Kraśnik 02:46,56
2 Matuszewski Bartłomiej G Adamów 02:47,50
3 Klocek Grzegorz Gim. Św.St. Kostki Lublin 02:47,86
4 Dolina Dariusz Pow. G Biłgoraj 02:48,95
5 Łeń Radosław G.1 Tomaszów 02:50,87
6 Wąsowski Jakub PG Parczew 02:50,96
7 Michowski Łukasz Gim Żyrzyn 02:53,92
8 Lipczak Piotr G, Siedliszcze 02:54,75
9 Haczkur Cezary G Wisznice 02:55,99
10 Markiewicz Artur PG nr 3 Kraśnik 02:56,05
11 Miszczak Karol G.5 Krasnystaw 02:56,29
12 Kuśmirski Michał Gim. Św.St. Kostki Lublin 02:56,36
13 Górski Michał G Karczmiska 02:57,76
14 Dziewulski Dawid G Siedliszcze 02:58,86
15 Niewiadomski Patryk Gim 1 Opole Lub. 03:02,05
16 Misztal Damian G. Tarnawatka 03:02,11
17 Zakrzewski Oskar G. nr 8 Chełm 03:08,79

2000m
1 Jamroz Michał Pow. G. Biłgoraj 06:07,78
2 Kuśmierz Dawid G, nr 8 Chełm 06:14,51
3 Grzywa Karol PG nr 1 Kraśnik 06:27,75
4 Świder Jakub G Wojcieszków 06:38,97
5 Filipek Dylan PG 1 Puławy 06:47,33
6 Bezpalko Dawid G. Tyszowce 06:50,70
7 Jasiński Wojciech G. Mełgiew 06:50,88
8 Malec Łukasz G.1 Tomaszów 06:55,98
9 Kaczanowski Bartłomiej G. Horodło 06:56,78
10 Adamiuk Bartłomiej PG Swory 06:59,98
11 Walaszek Bartosz G Huta Dąbrowa 07:09,03
Jurczuk Wojciech G. Hanna dnf

Skok wzwyż
1 Bednarczuk Rafał G. Werbkowice 1,85
2 Krupa Sylwester G. Rejowiec Fab. 1,80
3 Lasota Damian G Mysłów 1,75
4 Kozłowski Konrad G. Rejowiec Fab. 1,75
5 Cholewa Cezary PG Czemierniki 1,65
6 Stępień Maciej PG 1 Puławy 1,65
7 Laszuk Sebastian G. Mircze 1,60
8 Głusiec Damian PG nr 1 Kraśnik 1,55
9 Bodejko Adrian G. Werbkowice 1,50
10 Trzeciak Damian G. Hanna 1,50
11 Skubisz Paweł PG 1 Puławy 1,40

Pchnięcie kulą
1 Brzozowski Michał G Wojcieszków 12,21
2 Kawka Bartosz G. Majdan Sopocki 12,02
3 Litwińczuk Kajetan G.4 Zamość 11,42
4 Węgrzyn Jakub Gim Stężyca 11,42
5 Szczęsny Jakub G Huta Dąbrowa 11,3
6 Pydyś Rafał Gim Łucka 11,17
7 Dobosz Artur Wólka Gościeradowska 11,05
8 Czop Karol G.2 Tomaszów 10,88
9 Bartosik Damian PG 3 Puławy 10,73
10 Jawoszek Jakub G Rokitno 10,71
11 Kowalewski Eryk PG nr 2 Bełżyce 10,69
12 Baj Władysław G. Hanna 10,57
13 Oleksiejuk Jakub G. Rejowiec Fab. 10,21
14 Nieścior Marcin G. Cyców 9,37

Skok w dal
1 Skoczylas Dominik G.3 Hrubieszów 6,12
2 Drozd Kamil PG 1 Puławy 6,06
3 Droździel Jakub G.2 Tomaszów 6,02
4 Mandziuk Kamil G.2 Tomaszów 5,99
5 Kędra Kacper Gim Nałęczów 5,97
6 Zięba Emil PG 2 Niedrzwica Kościelna 5,92
7 Podgórski Kamil G. Mełgiew 5,68
8 Sadowski Dawid PG Parczew 5,63
9 Kornicki Michał Gim 6 Lublin 5,6
10 Dudek Hubert Gim. 24 Lublin 5,55
11 Dalczyński Marcin G. Dubeczno 5,46
12 Ptaszyński Dominik G 18 Lublin 5,4
13 Bielecki Maciej PG 5 Biała Podlaska 5,36
14 Mularczyk Artur Gim 2 Opole Lub 5,15

Rzut oszczepem
1 Pątkowski Dawid G Wojcieszków 42,89
2 Szczerbakow Mateusz G. nr 8 Chełm 40,16
3 Bielecki Marcin G. Dołhobyczów 40,02
4 Skiba Patryk G. Komarów 39,61
5 Trochonowicz Jacek PG 3 Biała Podlaska 39,01
6 Bieniek Wiktor PG 4 Puławy 37,72
7 Krakowiak Jarosław G Serokomla 37,40
8 Bielak Damian Aleksandrów 36,79
9 Walczewski Eryk G Skrobów 35,68
10 Ławicki Kamil Niedrzwica Duża 33,77
11 Suchocki Gracjan G. Okszów 31,84
12 Worobij Patryk G. Okszów 30,14

4 x 100 m
1 Gim.3 Hrubieszów 46,42
2 G. Rejowiec F 47,01
3 Gim.2 Tomaszów 47,82
4 Gim. Mysłów 48,15
5 PG Janów Lubelski 48,19
6 Gim. Parczew 48,36
7 Pow. G Biłgoraj 48,59
8 Gim Kluczkowice 48,60
9 Gim. Janów Lub. 49,01
10 G. Siedliszcze 49,04
11 Gim. Grabów Szlachecki 49,08
12 Gim Skrobów 49,77
13 Gim. 8 Chełm 50,93
14 Gim. 2 Lubartów 51,33

Sztafeta szwedzka dziewcząt

Szkoła Czas

1 Gim. 24 Lublin 02:30,16
2 G 1 Tomaszów Lub. 02:30,37
3 PG 1 Terespol 02:31,71
4 Gim. Komarówka 02:40,46
5 PG 4 Puławy 02:40,49
6 Gim. 1 Włodawa 02:40,95
7 gim. 3 Hrubieszów 02:43,83
8 Gim 2 Ciecierzyn 02:46,50
9 Gim. Siedliszcze 02:47,48
10 G. Wola Gułowska 02:50,75
11 Gim, Janów Lub. 02:54,33
12 G. nr 7 Chełm 02:56,97

Sztafeta szwedzka chłopców
1 G 18 Lublin 02:11,73
2 G. Adamów 02:12,96
3 Gim. Wojciechów 02:14,00
4 Gim. Skrobów 02:14,20
5 PG 1 Terespol 02:14,74
6 G. 1 Tomaszów Lub. 02:16,28
7 Gim Parczew 02:17,25
8 ZS 2 Hrubieszów 02:17,34
9 G.nr 1 Świdnik 02:17,36
10 Gim. 1 Włodawa 02:23,48
11 Gim. Żyrzyn 02:23,63
12 Gim. Janów Lub. 02:25,68
13 G. nr 8 Chełm 02:29,29

 

W sztafetach 4 x 100 m miejsca zacienione to zespoły, które nie awansowały z mistrzostw rejonów i nie są brane pod uwagę do punktacji współzawodnictwa.

Za miejsca I, II i III zawodnicy otrzymali medale i dyplomy.

Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy gratuluje zwycięskim zespołom i dziękuje wszystkim za udział w zawodach.

Imprezę przeprowadzono dzięki pomocy finansowej Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie i Ministerstwa Sportu i Turystyki.


Na zdjęciu – lekkoatleci z hrubieszowskiej Trójki.