18 kwietnia 2024

Koniec marzeń o IV Lidze? Unia Hrubieszów – Igros Krasnobród 2:2

Po bardzo słabym meczu i utracie bramki już w 5 minucie meczu, Unia zremisowała dzisiaj (niedziela,18.05) na własnym boisku 2:2 z Igrosem Krasnobród, tracąc kolejne 2 pkt. i zmniejszając praktycznie do zera szanse na awans do IV Ligi.

W drugiej połowie meczu pierwszą bramkę dla Unii strzelił Roman Rurych, a bramkę wyrównującą po solowej akcji Damian Otręba.

Zespół Unii tym wynikiem, a przede wszystkim dzisiejszą grą sprawił duży zawód hrubieszowskim kibicom, czemu nie omieszkali dać wyraz na trybunach.

Zawiodła przede wszystkim formacja obronna, a sytuacje z których straciliśmy już w 25 minutach pierwszej połowy obie bramki, były jakby powtórkami sytuacji z meczu z Koroną Łaszczów.

W sytuacji naszego remisu oraz dzisiejszej wygranej Gromu Różaniec z Huczwą Tyszowce 3:0, Unia spada na 3 miejsce w tabeli.

Nie tak miało być i z tego faktu wnioski muszą zostać wyciągnięte. Zbyt duże bowiem zaangażowanie wielu osób oraz zbyt duże pieniądze zostały zaangażowane w osiągnięcie celu, jakim był awans do IV Ligi, aby mogło obyć się bez konsekwencji.

Tekst: mksuniahrubieszow.pl