Koniec PZPN – Akcja Znicz

Hrubieszów Jeśli to możliwe i każdy może dodać swoich pare groszy to ja chciałbym dodać coś od siebie bardzo proszę o opublikowanie tego tekstu. – Tomek.

Reklamy

„Drodzy Kibice!!
Pragnę was poinformować, że dnia 24 października (sobota) o godz. 13.00 rusza Akcja Znicz!
Wszyscy kibice, dla których sprawą honoru jest stan polskiej piłki, tego dnia składają zapalone znicze pod siedzibami Wojewódzkich i Okręgowych Związków Piłki Nożnej.

***

W miejscowościach, w których nie ma siedzib związkowych znicze zapalać można w innych miejscach związanych z futbolem. Dołącz do nas! Pstryknijcie fotkę, wstawcie na nasze forum. Zbierając je wszystkie, pokażemy, że cała Polska nas wspiera, że cała Polska chce zmian w rodzimej piłce nożnej!

Wierzymy, że się do nas przyłączycie. Wierzymy, że będzie nas dużo! Niech setki zniczy zapłoną, niech będą wyrazem tego co sądzimy o rujnowaniu polskiej piłki przez PZPN! Akcja PUSTY STADION się udała. Popiera nas już 300 tysięcy osób. Wcześniej działacze kpili z protestu kibiców. Naśmiewali się z nas. Nazywali idiotami, chuliganami, terrorystami, małą grupką pieniaczy. Teraz, gdy protest przybrał na sile, od PZPN-u odwracają się sponsorzy. Uznane marki już nie chcą być utożsamiane z tym co się tam dzieje. Beton zaczął kruszeć! My tworzymy historię. Naprawdę możemy zmienić polską piłkę.

Pamiętajcie: sobota 24 października, od godz. 13 do końca dnia!

Przekażcie wiadomość swoim znajomym, niech obiegnie cały kraj!

Info techniczne:
– Prosimy kupować znicze bez symboli religijnych (nie chcemy profanować, ani obrażać uczuć religijnych).
– Nie dajcie się sprowokować do żadnych agresywnych działań. Chcemy, aby ta akcja była jednie pokojową manifestacją poparcia dla naszej idei.
– Znicze zapalane będą od godz. 13 do godzin wieczornych, tak więc zapraszamy was o dowolnej porze. Lepszy efekt osiągniemy gdy „ceremonia” zapalania zniczy będzie rozłożona na cały dzień.”

Więcej szczegółów na
www.koniecpzpn.pl »

Tomek

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009