Konrad Pogwizd – czwarty w Polsce

W dniach 8-10.11.2013r. w Suwałkach odbyły się Mistrzostwa Polski Modeli Halowych w klasie F1N i F1L. Uczeń Zespołu Szkół nr 3 w Hrubieszowie (Kościuszko) – Konrad Pogwizd, zrzeszony w Aeroklubie Ziemi Zamojskiej pod opieką instruktora Pana Leszka Kryszczuka wywalczył 4 miejsce w Mistrzostwach Polski.

Reklamy

W dniach 8-10.11.2013r. w Suwałkach odbyły się Mistrzostwa Polski Modeli Halowych w klasie F1N i F1L. Uczeń klasy 1 c – Konrad Pogwizd, zrzeszony w Aeroklubie Ziemi Zamojskiej pod opieką instruktora Pana Leszka Kryszczuka wystartował w klasie F1N junior młodszy. Poziom zawodów był bardzo wysoki, a mimo to Konradowi udało się wywalczyć 4 miejsce w Mistrzostwach Polski.

Dnia 11.10.2013 r. w Chełmie odbyły się XXIV Zawody Modeli Halowych Szybowców F1N. Po zaciętej rywalizacji Konrad Pogwizd stanął na drugim stopniu podium. Na uwagę zasługuje fakt, że tak jak i jego klubowy kolega, w tym dniu ustanowił jednocześnie nowy REKORD HALI. 

Reklamy

Zawody upłynęły modelarzom w miłej atmosferze sportowego współzawodnictwa i przyjaźni z osobami, które tak, jak oni, podzielają zamiłowanie do modelarstwa.

Osiągnięty sukces cieszy zarówno zawodnika, jak i opiekuna oraz mobilizuje do dalszej, sumiennej pracy na zajęciach modelarskich, które każdego tygodnia odbywają się w hrubieszowskiej modelarni przy Zespole Szkół Miejskich nr 1.


Zdjęcia:

http://www.zsnr3.pl/photogallery.php?album_id=347


Info: ZS nr 3