Kościuszko najwyżej w Licealiadzie we Współzawodnictwie Wojewódzkim SZS 2014/2015

Na stronie internetowej Lubelskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego zostały opublikowane wyniki współzawodnictwa wojewódzkiego za rok szkolny 2014/2015, wśród szkół ponadgimnazjalnych w ramach sportowej Licealiady Zespół Szkół nr 3 im. T. Kościuszki w Hrubieszowie zajął najwyższą pozycję ze szkół z powiatu hrubieszowskiego. W punktacji międzypowiatowej, zdobyliśmy w sumie więcej punktów niż w poprzednim roku szkolnym i dlatego awansowaliśmy o 1 pozycję, na 9.

Reklamy

 

Współzawodnictwo Wojewódzkie SZS 2014/2015

 

Licealiada – szkoły ponadgimnazjalne

 

Punktacja szkół

 

1. I LO Biała Podlaska             621,0 pkt.

2. II LO Chełm                         444,0

3. LO ONZ Biłgoraj                   440,5

4. I LO Łuków                          416

5. V LO Lublin                          411,5 

6. ZSZ 1 i II LO Włodawa        347

7. ZSBiO Biłgoraj                     343

8. III LO Zamość                     287

9. ZS 5 Lublin                          282,5

10. I LO Puławy                       278

11. ZS 2 i I LO Lubartów         262 

12. ZS 1 Tomaszów Lubelski   250


13. ZS Nr 3 Hrubieszów       249,0 pkt.

(w r. szk. 2013/2014 – 8 miejsce 301 pkt.)

 

20. ZS Nr 2 Hrubieszów        220,5

(w r. szk. 2013/2014 – 37 miejsce 135,5 pkt.)

 

83. ZS Nr 4 Hrubieszów         40,0

(w r. szk. 2013/2014 – niesklasyfikowana)

 

86. ZS Nr 1 Hrubieszów         38,5

(w r. szk. 2013/2014 –81 miejsce 31,5 pkt.)

 

Punkty zdobyło 125 szkół.

 

***

 

Punktacja międzypowiatowa SZS 2014/2015:

 

1      Biała Podl. m.       1125,0

2      Biłgoraj                 1033,0

3      Puławy                 934,0

4      Chełm m.              848,0

6      Zamość m.            753,5

5      Tomaszów            751,0

7      Łuków                   696,0

8      Kraśnik                  583,0

9      Hrubieszów         548,0

(w r.2013/2014 – 10 – 474,5  pkt.)

10    Ryki                      523,0

11    Lubartów             509,0

12    Włodawa             464,0

13    Biała Podl. pow.   458,5

14    Krasnystaw          382,5

15    Świdnik                347,0

16    Radzyń                 254,0

17    Janów Lub.           240,5

18    Łęczna                 126,0

19    Opole Lub.           117,5

20    Parczew               109,0

21    Chełm pow.            87,5

22    Lublin pow.             84,0

23    Zamość pow.           0,0

 

***

 

Wojewódzkie Licealiady SZS 2014/2015 – szkoły ponadgimnazjalne

Osiągnięcia szkół z pow. hrubieszowskiego:


Indywidualne Biegi Przełajowe

7.10.2014 r. Adamów


Dziewczęta ur. 1995 i młodsze – 1500 m

16. Trybuła Agata ZS 3 Hrubieszów

38. Śnieg Małgorzata ZS 3 Hrubieszów

48. Suchowska Paula ZS 2 Hrubieszów


Chłopcy ur. 1997/1998 (klasy I i II SPG) – 2000 m

10. Albert Romaszko ZS 4 Hrubieszów,

15. Polikowski Aleksander ZS 3 Hrubieszów,

20. Soniak Piotr ZS 3 Hrubieszów

34. Baranowski Michał ZS 3 Hrubieszów

56. Bobak Marek ZS 2 Hrubieszów

69. Stepaniuk Marcin ZS 2 Hrubieszów

72. Marzec Dawid ZS 2 Hrubieszów

76. Kamiński Szymon ZS 2 Hrubieszów

77. Gajewski Przemysław ZS 3 Hrubieszów


Chłopcy ur. 1995 i mł. 3000 m

6. Pietrynka Paweł ZS 3 Hrubieszów

25. Wójcik Sebastian ZS 2 Hrubieszów

29. Czerwonka Patryk ZS 2 Hrubieszów


***


Drużynowy Tenis Stołowy Dz. i Chł.


Dziewczęta

9-12. ZS 3 Hrubieszów, op. Marcin Nowak

W składzie: Wiatrzyk  Katarzyna, Bronicka  Kinga

 

***


Koszykówka chłopców

25.03.2015 r. Biała Podlaska

 

5/6. ZS 2 Hrubieszów, op. Zbigniew Krawczuk

W składzie: Łopocki Michał, Żmuda Cezary, Sędłak Bartlomiej, Popławski Kacper, Nowak Jakub, Tadla Radosław, Czerniak Oktawian, Kasperski Bartłomiej, Jasina Radosław, Jóżwiak Damian, Otręba Mateusz, Szlonzak Przemysław, Łubkowski Przemysław (skład z rejonu).


***


Lekkoatletyczne sztafety rozstawne

2.06.2015 r. Puławy


Dziewczęta

4×100 m

4. ZS 3 Hrubieszów 56,96, op. Krzysztof Brudnowski

W składzie: Hołdaś Aleksandra, Trybuła Agata, Mil Karolina, Jarosz Karolina

Szwedzka

7. ZS 2 Hrubieszów 2:42,44, op. Anna Kusiak, Barbara Cygan

W składzie: Sykut Kamila, Konsowicz Ewa, Tlak Aleksandra, Zachaj Patrycja


Chłopcy

4 x 100 m

4. ZS 2 Hrubieszów 46,11, op. Dawid Lewandowski

W składzie: Jóźwiak Damian, Skoczylas Dominik, Stepaniuk Marcin, Łopocki Michał

Szwedzka

10. ZS 2 Hrubieszów, op. Dawid Lewandowski

W składzie: Essing Ernest, Czerniak Oktawian, Bobak Marek, Hossin Damian

 

 

Opracował – Marek A. Kitliński (mak)

Foto – archiwum LubieHrubie