Koszykarki i koszykarze Staszica wygrywają Licealiadę SZS w koszykówce

3 grudnia w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Hrubieszowie (Staszic) odbył się powiatowy turniej Licealiady Szkolnego Związku Sportowego (SZS) w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców. Mistrzami powiatu zostały zarówno koszykarki, jak i koszykarze Staszica.

Reklamy


POWIATOWA LICEALIDA W KOSZYKÓWCE

DZIEWCZĄT

 

1 miejsce  ZESPÓŁ SZKÓŁ  NR 2  op. Cygan Barbara

2 miejsce ZESPÓŁ  SZKÓŁ NR 3 op. Nowak Marcin

 

WYNIK SPOTKANIA

ZS 2  –  ZS 3    21 : 19

 

ZS Nr 2 w składzie:

Pachniewska Paulina

Barbara Marut

Suchowska Paula

Daciuk Aleksandra

Łyko Maria

Konsowicz Ewa

Szczypek Natalia

Gajewska Ewelina

Szlonzak Katarzyna

Jasina Paula

Niemczyk Karolina

Śmiszek Daria

 

ZS Nr 3 w składzie

Bronicka Kinga

Hołdaś Aleksandra

Ryczko Klaudia

Majkut Klaudia

Mosek Aleksandra

Baj Karolina

Kurzyńska Jagoda

Radzis Dominika

Kuczyńska Zuzanna

Szyszka Wiktoria

Hyżowiecka Jagoda

Drzygało Estera

 

***


POWIATOWA LICEALIDA W KOSZYKÓWCE

CHŁPOCY

 

1 miejsce  ZESPÓŁ SZKÓŁ  NR 2  op. Krawczuk Zbigniew

2 miejsce ZESPÓŁ  SZKÓŁ NR 1 op.Jaworski Jacek

3 miejsce ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 op.Brudnowski Krzysztof

 

Wyniki spotkań:

ZS 1 – ZS  3     29 :25

ZS 3 – ZS  2      13 : 48

ZS 2 – ZS 1        55 : 6

 

Zespół Szkół Nr 2 w składzie:

Jóżwiak Damian

Popławski Kacper

Czerniak Oktawian

Jasina Jarosław

Sędłak Bartłomiej

Fijołek Patryk

Gardynski Albert

Chachler Hubert

Chachler Bartłomiej

Frankiewicz Kamil

Smerdel Bartosz

Żmuda Cezary


Zespół Szkół Nr  1 w składzie:

Markiewicz Daniel

Turek Damian

Stepaniuk Paweł

Smoła Tomasz

Wojciechowski Bartłomiej

Momot Michał

Borek Jakub

Mazur Tomasz

Zybura Cezary

Kowalski Kacper

 

Zespół Szkół Nr 3 w składzie:

Baran Jakub

Pogwizd Karol

Pogwizd Konrad

Orzechowski Miłosz

Wrona Hubert

Wal Oskar

Dąbrowski Maciej

Pirogowicz Jakub

Krawczyk Jakub

Mil Sebastian

Kasprzak Hubert

 

Zawody sędziowali: Paweł Padkowski i Rafał Szumiata.

Powiatowy Szkolny Związkek Sportowy dziękuje Dyrekcji Zespołu Szkół Nr 2 za udostępnienie hali na przeprowadzenie rozgrywek.

 

Organizator:

PSZS Hrubieszów

Krawczuk Zbigniew