Koszykarki Staszica Mistrzyniami Powiatu Gimnazjady SZS

10 marca w hali Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie odbył się turniej powiatowy Gimnazjady Szkolnego Związku Sportowego (SZS) w piłce koszykowej dziewcząt. Zawody wygrała drużyna Staszica i to ona wraz z koszykarkami „Trójki” będzie reprezentować nasz powiat w rozgrywkach rejonowych.

Reklamy

 

Powiatowa Gimnazjada w piłce koszykowej dziewcząt

Hrubieszów, 10.03.2016r.

 

Drużyny

1.   ZSM nr 3 w Hrubieszowie (Trójka)

2.   ZS nr 2 w Hrubieszowie (Staszic)

3.   Gminne Gimnazjum w Kozodawach

4.   ZSM nr 1 w Hrubieszowie (Jedynka)

 

Wyniki spotkań:

  1. Kozodawy – ZSM Nr 3            4:17
  2. ZSM Nr 1 – ZS Nr 2 Staszic  13:26
  3. ZS Nr 2 Staszic – ZSM Nr 3   18:12
  4. Kozodawy – ZSM Nr 1              9:18
  5. ZSM Nr 1 – ZSM Nr 3                8:23
  6. ZS Nr 2 Staszic – Kozodawy  23:12

 

Kolejność końcowa:  

I miejsce – ZS nr 2 w Hrubieszowie (Staszic), op. Dawid Lewandowski

II miejsce – ZSM nr 3 w Hrubieszowie (Trójka), op. Dominik Stajszczyk, Daniel Lipski

III miejsce – ZSM nr 1 w Hrubieszowie (Jedynka), op. Tomasz Magdziak

IV miejsce – Gminne Gimnazjum w Kozodawach, op. Robert Kryszczuk

 

Składy drużyn:

 

ZSM Nr 3 w Hrubieszowie

  1. Zofia Łyko
  2. Michalina Świstowska
  3. Weronika Lipnicka
  4. Justyna Szlonzak
  5. Kamila Czupryńska
  6. Agata Laba
  7. Natalia Bednarczuk
  8. Masza Sachuk
  9. Ola Ślązak
  10. Magda Lachowska
  11. Ola Biszczat
  12. Katarzyna Polska
  13. Olga Śmietanka

 

Gminne Gimnazjum w Kozodawach

  1. Szymusia Dagmara
  2. Markiewicz Nela
  3. Ostasz Kamila
  4. Makowiec Agata
  5. Stępkowska Weronika
  6. Stępkowska Wiktoria
  7. Bartnik Ewa
  8. Kusiak Barbara
  9. Solarska Oliwia
  10. Olszak Aleksandra

 

ZSM Nr 1 w Hrubieszowie

  1. Łopocka Kamila
  2. Kowalczuk Klaudia
  3. Kasprowicz Ada
  4. Wojciechowska Aleksandra
  5. Rot Klaudia
  6. Niemczyk Karolina
  7. Block Wiktoria
  8. Daciuk Katarzyna
  9. Stecko Malwina
  10. Sądej Jagoda
  11. Koniec Laura
  12. Mirosław Julia
  13. Olszówka Malina
  14. Olszówka Malina

 

ZS nr 2 Staszic

  1. Błaszczuk Oliwia
  2. Bojarczuk Magda
  3. Czop Magdalena
  4. Dzirba Aleksandra
  5. Gajewska Karolina
  6. Grzyb Weronika
  7. Jaworska Wiktoria
  8. Jóźwiak Diana
  9. Kaczmarska Paulina
  10. Krotkiewicz Karina
  11. Kudyk Elżbieta
  12. Kuśmierek Oliwia
  13. Wrona Katarzyna

 

Sędziowie: Rafał Szumiata, Kamil Wojciechowski

Organizator: PSZS Dominik Stajszczyk