Koszykarze Trójki zdobyli 9. tytuł Mistrzów Powiatu Gimnazjady SZS

Ósmy raz pod rząd, a dziewiąty w historii koszykarze Trójki zdobyli Mistrzostwo Powiatu w Gimnazjadzie Szkolnego Związku Sportowego (SZS). Turniej odbył się 14 stycznia 2015 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie.

Reklamy

 

Dotychczasowi zwycięzcy zawodów:

2000/2001 – G. 3 Hrubieszów

Reklamy

2001/2002 – G. 1 Hrubieszów

2002/2003 – G. 1 Hrubieszów

2003/2004 – G. 1 Hrubieszów

2004/2005 – G. 1 Hrubieszów

2005/2006 – G. 1 Hrubieszów

2006/2007 – G. 1 Hrubieszów

2007/2008 – G. 3 Hrubieszów

2008/2009 – G. 3 Hrubieszów

2009/2010 – G. 3 Hrubieszów

2010/2011 – G. 3 Hrubieszów

2011/2012 – G. 3 Hrubieszów

2012/2013 – ZSM 3 G. Hrubieszów

2013/2014 – ZSM 3 G. Hrubieszów

2014/2015 – ZSM 3 G. Hrubieszów

 

Wygrywali:

9x – ZSM G. 3 Hrubieszów

6x – ZSM G. 1 Hrubieszów

 

 

Powiatowa Gimnazjada w piłce koszykowej chłopców

Hrubieszów, 14.01.2015r.

 

Drużyny

1.  ZSM nr 3 w Hrubieszowie (Trójka)

2.  ZS nr 2 w Hrubieszowie (Staszic)

3.  ZSM nr 1 w Hrubieszowie (Jedynka)

 

Wyniki spotkań

ZSM 1 Hrubieszów – ZS 2 Hrubieszów                   44:10    

ZS 2 Hrubieszów – ZSM 3 Hrubieszów                   10:103

ZSM 3 Hrubieszów – ZSM 1 Hrubieszów               72:9

 

Kolejność końcowa:

1. ZSM nr 3 w Hrubieszowie (op. Kamil Wojciechowski)

2. ZSM nr 1 w Hrubieszowie (op. Andrzej Podlewski)

3. ZS nr 2 w Hrubieszowie (op. Andrzej Pochylczuk)

 

 

Składy drużyn

 

ZSM nr 3 w Hrubieszowie:

Fijołek Patryk

Frankiewicz Kamil

Wal Oskar

Chachler Hubert

Gardyński Albert

Chachler Bartek

Orzechowski  Miłosz

Smerdel Bartosz

Kasztelan Przemysław

Gąsior Marcin

Burdzy Konrad

Kaspruk Kacper

Czarnecki Szymon

Zalewski Jakub

 

ZSM nr 1 w Hrubieszowie:

Skrzyński Jakub

Borusiewicz Mateusz

Zybura Cezary

Pokrywka Maciej

Tarnowski Mateusz

Wyżyn Maciej

Jaros Maciej

Krawczuk Kacper

Stronkowski Konrad

 

ZS nr 2 w Hrubieszowie:

Szczepański Paweł

Tomaszczuk Bartłomiej

Gura Kacper

Mazurek Piotr

Izmaiłowski Łukasz

Dobosz Bartłomiej

Kudrel Szymon

Pietrusiewicz Filip

Guluk Wojciech

Hossin Dominik

Capiuk Paweł

Skiba Łukasz

 

Sędzowie: Paweł Padkowski, Rafał Szumiata, Bartłomiej Sadowski

Stolik sędziowski: Karolina Niemczyk, Daria Śmiszek, Monika Szeląg

Organizator: PSZS, Czesław Drączkowski

Opracował: Dominik Stajszczyk (ZSM3, PSZS)

 

 

 


 

Szkolny Związek Sportowy w Hrubieszowie dziękuje Dyrekcji Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie za udostępnienie obiektu do przeprowadzenia zawodów.

Zawody powiatowe SZS organizowane są dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie oraz prywatnych sponsorów.

 


 

PATRONAT: