Ks. Szady wygrał w Czerniawce, a Gidziński w Sopocie!

Ksiądz Tomasz Szady od wielu dni szykuje się do maratońskiego debiutu i na przetarcie wygrał bieg w Czerniawce. Weteran Krzysztof Gidziński skoczył z Libertowa do Sopotu i tam wygrał dwie konkurencje. I tak to jest, jak coś się lubi!

XIX Puchar Bałtyku

28.09.2019r. Sopot

Krzysztof Gidziński:

– Szybka akcja w Sopocie. 19 Puchar Bałtyku. Przyjazd piątek 20.00 – start sobota przedpołudniem 2 złota (mak – M60 – wzwyż 1.45 i trójskok – 9.94) i wyjazd 14.30

Ciekawe – W trakcie zawodów wręczono puchar za konkurs małżeński w pchnięciu kulą – kolejny raz (9) zwyciężyli Grażyna i Mieczysław Kubaccy.

Komunikat końcowy >>

Rekordy Pucharu Bałtyku >>

***

Ksiądz Tomasz Szady

V Edycja Biegu – Biegam bo lubię lasy… Uwielbiam ten klimat i to miejsce. Dziś udało się stanąć na podium I miejsce (12 km) w kategorii wiekowej. Cel zrealizowany- zmieścić się w 1 godz. (45:22). Dzięki Biegomania Lubaczów (mak – Klub Biegacza). Dziś znowu było niebiesko. Dziękuje wszystkim dziś za rywalizację i super atmosferę na zawodach… Teraz Maraton 6 października…