KS Włókniarz Frampol zwycięzcą XXV Halowych Mistrzostw Okręgu

W rozegranym dnia 11 lutego 2017 r. w Tomaszowie Lubelskim Turnieju Finałowym XXV Okręgowych Mistrzostwach w Halowej Piłce Nożnej Seniorów triumfowała drużyna KS Włókniarz Frampol.

Reklamy

 

Uczestnicy Turnieju:

1. GKS HURAGAN HRUBIESZÓW

2. GLKS GRAF CHODYWAŃCE

3. GKS ANDORIA MIRCZE

4. SP VICTORIA ŁUKOWA-CHMIELEK

5. KS WŁÓKNIARZ FRAMPOL

6. TKS TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI

 

WYNIKI MECZÓW KAŻDY Z KAŻDYM:

1. GKS HURAGAN – TKS TOMASOVIA 0:0

2. GLKS GRAF- KS WŁÓKNIARZ 0:2

3. GKS ANDORIA – SP VICTORIA 0:4

4. TKS TOMASOVIA – GLKS GRAF 4:0

5. SP VICTORIA – GKS HURAGAN 1:0

6. KS WŁÓKNIARZ – GKS ANDORIA 2:1

7. GKS HURAGAN – GLKS GRAF 2:0

8. GKS ANDORIA – TKS TOMASOVIA 0:1

9. SP VICTORIA – KS WŁÓKNIARZ 2:0

10. GLKS GRAF – GKS ANDORIA 4:0

11. TKS TOMASOVIA – SP VICTORIA 2:1

12. KS WŁÓKNIARZ – GKS HURAGAN 2:0

13. SP VICTORIA – GLKS GRAF 0:2

14. GKS HURAGAN – GKS ANDORIA 1:3

15. KS WŁÓKNIARZ – TKS TOMASOVIA 1:0

 

TABELA WYNIKÓW 

Lp.

Nazwa zespołu

 

1

2

3

4

5

6

Punkty

Bramki

Msc.

1

GKS HURAGAN HRUBIESZÓW

 

 

X

2:0

1:3

0:1

0:2

0:0

4

3:6

V

2

GLKS GRAF CHODYWAŃCE

 

0:2

 

X

4:0

2:0

0:2

0:4

6

6:8

IV

3

GKS ANDORIA MIRCZE

 

3:1

0:4

 

X

0:4

1:2

0:1

3

4:6

VI

4

SP VICTORIA ŁUKOWA-CHMIELEK

1:0

0:2

4:0

 

X

2:0

1:2

9

8:4

III

5

KS WŁÓKNIARZ FRAMPOL

 

2:0

2:0

2:1

0:2

 

X

1:0

12

7:3

I

6

TKS TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI

0:0

4:0

1:0

2:1

0:1

 

X

10

7:2

II

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK: MATEUSZ STAROŃ-VICTORIA

NAJLEPSZY BRAMKARZ: KAROL KRAWCZYK-TOMASOVIA

KRÓL STRZELCÓW: KAMIL KAPICA ( 5 bramek)-WŁÓKNIARZ

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA :

1. KS WŁÓKNIARZ FRAMPOL

2. TKS TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI

3. SP VICTORIA ŁUKOWA-CHMIELEK

4. GLKS GRAF CHODYWAŃCE

5. GKS HURAGAN HRUBIESZÓW

6. GKS ANDORIA MIRCZE


KS WŁÓKNIARZ FRAMPOL: Saj Karol, Myszka Piotr, Branewski Wojciech, Nawrocki Paweł, Wnuk Konrad, Swatowski Damian, Dycha Jarosław, Dycha Przemysław, Kapica Kamil. Trener: Kubina Mirosław. Kierownik: Cichocki Andrzej.

TKS TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI: Krawczyk Karol, Zawada Dominik, Korzeń Mateusz, Raczkiewicz Jan, Gmiterek Filip, Kielar Paweł, Łaba Kacper, Nowosad Michał, Dudziński Michał, Śrótwa Karol, Kozak Szymon, Towbin Michał, Świątek Paweł, Krawczyk Piotr, Wiciejowski Paweł. Trener: Babiarz Paweł.Kierownik: Towbin Piotr.

SP VICTORIA ŁUKOWA-CHMIELEK: Berebecki Kacper, Staroń Mateusz, Dziura Adrian, Późniak Mateusz, Kołodziej Jakub, Jonak Grzegorz, Hanas Kamil, Kulpa Jacek, Monastyrski Miłosz, Karwacki Krzysztof. Trener i Kierownik: Hyz Marek.

GLKS GRAF CHODYWAŃCE: Dziura Kamil, Szeliga Damian, Szeliga Sebastian, Morias Kamil, Zbroniec Patryk, Korbecki Radosław, Smoliński Szymon, Smoliński Damian, Wójtowicz Paweł, Szeliga Marcel, Korzeniowski Michał. Trener: Malec Mariusz. Kierownik: Szeliga Marek.

GKS HURAGAN HRUBIESZÓW: Niżnikowski Rafał, Łysiak Wojciech, Bobak Karol, Gałan Mateusz, Dyjak Damian, Warenica Maciej, Kaczyński Daniel, Zalewski Michał, Zawadzki Arkadiusz, Kaczyński Kamil, Kamiński Szymon, Kokoć Cezary. Trener i Kierownik: Jaworski Andrzej. 

GKS ANDORIA MIRCZE: Goncharuk Artem, Wójtowicz Łukasz, Matysiak Kacper, Demusiak Kamil, Ciasnocha Łukasz, Slabyk Andriej, Łukaszczyk Karol, Neć Kamil, Pacaj Paweł, Malinowski Kajetan. Trener: Kozyra Mariusz. Kierownik:Wójcik Rafał. 

 

Po zakończonych Mistrzostwach Prezes Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej Stanisław Pryciuk wręczył każdej z drużyn sprzęt sportowy w postaci piłek meczowych firmy Errea, za zajęcia miejsc I-III okolicznościowe puchary, a zdobywcy wyróżnień indywidualnych otrzymali pamiątkowe statuetki. Składamy serdeczne podziękowania OSiR Tomaszów Lubelski i dyrekcji Zespołu Szkół Nr 2 im. Władysława Sikorskiego za pomoc przy organizacji Turnieju Finałowego.


ZWYCIĘZCY Z POPRZEDNICH EDYCJI MISTRZOSTW

2016 r. – KS „WŁÓKNIARZ” FRAMPOL

2015 r. – GLKS „GRANICA” LUBYCZA KRÓLEWSKA

2014 r. – MLKS „KRYSZTAŁ” WERBKOWICE

2013 r. – LKS „GROM” RÓŻANIEC

2012 r. – GKS „ALEKSANDRIA” ALEKSANDRÓW

2011 r. – SP „VICTORIA” ŁUKOWA-CHMIELEK

2010 r. – GLKS “OMEGA” STARY ZAMOŚĆ

2009 r. -GLKS „SPARTAKUS” SZAROWOLA

2008 r. -SP „VICTORIA” ŁUKOWA-CHMIELEK

2007 r. -GLKS “OMEGA” STARY ZAMOŚĆ

2006 r. – GKS „OSTOJA” SKIERBIESZÓW

2005 r. – GLKS “OMEGA” STARY ZAMOŚĆ

2004 r. – KS “RO-MA” RELAX KSIĘŻPOL

2003 r. – MKS “UNIA” HRUBIESZÓW

2002 r. – GLKS “OMEGA” STARY ZAMOŚĆ

2001 r. – URZĄD GMINY STARY ZAMOŚĆ

2000 r. – KS “HETMAN” II ZAMOŚĆ

1999 r. – MKS “UNIA” HRUBIESZÓW

1998 r. – KS “HETMAN” II ZAMOŚĆ

1997 r. – LZS “RELAX” KSIĘŻPOL

1996 r. – AMSPN “HETMAN” ZAMOŚĆ

1995 r. – MKS “UNIA” HRUBIESZÓW

1994 r. – KS “HETMAN” ZAMOŚĆ

1993 r. – LZS “ZADRZEW” ZAWADÓWKA

 

źródło: ZOZPN

Zdjęcie dzięki uprzejmości: tomasovia.tomaszow.info