Kto lepszy?

Podczas meczu Gwiazd hala wypełniona była w całości, by nie powiedzieć, że znajdował się w niej nadkomplet publiczności. Ostatni raz taką frekwencję w HOSiR widziałem na koncercie Orkiestry Reprezentacyjnej Wojska Polskiego w czasie ubiegłorocznego Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Religijnej.

Reklamy

I nic w tym dziwnego – na parkiecie wystąpili bowiem m. in. obecni zawodnicy klubów I Ligi – Tomasz Kiełbowicz i Dawid Nowak.

Szczere gratulacje dla organizatorów, w tym w szczególności dla Pana Mariana Cisło za to, że udało mu się tak wzorowo przeprowadzić tę imprezę i wyciągnąć obywateli miasta w sobotnie popołudnie z domów. Aż strach pomyśleć, co się będzie działo za rok – w końcu będzie to jubileuszowy XX Turniej.

W czasie zawodów tradycyjnie przeprowadzono zbiórkę pieniędzy, zabawek i słodyczy dla dzieci z rodzin niezamożnych.

Oficjalną notę prasową zamieścimy wkrótce.

A oto wyniki rywalizacji:

Mini Turniej „Kto lepszy?”
1. Orliki Unia Hrubieszów
2. SP Tyszowce
3. Włodzimierz Wołyński
4. SP nr 3 Hrubieszów I
5. SP nr 4 Dęblin
6. SP nr 3 Hrubieszów II

Królem strzelców z 8 strzelonymi bramkami został Krystian Oleszczuk – Orliki Unia Hrubieszów, a najlepszym bramkarzem Jakub Żygawski – również Orliki.

Kolejność drużyn w turnieju „Kto lepszy?”
1. Nauczyciele
2. Oldboje Włodzimierz Wołyński
3. Absolwenci
4. Policja
5. Rodzice
6. Hermes
7. Granex
8. Uczniowie

Laur króla strzelców odebrał Andrzej Rycak – 10 strzelonych bramek, a najlepszym bramkarzem wybrano Krzysztofa Kozickiego.

W meczu Gwiazd z Reprezentacją zawodników turnieju padł rezultat 4:3, zaś w pojedynku zespołu Gwiazd z Rodziną Nowaków wynik 4:5.

Wyniki poszczególnych meczów znajdziecie na zdjęciach.

zobacz zdjęcia >>

zobacz zdjęcia >>