Kto lepszy 2011

10 grudnia 2011 roku w hali Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się – XXIV Halowy Turniej Piłki Nożnej „Kto lepszy” oraz XII Halowy Mini Turniej Piłki Nożnej „Kto lepszy”. Zawody szkół podstawowych wygrała Trójka, a turniej główny drużyna Nauczycieli.

Reklamy

Organizatorem turnieju była Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie, HOSiR i Urząd Miasta Hrubieszowa.

***

XII HALOWY MINI TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ „KTO LEPSZY”

SKŁADY ZESPOŁÓW:

Szkoła Podstawowa Nr 1
– opiekun Giergiel Jacek

Klasy IV – Duda Andrzej, Skiba Damian, Trych Miłosz, Wyżyn Maciej, Słowiński Mateusz, Dragan Mikołaj, Stronkowski Konrad, Chorzępa Damian, Cwik Oskar, Dacik Dominik, Sadowski Piotr, Radomiński Sebastian, Block Kacper.

Klasy VI – Mazurek Piotr, Borusiewicz Mateusz, Pietrusiewicz Kacper (1 bramka),
Pakuła Patryk, Zybura Cezary (2 bramki), Janicki Bartłomiej, Gwardeńczuk Przemysław, Krawiec Mateusz.

Szkoła Podstawowa Nr 2
– opiekun Głowacz Grzegorz i Dąbrowski Krzysztof

Klasy IV – Kudrel Szymon, Remarczyk Damian (1 bramka) , Piłat Michał, Burakiewicz Paweł, Kociach Wiktor, Bukaluk Bartłomiej, Mazurek Kamil, Gulek Albert.

Klasy V – Puczkowski Karol, Łomański Mateusz, Laskowski Damian, Wierzbicki Marek, Żamojtel Bartłomiej, Lebiedowicz Tomasz, Bańka Kamil, Knap Dawid, Klimowicz Michał, Warszawa Kamil.

Klasy VI – Tomaszczuk Bartłomiej, Gieleta Konrad, Mil Sebastian, Kasprzak Hubert, Kościowski Konrad, Caboń Krystian, Borsukiewicz Kamil.

Szkoła Podstawowa Nr 3
– opiekunowie Lenard Tomasz, Szlonzak Tomasz i Stajszczyk Dominik

Klasy IV – Blicharz Michał (6 bramek), Pietrusiewicz Filip, Fila Arkadiusz, Wanarski Kacper (2 bramki), Kowalski Kordian, Stępień Adam, Mierzwa Maciej,
Opszyński Kamil, Kaspruk Kacper (1 bramka).

Klasy V – Czarnecki Szymon, Dorman Daniel, Chmielewski Marek, Janik Bartłomiej, Skrzyński Grzegorz, Kowalski Krystian, Kraszkiewicz Przemysław (1 bramka), Gąsior Marcin, Mazurek Patryk, Romański Michał, Tchórzewski Damian, Zalewski Jakub.

Klasy VI – Kasztelan Przemysław (1 bramka), Warecki Kamil(2 bramki), Fijołek Patryk (2 bramki), Chachler Hubert (1 bramka), Chachler Bartłomiej, Frankiewicz Kamil, Smerdel Bartosz, Warenica Maciej (4 bramki), Gardyński Albert, Wal Oskar (1 bramka), Orzechowski Miłosz, Krotkiewicz Piotr.

***

KLASY IV

Wyniki meczów:
SP 1 – SP 2 3 : 0
SP 1 – SP 3 0 : 3
SP 2 – SP 3 1 : 6

Tabela:
1. SP 3 – 6 pkt.
2. SP 1 – 3 pkt.
3. SP 2 – 0 pkt.

KLASY V

Wyniki meczów:
SP 2 – SP 3 0 : 1

Tabela:
1. SP 3 – 6 pkt.
2. SP 2 – 3 pkt.

KLASY VI

Wyniki meczów:
SP 1 – SP 2 3 : 0
SP 1 – SP 3 1 : 4
SP 2 – SP 3 0 : 7

Tabela:
1. SP 3 – 6 pkt.
2. SP 1 – 3 pkt.
3. SP 2 – 0 pkt.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA SZKÓŁ:

1. SP 3 – 18 pkt. bramki 24 : 2
2. SP 1 – 6 pkt. bramki 7 : 13
3. SP 2 – 3 pkt. bramki 4 : 20

Król strzelców klas IV – Blicharz Michał (SP 3) – 6 bramek

Król strzelców klas V – Kraszkiewicz Przemysław (SP 3) – 1 bramki

Król strzelców klas VI – Warenika Maciej (SP 3) – 4 bramki

***

O godzinie 12:00 uroczyście otworzył XXIV Halowy Turniej Piłki Nożnej „Kto lepszy” Burmistrz Miasta Hrubieszowa Pan Paweł Perelmuter, po czym nastąpiło podsumowanie zakończonego mini turnieju szkół podstawowych. Zawodnicy otrzymali medale, natomiast szkoły dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe.

Król strzelców w każdej kategorii otrzymał dyplom i pamiątkową statuetkę.

Puchary, statuetki i medale ufundował Urząd Miasta Hrubieszowa, natomiast nagrody rzeczowe dla szkół Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie.

Po występie grupy tanecznej: dziewcząt z klasy IVa (sportowej) przygotowanej przez Panią Joannę Różańską oraz Absolwentek Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie, rozpoczęły się gry w grupach eliminacyjnych turnieju głównego.

***

WYNIKI XXIV HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „KTO LEPSZY”

GRUPA I
Uczniowie – Włodzimierz Woł. 3 : 3
Uczniowie – Nauczyciele 2 : 4
Uczniowie – Prywaciarz Rodzice 0 : 3
Nauczyciele – Prywaciarz Rodzice 3 : 3
Nauczyciele – Wlodzimierz Woł. 5 : 0
Prywaciarz Rodzice – Włodzimierz Woł. 1:1

Tabela:
1. Nauczyciele 7 pkt. (12 : 5)
2. Rodzica 5 pkt. (7 : 4)
3. Włodzimierz Wołyński 2 pkt. (4 : 9)
4. Uczniowie 1 pkt. (5 : 10)

GRUPA II
Absolwenci – Raiders 3 : 2
Absolwenci – Jednostka Wojskowa 1 : 3
Absolwenci – Sędziowie ZOZPN 4 : 2
Raiders – Jednostka Wojskowa 0 : 4
Raiders – Sędziowie ZOZPN 3 : 0
Jednostka Wojskowa – Sędziowie ZOZPN 5 : 2

Tabela:
1. Jednostka Wojskowa 9 pkt. (12 : 3)
2. Absolwenci 6 pkt. (8 : 7)
3. Raiders 3 pkt. (5 : 7)
4. Sędziowie ZOZPN 0 pkt. (4 : 12)

I półfinał I m. GR I – II m. GR II
Nauczyciele – Absolwenci 4 : 2

II półfinał II m. GR I – I m. GR II
Rodzice – Jednostka Wojskowa 2 : 3

Mecz o miejsce 5-6 III m. GR I – III m. GR II
Włodzimierz Woł – Raiders 1 : 3

Mecz o miejsce 7-8 IV m. GR I – IV m. GR II
Uczniowie – Sędziowie ZOZPN 0 : 4

Mecz o miejsce 3-4 pokonani w półfinałach
Absolwenci – Rodzice 5 : 4

Mecz o miejsce 1-2 zwycięzcy półfinałów
Nauczyciele – Jednostka Wojskowa 5 : 2

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU
I miejsce – NAUCZYCIELE
II miejsce – JEDNOSTKA WOJSKOWA
III miejsce – ABSOLWENCI
IV miejsce – PRYWACIARZ RODZICE
V miejsce – RAIDERS
VI miejsce – WŁODZIMIERZ WOŁYŃSKI
VII miejsce – OKRĘGOWE KOLEGIUM SĘDZIÓW ZAMOŚĆ ZOZPN
VIII miejsce – UCZNIOWIE

Król strzelców – Baran Ireneusz (Nauczyciele) – 8 bramek.

***

Reprezentanci poszczególnych drużyn:

Nauczycieli reprezentowali:
Korzeń Jarosław (2 bramki), Baran Ireneusz (8 bramek), Mroczka Piotr (6 bramek), Krakowiak Łukasz, Lenard Tomasz, Sioma Tomasz, Gis Robert, Bakalarczuk Marcin, Paszkiewicz Jacek (5 bramek).

Jednostkę Wojskową reprezentowali:
Wikło Tomasz, Kogut Waldemar, Machometa Rafał, Musiał Mariusz (7 bramek), Musiał Piotr, Kogut Sebastian, Sekulski Arkadiusz, Szyszko Jacek, Wasilewicz Krzysztof (1 bramka), Niemczuk Piotr, Matysiak Sławomir (6 bramek), Kądziołka Jacek (3 bramki).

Absolwentów reprezentowali:
Dudek Przemysław, Zając Mariusz, Nowak Szymon (6 bramek), Tyrka Damian (1 bramka), Koszyniuk Łukasz (1 bramka), Pędzik Krystian, Zezula Konrad, Lewicki Szymon (3 bramki), Bronicki Maciej (3 bramki).

Prywaciarza – Rodziców reprezentowali:
Giz Andrzej, Pietrusiewicz Marek, Kaniuga Marcin (5 bramek), Białacki Mateusz (5 bramek), Lecko Wojciech (1 bramka), Męka Dariusz, Wojtiuk Marcin (2 bramki), Janik Sławomir, Kołodziejczyk Bogusław, Pyszniak Wiktor.

Raiders reprezentowali:
Szczepaniak Grzegorz, Oliwia Łukasz, Magdziak Dariusz, Chabros Łukasz (1 bramka), Kucy Paweł (2 bramki), Jarmoluk Paweł, Magdziak Tomasz, Kwaśniewski Tomasz (1 bramka), Jaworski Jacek (1 bramka), Lachowicz Krzysztof, Hrycuniak Piotr, Nowak Marcin (3 bramki).

Włodzimierz Wołyński reprezentowali:
Kikinchuk Fedor, Barabash Igor (1 bramka), Bordun Serhij (1 bramka), Czawliuk Serhij, Mossurec Igor, Matwijczuk Eduard, Zylia Aleksandr, Sadowskij Wiktor (1 bramka),
Martyniuk Roman, Guz Jurij (1 bramka), Borys Sergij (1 bramka), Maliuk Taras.

Okręgowe Kolegium Sędziów Zamość ZOZPN reprezentowali:
Bazan Marian, Borowiński Marek, Cienko Przemysław, Fidor Krzysztof, Jasina Jarosław (3 bramki), Kluk Marcin, Milichiewicz Łukasz, Nadworski Patryk (3 bramki), Słoboda Mariusz (2 bramki), Woś Michał.

Uczniów reprezentowali:
Kazan Dominik, Pańko Mateusz (2 bramki), Wiejuk Michał, Chachler Albert, Kazan Kacper, Januszkiewicz Daniel, Szlonzak Przemysław, Nowosad Kacper, Krygiel Patryk (3 bramki), Magdziak Konrad, Wojewoda Krzysztof.

***

Na zakończenie turnieju dyplomy i puchary wręczał Burmistrz Miasta Hrubieszowa Paweł Perelmuter i dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie Danuta Krawczuk.

W turnieju brali udział zawodnicy czynnie grających w klubach co wpłynęło, że poziom gry był bardzo wysoki, a mecze bardzo zacięte i efektowne.

Turniej zgromadził wielu sympatyków piłki nożnej, a także rodziny i znajomych do kibicowania swoim faworytom. Zmagania toczyły się w atmosferze fair play i dostarczyły uczestnikom i kibicom wielu sportowych emocji. Turniej miał charakter charytatywny – niósł radość dzieciom będącym w trudnej sytuacji socjalno-bytowej. Z zebranych słodyczy oraz innych artykułów spożywczych uczniowie otrzymają paczki gwiazdkowe.

***

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 3 dziękuje:
– współorganizatorom turnieju – Dyrektorowi Stanisławowi Łuczkiewiczowi oraz pracownikom Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji za przygotowanie hali i zapewnienie pełnej obsługi podczas turnieju;
– Panu Markowi Watrasowi za całodzienne, sprawne przeprowadzenie imprezy;
– Urzędowi Miasta za ufundowanie medali, pucharów i statuetek;
– Panu Dariuszowi Zającowi za pomoc w organizacji turnieju;
– Panu Maciejowi Łyko za patronat portalu „LubieHrubie”;
– Panom: Arturowi Tymeckiemu, Wojciechowi Szewczukowi, Tadeuszowi Przyczynie, Jarosławowi Jasinie, Łukaszowi Chabrosowi, Krzysztofowi Fidorowi i Andrzejowi Mrozowskiemu za nieodpłatne i sprawne sędziowanie meczów;
– zawodnikom za sportową rywalizację;
– nauczycielom, pracownikom i uczniom Szkoły Podstawowej Nr 3 za całokształt prac związanych z organizacją i przeprowadzeniem turnieju;
– sponsorom: Marketowi Kaufland oraz Panu Stanisławowi Kurantowiczowi za wsparcie finansowe turnieju;
– kibicom za złożone „wejściówki” w postaci słodyczy i produktów spożywczych oraz za sportowy doping.

***

„Kto lepszy” 2011