Kto zagra w Unii w nowym sezonie?

Strona klubowa Unii Hrubieszów podała nazwiska zawodników, którzy bronić będą hrubieszowskich barw w rundzie jesiennej nowego sezonu piłkarskiego 2021/2022.

Reklamy

Do Unii Hrubieszów przenieśli się:

– Tomasz Wikło – wychowanek Victorii Żmudź, grał m. in. w Sawenie Sawin, Unii Białopole, Starcie Krasnystaw oraz Kłosie Chełm. Do Unii trafia na zasadzie transferu definitywnego z Orła Srebrzyszcze.

– Salem Hamidi – obrońca, w ostatnim czasie reprezentował Olimpię Miączyn w zamojskiej klasie okręgowej. Do Unii trafia na zasadzie transferu definitywnego.

– Sebastian Kogut – obrońca, wychowanek Granicy Dorohusk, występował w Chełmiance Chełm oraz Victorii Żmudź. Do Unii trafia na zasadzie transferu definitywnego z Orła Srebrzyszcze.

– Dawid Kozak – wychowanek Kryształu Werbkowice, już w poprzednim sezonie reprezentował barwy Unii Hrubieszów. Teraz ponownie znajdzie się w kadrze naszego zespołu na zasadzie transferu czasowego.

– Piotr Musiał – obrońca, wychowanek Kryształu Werbkowice, którego barwy reprezentował przez wiele sezonów.

– Tomasz Rossa – środkowy obrońca, wychowanek Sparty Rejowiec Fabryczny, grał w takich klubach jak Tomasovia Tomaszów Lubelski, Motor Lublin, Hetman Zamość, Chełmianka Chełm czy POM – Iskra Piotrowice, Do Unii Hrubieszów trafia na zasadzie transferu definitywnego ze Startu Pawłów.

– Kazimierz Bala – środkowy pomocnik, wychowanek Niedźwiadka Chełm. Spędził wiele sezonów w Chelmiance Chełm oraz w Kłosie. Grał także w Granicy Dorohusk. Do Unii przenosi się na zasadzie transferu definitywnego ze Startu Pawłów.

– Krystian Kuron – defensywny pomocnik, wychowanek AMSPN Hetman Zamość, występował m. in.  w Gwarku Zabrze, Miedzi Legnica, Krysztale Werbkowice, Orlętach Łuków. Do Unii przenosi się na roczne wypożyczenie z Huczwy Tyszowce.

– Michał Jabłoński – pomocnik, wychowanek Granicy Dorohusk, grał w Huraganie Hrubieszów oraz Unii Białopole. Do Unii Hrubieszów przenosi się z Kryształu Werbkowice.

– Mateusz Adamiec – pomocnik wychowanek Sparty Rejowiec Fabryczny, grał m. in. w Polonii Hannover. Trafia do Unii Hrubieszów na zasadzie transferu definitywnego z Orła Srebrzyszcze.

– Kacper Maszewski – wychowanek Kryształu Werbkowice, trafia do nas na zasadzie transferu czasowego.

– Dariusz Wojtal – pomocnik, wychowanek Niedźwiadka Chełm, grał w juniorach Chełmianki, a następnie w Kłosie Chełm. Ostatnio był zawodnikiem Unii Białopole z której trafia do hrubieszowskiej imienniczki.

– Michał Kuczyński – środkowy pomocnik, wychowanek Włodawianki Włodawa, w przeszłości reprezentował barwy Startu Krasnystaw oraz Eko Różanka. W ostatnim czasie kilka sezonów spędził w Victorii Żmudź. Do Unii trafia na zasadzie transferu definitywnego.

– Mateusz Wróbel – napastnik, wychowanek Roztocza Szczebrzeszyn). Grał, także w Olimpii Miączyn oraz Victorii Łukowa. Do Unii trafia na zasadzie transferu definitywnego z Błękitnych Obsza. W ostatnim czasie Mateusz zaliczył 36 trafień do bramki w zamojskiej klasie okręgowej.

– Kamil Olęder – napastnik, wychowanek Granicy Dorohusk, grał m. in. w Kłosie Chełm oraz Victorii Żmudź. Do Unii Hrubieszów przenosi się na zasadzie transferu definitywnego z Orła Srebrzyszcze.

– Konrad Rola – wychowanek Kryształu Werbkowice, któremu Unia Hrubieszów da szanse na występy w drużynie seniorów. Trafia do nas na zasadzie transferu czasowego.

­

Ponadto z wypożyczenia do Unii Białopole wróciło dwóch wychowanków Unii Hrubieszów:

– Sebastian Oleszczuk

– Gabriel Barszczewski

­

Od nowego sezonu treningi w Unii po paru latach przerwy wznowiło kolejnych dwóch wychowanków:

– Szymon Nowak

– Marcin Stepaniuk

­

Z zawodników, którzy reprezentowali nasze barwy w poprzednim sezonie zostali:

– Karol Kuczyński

– Kacper Krawczuk

– Marcin Szwiec

– Sławomir Oleszczuk

– Bartłomiej Przyczyna

– Brajan Daciuk

– Mariusz Musiał

­

(źródło: Unia Hrubieszów / uniahrubieszow-official.klubowo24.pl, fot. arch. lubiehrubie.pl)


Zobacz też:

Unia – Huczwa 0:3. Koniec pucharowej przygody – ZDJĘCIA, WIDEO

Unia – Huczwa 0:3. Koniec pucharowej przygody – ZDJĘCIA, WIDEO


LubieHrubie na Instagramie