Lech Poznań Football Academy Hrubieszów z pierwszym transferem!

Mamy dla Państwa miłą wiadomość, jeden z naszych podopiecznych, dzięki fantastycznej grze na turnieju Deichmann w Stalowej Woli oraz dzięki udowodnieniu swoich sił zarówno na obozach sportowych organizowanych przez Akademię Lecha Poznań, jak i w testach piłkarskich w tym roku, będzie miał okazję reprezentować barwy Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Rzeszowie.

Reklamy

 

Jesteśmy po wszystkich formalnościach związanych z przeniesieniem młodego zawodnika z jego poprzedniego klubu i oficjalnie możemy pogratulować naszemu zawodnikowi zmiany barw klubowych.

Jest to nie lada wyzwanie dla tak młodego zawodnika, a także dla jego rodziców, którzy mocno wspierają jego piłkarski rozwój.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Rzeszowie to nowy projekt, który już na samym początku udowodnił jaki potencjał w nim drzemie, poprzez dobre wyniki osiągane na międzynarodowych turniejach.

Oprócz sporej ilości treningów piłkarskich dzieci będą miały okazję poznawać tajniki pozostałych sportów, a także co najważniejsze, poziom edukacji będzie na najwyższym, możliwym poziomie jakościowym. Warto pamiętać, że sport to tylko nasz dodatek, a podstawą jest edukacja szkolna, która pozwoli nam płynnie i swobodnie wkroczyć w dorosłe życie.

Z informacji uzyskanych od Trenerów, nasz młody zawodnik już zadebiutował w nowych barwach, a co myślę najistotniejsze, zapewnił zwycięstwo 2:1 zespołowi z Rzeszowa. 

Gratulujemy i życzymy samych sukcesów w barwach SMS Rzeszów!

Trzymamy kciuki!

 

Jakub Golik / Lech Poznań Football Academy

fot. LPFA