Lekkoatleci Unii Hrubieszów rywalizowali w Białej Podlaskiej

W dniu 10.05.2014 r. w Białej Podlaskiej odbył się II Mityng LOZLA, w którym rywalizowali lekkoatleci hrubieszowskiej Unii, poprawiając kilka rekordów życiowych, które mieszczą się w historycznych zestawieniach. Pecha miał najlepszy z nich Michał Łopocki, tak jak w Hrubieszowie wiał za duży wiatr w plecy i wyniki będą nie uznane. Miejmy nadzieję, że do trzech razy sztuka i 17.05. w Krasnystawie będzie powiewało w dopuszczalnym wskaźniku.

Reklamy


II Mityng LOZLA Biała Podlaska 10.05.2014 r.

 

Wyniki z Unii Hrubieszów

 

Dziewczęta

 

6/II Szostak Aleksandra 100 m – 14,60 (w.+0,4)

6/I Wołyniec Oliwia 600 m – 1:50,23

7/I Flaks Dominika 600 m – 1:52,67 (13 lat)

1/IV Gajewska Karolina 300 m – 49,75 (13 lat)

4/IV Richter Aleksandra 300 m – 53,65

5/IV Kudyk Elżbieta 300 m – 53,79

 

Chłopcy

 

4/II Łopocki Michał 100 m – 11,27 (w.+2,5)

11/I Łoza Dawid 1000 m – 2:58,47

13/I Baranowski Michał 1000 m – 3:05,69

3/I Łopocki Michał 200 m – 22,46 (w. +3,1)

5/III Maciejewski Przemysław 300 m – 39,26

8/I Polikowski Aleksander 800 m – 2:06,35

 

Pełny komunikat na stronie LOZLA.

 


Najlepsze wyniki w historii powiatu hrubieszowskiego, po tegorocznych startach:

 

Kobiety/ Dziewczęta

 

100 m przy pomiarze elektronicznym

1. Brzozowska Dorota ZSOdz. Hrubieszów 12,17 1988

2. Dąbrowska Sylwia ZS 3 Hrubieszów 12,21 2004

3. Grzyb Edyta  ZSE  Hrubieszów 12,39 2002

102. Kaczanowska Wioletta G. 2 Hrubieszów 14,58 2010

103. Kusiak Paulina G. 2 Hrubieszów 14,59 2002

104. Szostak Aleksandra ZSM 3 G. Hrubieszów 14,60 2014

 

100 m przy pomiarze ręcznym

1. Szczepańska Anna LO Hrubieszów 12,0 1977

2. Dąbrowska  Sylwia ZS 3 Hrubieszów 12,0 2004

3. Marchewka Danuta LO Hrubieszów 12,3 1976

4. Grzyb Edyta  ZS 3 Hrubieszów 12,30 2003

… 

96. Suchecka Katarzyna SP 1 Hrubieszów 13,6 1992

97. Koperczaki Katarzyna ZSR Turkowice 13,62 1996

98. Jędras Agnieszka LO Hrubieszów 13,62 1997

99. Kudyk Julia ZSM 2 G. Hrubieszów 13,62 2014

 

300 m – PE

1. Grzyb Edyta ZS 3 Hrubieszów 41,05 2004

2. Kuniczuk  Małgorzata LO Hrubieszów 41,23 1990

3. Pyc Edyta LO Hrubieszów 41,40 1992

98. Demusiak Sylwia G. Mircze 49,67 2008

99. Balsam Iwona SP Werbkowice 49,70 2003

100. Gajewska Karolina ZSM 3 SP Hrubieszów 49,75 2014

 

300 m – PR

1. Pańczyk Jolanta LO Hrubieszów 40,8 1975

2. Marchewka Danuta LO Hrubieszów 41,2 1978

3. Muzyczuk Małgorzata LO Hrubieszów 41,8 1979

95. Gontarz Barbara SP 2 Hrubieszów 46,9 1982

96. Morelowska Iwona SP 3 Hrubieszów 46,9 1989

97. Trybuła Agata SZS G. Mircze 46,99 2014

 

400 m – PE

1. Grzyb Edyta ZS 3 Hrubieszów 56,89 2003

2. Teterycz Aneta  ZS 1 Hrubieszów 57,65 2009

3. Pańczyk Jolanta LO Hrubieszów 58,19 1975

77. Kondratiuk Anna ZS 2 Hrubieszów 68,03 2007

78. Romańska Katarzyna LO Hrubieszów 68,07 1999

79. Flaks Dominika  ZSM 1 SP Hrubieszów 68,33 2014

 

1500 m

1. Ulidowska Marzanna LO Hrubieszów 4:24,2 1979 r.

2. Paczos Maria LO Hrubieszów 4:25,07 1980

3. Kwaśniewska Irmina LO Hrubieszów 4:31,3 1979

92. Palichleb Marta ZSR Turkowice 5:46,00 1996

93. Beń Jolanta LO Hrubieszów 5:46,3 1974

94. Wołyniec Oliwia ZS 2 G. Hrubieszów 5:46,72 2014

 

Skok wzwyż

1. Kamieniarz Danuta LO Hrubieszów 1.67 1980r.

2. Kowalczuk Dorota Unia/ZSO Hrubieszów 1.61h

3. Zawadzka Danuta LO Hrubieszów 1.60 1973

15. Michalina Bogumiła Unia/SP Michalów 1.48 1980

16. Czuwara Małgorzata LO Hrubieszów 1.47h 1977

17. Daciuk Aleksandra ZSM 3 G. Hrubieszów 1.47 2014

25. Kuczyńska  Zuzanna G. 3 Hrubieszów 1.45h 2012

26. Tomaszewska Izabela G. Mircze 1.45h 2014

27. Niemczyk Karolina ZSM 3 G. Hrubieszów 1.45h 2014

56. Wiśniewska Katarzyna ZS 3 Hrubieszów 1.40h 2013

57. Konsowicz Ewa ZS 2 G Hrubieszów 1.40 2014

58. Karwacka Karolina SZS G. Mircze 1.40 2014

107. Gajewska Ewelina G. ZS 2 Hrubieszów 1.35 2011

108. Ślepko Aleksandra SZS G. Mircze 1.35 2014

 

Pchnięcia kulą 3KG  do 16 lat)

1. Zając Dominika ZSM G. 3 Hrubieszów 10.69 2013

2. Basiak Alicja SP Mieniany 9.98 1986

3. Byś Marta SP 1 Hrubieszów 9.65 1993

25. Kusiak Krystyna G. 2 Hrubieszów 9.06 2010

26. Szymanek Agnieszka SP 2 Hrubieszów 8.98 1983

27. Suchowska Paula ZSM 3 G. Hrubieszów 8.98  2014

35. Pirogowicz Karolina G. 2 Hrubieszów 8.89 2009

36. Śmieszek Daria ZSM 3 G. Hrubieszów 8.84 2014

60. Bartnik  Agata ZS 2 G. Hrubieszów 8.54  2013

61. Palonka Magdalena ZS 2 G Hrubieszów 8.53   2014

85. KarpińskaArleta G. Horodło 8.30 2012

86. Wawrzinek Aldona ZSM 1 G. Hrubieszów 8.28 2014

96. Jeczeń Natalia G. Horodło 8.19  2012

97. Chodun Joanna ZSM 3 G. Hrubieszów 8.18 2014

 

Rzut oszczepem (NOWY TYP) – od 1991 r.

1. Smalej Monika LO Hrubieszów 27.92 1991

2. Pukaluk Maja G. 2 Hrubieszów 27.60 2010

3. Chudzik Katarzyna SP Mircze 27.34 1998

4. Roman Wioletta SOSW Hrubieszów 25.59 2001

5. Gumieniak Justyna ZSR Hrubieszów 25.50 1998

6. Suchowska Paula ZSM 3 G. Hrubieszów 25.45 2014

 

Piłeczka palantowa

1. Stankiewicz Beata SP Mołodiatycze 60.70 1984r.

2. Krotkiewicz Karina  ZSM 3 SP Hrubieszów 52.00 2014

3. Pala Paulina SP Horodo 48.50 1995

4. Skibińska Aneta SP 2 Hrubieszów 47.60 1978

5. Piotrowska Aneta SP 3 Hrubieszów 47.50 1990

6. Malon Paulina ZSM 3 SP Hrubieszów 47.50 2014

13. Kaczanowska Wioleta SP 2 Hrubieszów 46.00 2009

14. Grządkowska Barbara SP Wiszniów 45,50         1994

15. Szlonzak Justyna  ZSM 3 SP Hrubieszów 45.50 2014

 


Mężczyźni/Chłopcy

 

100 m – Pomiar Ręczny

1. Sidor Przemysław ZSMR Hrubieszów 10,8 1980

2. Sagata Andrzej LO Hrubieszów 11,0 1973

3. Stajszczyk Dominik LO Hrubieszów 11,04 1999

52. Doskocz Mikołaj ZS 2 Hrubieszów 11,65 2003

53. Rybczyński Daniel ZSR Turkowice 11,69 1999

54. Sitarz Karol ZSZ 2 Hrubieszów 11,69  2000

55. Klimowicz Michał ZSM 2 G. Hrubieszów 11,69 2014


300 m – PE 

1. Śliwiński Michał LO Hrubieszów 35,24 1998r.

2. Kudyk Marek ZSMR Hrubieszów 35,61 1993

3. Kamień Andrzej ZSE Hrubieszów 35,79 1991

29. Wróbel Radosław ZS 1 Hrubieszów 38,80 2006

30. Kozik Tomasz ZSMR Hrubieszów 38,88 1990

31. Maciejewski Przemysław ZS G. Horodło 39,26 2014

 

400 m – PE 

1. Śliwiński Michał LO Hrubieszów 48,40 1998r.

2. Lubawski Radosław ZSMR Hrubieszów 49,48 1985

3. Kitliński Piotr LO Hrubieszów 49,92 1990

56. Mielniczuk Jakub ZS 3 Hrubieszów 55,01 2012

57. KleczkowskiPrzemysław ZS 3 Hrubieszów 55,04 2004

58. Polikowski Aleksander ZS 3 Hrubieszów 55,10 2014

 

800 m – PE +PR

1. Kitliński Piotr LO Hrubieszów 1:50,51 1991

2. Kern Artur  Unia Hrubieszów 1:51,85 2002

3. Leszczuk Bogdan Unia Hrubieszów 1:52,3 * 1975

87. Słupski Kazimierz ZSR Turkowice 2:06,1* 1976

88. Wilczek Zbigniew ZSMR Hrubieszów 2:06,0* 1979

89. Polikowski Aleksander ZS 3 Hrubieszów 2:06,35 2014

 

Skok wzwyż, brak 1993

1. Jakubiak Janusz Unia Hrubieszów 2.09 1982

2. Grzyb Bartłomiej G. 3 Hrubieszów 2.05 2010

3. Spas Piotr ZSR Turkowice 2.01 1998

118. Kusiak Piotr G. Werbkowice 1.65 2009

119. Bodejko Adrian ZS G Werbkowice 1.65 2013

120. Kasprzak  Hubert ZSM 2 G. Hrubieszów 1.65 2014

 

Rzut  oszczepem 700 g – do lat 17 – od 1999 r.

1. Michalczyk Marcin ZSMR Hrubieszów 52.14 2000r.

2. Hukowski Tomasz ZS 3 Hrubieszów 48.30 2005

3. Fedorowicz Kamil ZS 1 Hrubieszów 44.77 2005

4. Kiszczyński Rafał  Unia Hrubieszów 43.31 2009

5. Bielecki Marcin ZS G. Dołhobyczów 41.13 2014

 


Uwaga!

W piątek 16.05.2014 r. od godz. 10.00 na stadionie w Hrubieszowie odbędzie się Lekkoatletyczna Liga szkół gimnazjalnych na szczeblu rejonu zamojskiego. Najlepsi awansują do zawodów wojewódzkich! Możesz, to przyjdź pokibicować!!!

 

 

Opracował – Marek A. Kitliński (mak)