Lekkoatleci Unii Hrubieszów rywalizowali w Rzeszowie i Krasnystawie

Dnia 21.06.2014 r. przy fatalnej pogodzie w Krasnystawie i dzień później w Rzeszowie hrubieszowskie lekkoatletki i lekkoatleci startowali w regionalnych mityngach, poprawiając lub ustanawiając rekordy życiowe. Michał Łopocki wygrał 400 m w Rzeszowie, a Michał Kitliński drugą serię na 800 m w Radomiu. Magda Doroszczuk ustanawia świetny rekord życiowy na 200 m!

Reklamy

 

V Mityng LOZLA

Krasnystaw, 21.06.2014 r.

 

Open

 

6. Agata Trybuła 400 m – 1:07,64 r. żyć., poprzedni 1:09:54

7. Dawid Łoza 800 m – 2:14,58 r. żyć., poprzedni 2:17,82

7. Oliwia Wołyniec 600 m – 1:48,72 r. żyć. pe

8. Katarzyna Charatynowicz 400 m – 1:12,03 r. żyć., poprzedni 1:12,88

8. Ewa Wrońska 100 m – 14,63 (w. +1,8)

 

Młodziczki i młodzicy

 

5. Kacper Greń 1000 m – 3:08,22 r. żyć., poprzedni 3:24,14

8. Przemysław Gwardeńczuk 100 m – 13,59 (w.+1,6)

9. Łukasz Skiba 300 m – 52,42

10. Dominik Daciuk 300 m – 53,60

12. Karolina Gajewska 300 m – 48,46 r. żyć., poprzedni 49,75

15.Karolina Waś 300 m – 49,52

21. Karolina Barańczuk 300 m – 51,80

 

Wychowankowie Unii Hrubieszów

 

2. Magdalena Doroszczuk AZS UMCS Lublin 200 m – 25,94 (w. +2,0)

 


Trener Tomasz Magdziak

– Ogólnie pogoda do bani, zimno i wiało. Brak prądu w połowie zawodów, więc część wyników to Pomiar Ręczny.

 


Podkarpacki mityng lekkoatletyczny

Rzeszów, 22.06.2014 r.

 

1. Michał Łopocki 400 m – 49,84

Aleksander Polikowski 800 m – nie ukończył

 


21.06. Radom

III Otwarte Mistrzostwa Radomia w LA

 

800 m

 

Bieg 2/ 3 17:48

 

1. KITLIŃSKI Michał 98 AZS UMCS Lublin 2:00.68

2. SUSZCZYŃSKI Maciej 90 KU AZS SGH w Warszawie 2:01.09

3. BIELECKI Mateusz 97 MKS Aleksandrów Łódzki 2:01.71

4 . GLEGOŁA Jarosław 98 RLTL ZTE Radom 2:03.93

5. KRAMAR Lubomir 98 AKL Ursynów Warszawa 2:06.59

6 . GOLA Mateusz 96 UKS Orlik Pionki 2:12.47

– KUBICKI Adam 97 MKS Polonia Warszawa DNS

– GIL Michał 97 MKS Polonia Warszawa DNS

– KINASZ Jerzy 94 AKL Ursynów Warszawa DNS

 

Międzyczasy

400m Michał KITLIŃSKI – 58.56

 


Najlepsze wyniki w historii hrubieszowskiej la

 

Kobiety

 

400 m – Pomiar Elektroniczny

1. Grzyb Edyta ZS 3 Hrubieszów 56,89 2003 r.

2. Teterycz Aneta ZS 1 Hrubieszów 57,65  2009

3. Pańczyk Jolanta ZS 2 Hrubieszów 58,19 1975

4. Kotko Jolanta ZS 2 Hrubieszów 58,22 1983

5. Muzyczuk Małgorzata ZS 2 Hrubieszów 58,55 1979

….

75. Trybuła Agata SZS G. Mircze 67,64 2014

80. Flaks Dominika ZSM 1 SP Hrubieszów 68,33 2014

108. Waś Karolina ZS 2 G. Hrubieszów 70,90 2014

 

300 m – PE

1. Grzyb Edyta ZS 3 Hrubieszów 41,05 2004

2. Kuniczuk  Małgorzata LO Hrubieszów 41,23 1990

3. Pyc Edyta LO Hrubieszów 41,40 1992

4. Teterycz Aneta ZS ! Hrubieszów 4216h 2009

5. Szczęk Aleksandra G. 3 Hrubieszów 42,17 2007

6. Muzyczuk Małgorzata Unia Hrubieszów 42,21 1987

45. Trybuła Agata SZS G. Mircze 45,94 2014

82. Gajewska Karolina ZSM 3 SP Hrubieszów 48,46 2014

89 Chmielewska Małgorzata ZSM 3 G. Hrubieszów 48,81 2014

99. Waś Karolina ZS 2 G. Hrubieszów 49,52 2014

112. Tlak Aleksandra ZSM 3 G. Hrubieszów 50,38 2014

 

 

Opracował – mak