Lekkoatleci Unii Hrubieszów rywalizowali w Zamościu

W dniu 20.05.2017 r. w Zamościu rozegrano Otwarte Mistrzostwa Województwa LZS w Lekkiej Atletyce połączone z Regionalną Rundą Eliminacyjną do Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów U20. W zawodach rywalizowali i przedstawiciele hrubieszowskiej Unii, poprawiając lub ustanawiając kilka rekordów życiowych, w tym Agata Trybuła poprawiła własny rekord powiatu na 2000 m z przeszkodami.

Reklamy

 

Osiągnięcia MKS „Unia” Hrubieszów

 

Otwarte Mistrzostwa Województwa LZS w Lekkiej Atletyce

+ Regionalna Runda Eliminacyjna do DMP

Zamość, 20.05.2017 r.

 

100 m

 

14,15 Jankowska Natalia 2003

14,29 Jowdiuk Oliwia 2004

14,54 Śmietanka Olga 2003

 

11,83 Gajewski Bartłomiej 2000

11,95 Sarzyński Dawid 2001

12,60 Dubas Patryk 2003

 

200 m

 

29,68 Śmietanka Olga 2003

29,80 Jankowska Natalia 2003

 

24,61 Sarzyński Dawid 2001

24,66 Gajewski Bartłomiej 2000

 

400 m

 

1:04,94 Gajewska Karolina 2001

 

55,39 Soniak Piotr 1998

 

800 m

 

2:23,57 Podolak Piotr 2003

Złoto – 1:54,85 Kitliński Michał 1998 AZS UMCS Lublin (pierwsze koło 1’)

 

1500 m

 

Srebro – 4:43,79 Kościołko Kamil 2001

 

2000 m z przeszkodami

 

Srebro – 8:17,99 Trybuła Agata 1998

NU – Skorupa Łucja

 

W dal

 

Srebro – 4.69 Kołtun Paulina 2001

 

Kula

 

6 kg – 11.73 Bielecki Marcin 1998

5 kg – 13.32 Klimowicz Michał 2000

 

Oszczep

 

800 g. – 43.98 Bielecki Marcin 1998

 

Dysk

 

1,5 kg – 32.58 Klimowicz Michał 2000

 

4×400 m

 

3:21,52 AZS UCS Lublin

(Karol Kania 98, Michał Kitliński 98, Kamil Oleszek 1998, Maciej Hołub 1998)

 

Uwaga!

Organizatorzy nie przewidzieli rywalizacji w ramach Mistrzostw Województwa LZS w rzutach, w biegach przez płotki i sztafetach.

 

***

 

Najlepsi w historii hrubieszowskiej LA…


400 m – Pomiar łączny (PE + PR)

1. Grzyb -Edyta-ZS 3 Hr. ./Agros Z-56,89-2003 09 06

2. Teterycz -Aneta-ZS 1 Hrubieszów-57,65-2009 07 03

3. Pańczyk -Jolanta-ZS2/LO Hrubieszów-57,6*-1977 07 02

4. Kotko -Jolanta-ZS2/LO Hrubieszów-58,22-1983 08 27

5. Muzyczuk-Małgorzata-ZS2/LO Hrubieszów-58,3*-1980 06 25

6. Paczos -Maria-ZS2/LO Hrubieszów-58,3*-1980 08 06

 

82. Gajewska-Karolina ZS 2  LO Hrubieszów-64,94-2017 05 20

 

Skok w dal

1. Zawadzka–Danuta-LO Hrubieszów-5.84-1974 06 22

2. Kobędza-Monika-Unia-5.72-1995 09 10

3. Grzyb-Edyta-Agros/ZS 3 Hrubieszów-5.70-2003 10 02

4. Dąbrowska -Sylwia  –ZS 3 Hrubieszów-5.69-2002 09 29

5. Doroszczuk-Magda-G.2 Hrubieszów-5.63-2009 08 27

6. Czuwara-Małgorzata-LO Hrubieszów-5.60-1978 08 09

 

85. Kołtun -Paulina-Unia-4.67-2017 05 20


2000 m z przeszkodami

1. Trybuła-Agata-ZS 3 Hrubieszów-8:17,99-2017 05 20

2. Wołyniec -Oliwia-ZS2 G. Hrubieszów-8:31,65-2015 06 20

3. Skorupa -Łucja-ZS2 G. Hrubieszów-8:39,93*-2015 10 03

4. Waś-Karolina-ZS 2 LO Hrubieszów-8:42,99-2016 06 04

 


Opracował – mak

Foto – sekcja la Unii Hr. i Małgorzata Muzyczuk