Lekkoatleci w tabelach wojewódzkich

Hrubieszów Strona PZLA w bieżącym roku prowadzi wspaniale na bieżąco tabele najlepszych w Polsce i w każdym województwie. Poniżej tabele z Województwa Lubelskiego, w których znajdują się aktualne(i) i byłe(li) zawodnicy(czki) z Hrubieszowa.

Reklamy

Stan tabel 12 08 2009 r.

Kobiety

100 m
1. 11.64 KOŁDEJ Małgorzata KS Agros Zamość
2. 11.90 KOSTRUBA Izabela KS Agros Zamość
3. 12.12 ZWOLAK Anna KS Agros Zamość
4. 12.60 MALUS Patrycja MKS Start Lublin
5. 12.73 SZCZĘK Aleksandra KS Agros Zamość
6. 12.74 TUR Magdalena AZS UMCS Lublin
7. 12.80 TETERYCZ Aneta Unia Hrubieszów
8. 12.83 WRONKA Magdalena KS Agros Zamość

200 m
1. 24.73 KOŁDEJ Małgorzata KS Agros Zamość
2. 24.83 ZWOLAK Anna KS Agros Zamość
3. 24.88 KOSTRUBA Izabela KS Agros Zamość
4. 25.82 TUR Magdalena AZS UMCS Lublin
5. 26.13 JACNIAK Ewa SKB Kraśnik
6. 26.15 KWIETNIEWSKA Małgorzata AZS UMCS Lublin
7. 26.44 TETERYCZ Aneta Unia Hrubieszów
8. 26.57 MALUS Patrycja MKS Start Lublin

300 m
1. 39.10 ZWOLAK Anna KS Agros Zamość
2. 41.67 CZERNIAK Iwona KS Agros Zamość
3. 41.73 PYŚ Karolina KS Agros Zamość
4. 42.06 JACNIAK Małgorzata AZS UMCS Lublin
5. 42.25 TETERYCZ Aneta Unia Hrubieszów
6. 42.66 TCHORZEWSKA Karolina AZS UMCS Lublin

400 m
1. 53.56 KOSTRUBA Izabela KS Agros Zamość
2. 55.71 ZWOLAK Anna KS Agros Zamość
3. 56.23 JACNIAK Ewa SKB Kraśnik
4. 56.79 KWIETNIEWSKA Małgorzata AZS UMCS Lublin
5. 57.65 TETERYCZ Aneta MKS Unia Hrubieszów
6. 57.90 PYŚ Karolina KS Agros Zamość

600 m
1. 1:31.49 JACNIAK Ewa SKB Kraśnik
2. 1:39.43 SIENNICKA Magdalena KS Agros Zamość
3. 1:42.54 HOJDA Maja Unia Hrubieszów
4. 1:43.46 TRZASKALSKA Justyna MULKS Terespol
5. 1:44.47 STERNIK Anna AZS UMCS Lublin
6. 1:44.63 TYMOSZUK Agnieszka AZS UMCS Lublin
7. 1:44.88 RAFALSKA Karolina MKS Start Lublin
8. 1:45.88 WYSOKIŃSKA Aneta AZS-AWF Biała Podlaska
9. 1:46.30 SIŁUCH Katarzyna MKS Żak Biała Podlaska
10. 1:46.48 ULANICKA Marianna MKS Unia Hrubieszów

800 m
1. 2:06.15 JAKUBCZAK Anna KS Agros Zamość
2. 2:06.75 JAKUBCZAK Aleksandra KS Agros Zamość
3. 2:07.63 JACNIAK Ewa SKB Kraśnik
4. 2:11.29 CZERNIAK Iwona KS Agros Zamość
5. 2:15.23 PRUDACZUK Patrycja MKS Żak Biała Podlaska
6. 2:15.89 TRZASKALSKA Izabela AZS UMCS Lublin
7. 2:16.90 NIEŚCIOR Paulina LKS Znicz Biłgoraj
8. 2:16.95 MACH Angelika LKS Znicz Biłgoraj
9. 2:17.92 TRZASKALSKA Justyna MULKS Terespol
10. 2:19.50 HOJDA Maja MKS Unia Hrubieszów

1500 m
1. 4:13.63 JAKUBCZAK Aleksandra KS Agros Zamość
2. 4:14.39 JAKUBCZAK Anna KS Agros Zamość
3. 4:30.62 TRZASKALSKA Izabela AZS UMCS Lublin
4. 4:37.61 JACNIAK Ewa SKB Kraśnik
5. 4:38.64 NIEŚCIOR Paulina LKS Znicz Biłgoraj
6. 4:38.78 MACH Angelika LKS Znicz Biłgoraj
7. 4:44.05 JEZIOR Maria MKS Żak Biała Podlaska
8. 4:44.15 TRZASKALSKA Justyna MULKS Terespol
9. 4:46.27 PRUDACZUK Patrycja MKS Żak Biała Podlaska
10. 4:50.72 HOJDA Maja MKS Unia Hrubieszów

100 m p.pł.
1. 15.25 GRZEGORCZYK Anna MKS Start Lublin
2. 15.36 SZCZĘK Aleksandra KS Agros Zamość
3. 16.87 STĘPNIK Agata AZS UMCS Lublin

400 m p.pł.
1. 63.00 GŁUSZEK Paulina KS Agros Zamość
2. 65.95 STĘPNIK Agata AZS UMCS Lublin
3. 66.99 SZCZĘK Aleksandra KS Agros Zamość
4. 67.40 MRÓZ Natalia KS Agros Zamość

Chód 10 km
1. 52:59 r LITWINIUK Agata MKS Żak Biała Podlaska
2. 53:34 r NAWROCKA Monika KS Agros Zamość
3. 54:32.26KOSZAŁKO Joanna MKS Żak Biała Podlaska
4. 55:52 r SUSKA Monika KS Agros Zamość

W dal
1. 5.65 GRZYWACZEWSKA Justyna MKS Start Lublin
2. 5.56 DOROSZCZUK Magdalena MKS Unia Hrubieszów
3. 5.31 SKÓRA Anna AZS UMCS Lublin
4. 5.23 WOJTYNA Agata KS Agros Zamość
5. 5.19 MARLICKA Marika KS Agros Zamość
6. 5.10 KASPRZYCKA Ewelina KS Wisła Puławy

Rzut oszczepem
1. 42.94 MAJEWSKA Iwona MKS Start Lublin
2. 37.27 KOPRON Malwina KS Wisła Puławy
3. 37.08 SZAJEWSKA Justyna KS Wisła Puławy

Uwaga!
Majewska jest trenowana przez rekordzistkę naszego powiatu w rzucie oszczepem starego typu Monikę Smalej – 47.56 (1993 r.).

***

Mężczyźni

2000 m z przeszkodami
1. 5:53.32STEC Jarosław LKS Znicz Biłgoraj
2. 6:29.24BUCZAK Rafał KS Agros Zamość
3. 6:41.98POWROŹNIK Mateusz UKS Olimp Parczew
4. 6:54.86WOJDASZKA Łukasz KS Agros Zamość
5. 6:59.73STĘPNIAK Mateusz MKL Nefryt Lubartów
6. 7:03.15RACZYŃSKI Mikołaj MKS Unia Hrubieszów
7. 7:13.83NIEDŹWIEDŹ Patryk KS Agros Zamość

Kula – 7.256 kg
1. 18.89 MIKOS Mateusz AZS-AWF Biała Podlaska
2. 18.75 BEŁZ Kamil AZS-AWF Biała Podlaska
3. 17.28 HODUN Michał AZS-AWF Biała Podlaska
4. 16.90 KUSIAK Damian AZS-AWF Biała Podlaska
5. 16.83 ROZPORSKI Michał AZS-AWF Biała Podlaska
6. 16.27 PARTYKA Konrad KS Agros Zamość

Rzut dyskiem 2 kg
1. 61.95 STAŃSKI Olgierd AZS UMCS Lublin
2. 61.51 CZAJKOWSKI Przemysław AZS-AWF Biała Podlaska
3. 58.38 BEŁZ Kamil AZS-AWF Biała Podlaska
4. 56.51 MIKOS Mateusz AZS-AWF Biała Podlaska
5. 55.39 HODUN Michał AZS-AWF Biała Podlaska

Oszczep – 700 g.
1. 50.81 OSIPIUK Arnold UKS Międzyrzec Podlaski
2. 47.08 KOZAK Mirosław KS Wisła Puławy
3. 46.91 SZCZEPANIAK Jakub KS Wisła Puławy
4. 46.33 JOŃSKI Łukasz KS Wisła Puławy
5. 45.87 HAMERSKI Piotr KS Agros Zamość
6. 44.84 KŁOS Eryk Wisła Puławy
7. 43.93 KOZAK Przemysław KS Wisła Puławy
8. 43.03 WŁODARCZYK Łukasz KS Agros Zamość
9. 41.76 KISZCZYŃSKI Rafał Unia Hrubieszów

Uwaga!
W tabelach brakuje m. in. takich wyników jak: B. Grzyba wzwyż, Nowosada w kuli, Kerna w półmaratonie (a najlepszy wynik w województwie!!!), M. Hojdy na 1000 m. i innych – po prostu należy przesłać komunikaty z zawodów, w których zawodnicy je uzyskali do PZLA.

Opracował – mak

Na zdjęciu – W pierwszym rzędzie od lewej: M. Doroszczuk, M. Hojda, A. Teterycz silne punkty hrubieszowskiej la.

Hrubieszow LubieHrubie 2009