Lekkoatletyczne halowe tabele 2016 powiatu hrubieszowskiego

Zakończył się halowy sezon lekkoatletyczny, w którym brały udział i nasze dziewczęta z powiatu hrubieszowskiego. Poniżej tabele żeńskie oraz powiatowe rekordy wszech czasów. Według mnie najlepsze wyniki w sezonie 2016 osiągnęły Karolina Gajewska i Agata Trybuła. Teraz czekamy na sezon letni.

Reklamy

 

Hala – 2016

 

Kobiety/dziewczęta

 

60 m – PE

 

RP – 7,83 Brzozowska Dorota ZSOdz. Hrubieszów 1989r.

 

8,79 Gajewska Karolina 2001 ZS 2 G. Hrubieszów 31.01. Lublin

9,61 Zubko Magda 2002 Unia 31.01. Lublin

 

300 m – PE

 

RP – 42,16 Teterycz Aneta Unia Hrubieszów 2010

 

48,89 Gajewska Karolina 2001 ZS 2 G. Hrubieszów 24.01. Warszawa

53,56 Zubko Magda 2002 Unia 24.01. Warszawa

54,25 Woźnica Patrycja 2002 Unia 24.01. Warszawa

 

1000 m

 

RP – 3:02,10 Hojda Majka ZS 2 G. Hrubieszów 2010

 

3:23,69 Trybuła Agata 1998 ZS 3 Hrubieszów 31.01. Spała

3:50,59 Skorupa Łucja 2001 ZSM 1 G. Hrubieszów 31.01. Spała

 

1500 m

 

RP – 4:28,74 Paczos Maria ZS 2 LO Hrubieszów 1981

 

5:30,17 Trybuła Agata ZS 3 Hrubieszów 13.02. Spała

 

2000 m

 

RP – 7:06,71 Hojda Maja ZSM G. 2 Hrubieszów 2009

 

7:35,35 Trybuła Agata 19098 ZS 3 Hrubieszów 24.01. Warszawa

8:42,32 Skorupa Łucja 2000 ZSM 1 G. Hrubieszów 24.01. Warszawa

 

60 m p. pł – młodziczek (8.20) – PE

 

RP – 9,58 Szczęk Aleksandra ZSM G. 3 Hrubieszów 2007

 

9,89 Gajewska Karolina 2001 ZS 2 G. Hrubieszów 31.01. Lublin

 

W dal

 

RP – 5.58 Dąbrowska Sylwia ZS 3 Hrubieszów 2003

 

3.62 Gajewska Karolina 2001 ZS 2 G. Hrubieszów 31.01. Lublin

3.61 Zubko Magda 2002 Unia 31.01. Lublin


Skok wzwyż dziewcząt 


RP – 1.61 Kowalczuk Dorota ZSOdz. Hrubieszów 1980

135cm  Tomaszewska Izabela 1996  ZS 1 Hr.

135cm  Szlonzak Justyna 2000  ZSM 3 G Hr. I

130cm  Pacaj Kaja 2002  SZS G Mircze

125cm  Skorupa Łucja 2001  ZSM 1 G Hr.

125cm  Kowalczuk Aleksandra 2003  SZS SP Mircze

125cm  Panasiewicz Gabriela  2003  ZSM 2 SP Hr.

120cm  Chrząstek Magdalena ? ZSM 3 G Hr. I

120cm  Kudyk Elżbieta 2001  ZS 2 G Hr.

115cm  Daciuk Katarzyna 2002  ZSM 1 Hr.

115cm  Tomaszewska Emilia 2000  SZS Mircze

115cm  Bańka Julia 2000  ZSM 2 Hr.

115cm  Kusztynowicz Paulina 1997  ZS 1 Hr.

115cm  Maj Jagoda 2003  SZS SP Mircze

 

***


Konkurencje nietypowe rozgrywane w hali HOSiR w Hrubieszowie!

 

Kobiety/Dziewczęta

 

45 m – PR

 

RP – 5,88 Sylwia Dąbrowska ZS 3 Hrubieszów 2003

 

6,68  Kowalczuk Monika           1999  ZS 2 Hr.

6,75  Hołda Aleksandra            1997  ZS 3 Hr.

6,92  Kuczewska Oliwia            2003  ZSM 2 Hr.

6,96  Czerw Oliwia                   2003  ZSM 3 Hr.

6,97  Trześniowska Aleksandra 2000 ZS 2 Hrub.

6,98  Majewska Malwina          2003  ZSM 2 Hr.

7,19  Bańka Weronika              2002  ZSM 2 Hrub.

7,22  Świeca Martyna               2003  ZSM 1 Hr.

7,23  SMYK   JAGODA                1997  ZS 1 Hr.

7,23  Ciuch Dominika                2000  SZS Mircze

7,32  Semenowicz Klaudia        2000  G Horodło

7,38  Walencik Sylwia                ? ZSM nr 3 w Hrub. I


5 krążeń ok. 500 m


RP – 1:25,12 Patrycja Stadnicka ZS Turkowice 2004

1,49,67  Hrycuniak Martyna      2003  ZSM 1 SP Hrub.

1,50,74  Ciesielczuk Oliwia       2001  ZS 2 G. Hrub.

1,52,33  Śmietanka Olga           ?       ZSM 3 G. Hrub.I

1,52,80  Trybuła Agata             1998  ZS 3 Hr.

1,53,28  Selezin Julia                2003  ZSM 2 SP Hrub.

1,53,57  Kozdrój Oliwia            2001  SZS G. Mircze

1,53,78  Woźnica Patrycja        2002  G Horodło

1,55,13  Różańska Sandra       2001  SZS G. Mircze

1,56,07  Śnieg Małgorzata       1998  ZS 3 Hr.

1,56,32  Czupryńska Dominika 2004  ZSM 3 SP Hrub.

1,57,34  Siewierska Weronika  2003  SZS SPMircze

2,00,47  Margol Joanna            1999  ZS 2 Hr.

 

45m ppł Dziewcząt


RP – 7,71 Aneta Teterycz ZS 1 Hrubieszów 2008

 

8,66    Gajewska Karolina    2001  ZS 2 G. Hrub.

9,07    MAŁYSKA   JOANNA    1999  ZS 1 Hr.

9,56    Waś Karolina             1999  ZS 2 Hr.

9,92    Szlązak Karolina        2000  G Horodło

10,05  Kowalczyk Klaudia      ? ZSM 3 G Hrub. I

10,11  KACZYŃSKA   BEATA   1996  ZS 1 Hr.

10,30  Czupryńska Kamila     ?   ZSM 3 G Hrub. I

11,04  Prus Agata                2000  G Horodło

11,63  Mróz Martyna            2001  ZSM 2 G Hrub.


Pchnięcie p. lekarską SP- 3kg


RP – 8.50 Dominika Zając SP 3 Hrubieszów 2007

6,70  Gietka Aleksandra       2003  ZSM 1 Hr.

6,60  Patyjewicz Iga            2003  ZSM 2 Hr.

6,20  Kociach Emilia             2003  ZSM 2 Hr.

5,60  Mielniczuk Aleksandra 2003  SZS Mircze

5,50  Ciężka Aleksandra      2003  SP Horodło

5,00  Marciniak Gabriela       2004  ZSM 3 Hr.

5,30  Beń Matylda                2004  ZSM 3 Hr.

5,20  Hunia Weronika          2003  SZS Mircze


Pchnięcie p. lekarską 4kg


RP – 8.60 Dominika Zając ZS 3 Hrubieszów 2014

7.40  Zając Dominika           1997  ZS 3 Hr.

7,10  Krysztofowicz Daria    2002  SZS G Mircze

6.90  SENDEREK  SYLWIA    1999  ZS 1 Hr.

6,50  Lipnicka Weronika      2002  ZSM 3 G Hrub.I

6.40  POŻOGA   MONIKA      1999  ZS 1 Hr.

6.20  Krawczuk Joanna       1996  ZS 4 Hr.

5,80  Ryczko Karolina          2000  ZSM 2 G Hrub.

5,80  Rządkowska Wiktoria 2001  ZSM 1 G Hrub.

5.70  Brzoza Marzena         1999  ZS 4 Hr.

5,70  Brzozowska Miranda  2000  ZSM 1 G Hrub.


Sztafeta 4 x 1okrążenie


RP – 1:01,80 G. Werbkowice 2004

(Aneta Kaczoruk, Magdalena Oniszko, A. Musiał, E. Kulik)

1,13,12  Śnieg,Soja,Hołgaś,Trybuła ZS 3 Hrubieszów

1,13,77  Kowalczuk,Waś,Wołyniec,Margol ZS 2 Hrubieszów

1,14,42 Kuczewska,Majewska, Szelezin,Bedlińska ZSM 2 SP Hrubieszów

1,15,86 KACZYŃSKA B.,SZUMIATA K. MAŁYSKA J.,SMYK J. ZS 1 Hrubieszów

1,15,86 Gajewska,Ciesielczyk, Wrona,Trześniowska ZS 2 G Hrubieszów

1,17,07 Bańka Weronika, Bańka Julia, Ciesielczuk,Słowińska ZSM 2 G Hrubieszów

1,17,98 Semenowicz Klaudia, Błocian Kasjana, Woźnica Patrycja, Zubko Magdalena G Horodło

1,18,67 Czupryńska,Czerw, Kopczyńska, Stadnik ZSM 3 SP Hrubieszów

1,19,70 Ciuch,Różańska, Krysztofowicz, Furlepa SZS G Mircze

1,20,06 Hrycuniak, Radelczuk, Jankowska, Stasiuk ZSM 1 SP Hrubieszów


RP – Rekord Powiatu



Opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)

Foto – archiwum