Lekkoatletyczne tabele 2014 powiatu hrubieszowskiego – cz. II

W roku 2014 lekkoatletyczny sezon rozgrywany na stadionie dobiegł końca, poniżej zestawienia mężczyzn i chłopców w poszczególnych konkurencjach i rekordy naszego powiatu. Warto przypominać, że grad medali na MPW b.r. w rzutach zdobywał Józef Wąsiel z Mircza a Michał Łopocki wywalczył brązowy medal na MPJ LZS w biegu na400 m. Poniżej również ważna informacja – o lekkoatletycznych treningach w MKS Unii Hrubieszów!

Reklamy


Tabele LA sezonu letniego 2014


Mężczyźni/Chłopcy


60 m – Pomiar ręczny (PR)

Rekord Powiatu open –

6,8 Barański Ireneusz ZSMR Hrubieszów 1981, tr. M. Kitliński

6,80 Łopocki Michał ZS 2 Hrubieszów 2012, tr. A. Kern


Sezon letni 2014

7,24 Szuryński Piotr 1998 ZSM1 G. Hrubieszów 10.06. Hrubieszów

7,92 Krawczuk Kacper 2000 ZSM1 G. Hrubieszów 10.06. Hrubieszów

7,93 Zachaj Rafał 1999 ZSM1 G. Hrubieszów 10.06. Hrubieszów

8,07 Tarnowski Mateusz 2000 ZSM1 G. Hrubieszów 10.06. Hrubieszów

8,15 Zybura Cezary 1999 ZSM1 G. Hrubieszów 10.06. Hrubieszów

8,20 Antonowicz Hubert 1998 ZSM1 G. Hrubieszów 10.06. Hrubieszów

8,23 Borusiewicz Mateusz 1999 ZSM1 G. Hrubieszów 10.06. Hrubieszów

8,33 Gwardeńczuk Przemysław 2000 ZSM1 G. Hrubieszów 10.06. Hrubieszów

8,36 Dziuba Kamil 2002 SZS SP Mircze 29.04. Hrubieszów

8,44 Natucki Jakub 1999 ZSM1 G. Hrubieszów 10.06. Hrubieszów


100m – Pomiar elektroniczny (PE)

Rekord Powiatu open –

11,08 KRZYŻANOWSKI Andrzej ZS 2 Hrubieszów 1993, tr. M. Kitliński


Sezon letni 2014

11,40 Łopocki Michał 1996 ZS 2 Hrubieszów 31.08. Stalowa Wola (w.+0,7)

11,98 Szuryński Piotr 1998 ZSM1 G. Hrubieszów 28.05. Puławy

12,25 Gontarz Paweł 1997 ZS 3 Hrubie4szów 16.10. Zamość

12,35 Stepaniuk Marcin 1997 ZS 2 LO Hrubieszów 16.10. Zamość

12,41 Jóźwiak Damian 1998 ZSM3 G. Hrubieszów 3.06. Puławy

12,66 Załuski Szymon 2000 ZS G. Horodło 7.09. Zamość

12,68 Tabuła Rafał 1997 ZS 3 Hrubieszów 16.10. Zamość

12,74 Fijołek Patryk 1999 ZSM3 G. Hrubieszów 3.06. Puławy

12,82 Popławski Kacper 1998 ZSM3 G. Hrubieszów 3.06. Puławy

13,59 Gwardeńczuk Przemysław 2000 ZSM1 G.  21.06. Krasnystaw

Z wiatrem

11,14 Michał Łopocki (w.+3.60) 4.05. Hrubieszów

11,27 Michał Łopocki (w.+2,5) 10.05. Biała Podlaska

11,99 Przemysław Maciejewski (w. +2.50) 4.05. Hrubieszów

13,27 Kamil Dziuba 2002 SZS SP Mircze (w. +3.40) 4.05. Hrubieszów


100m – Pomiar ręczny (PR)

Rekord Powiatu open –

10,8 SIDOR PRZEMYSŁAW ZS 1 Hrubieszów 1980, tr. H. Lebiedowicz

 

11,06 Łopocki Michał 1996 ZS 2 Hrubieszów 10.10. Hrubieszów

11,62  Szuryński Piotr 1998          ZSM1 G. Hrubieszów 16.05. Hrubieszów

11,69  Klimowicz Michał 2000 ZSM nr 2 W Hrubieszowie 29.04. Hrubieszów

11,70 Esing Ernest 1997 ZS 2 Hrubieszów 10.10. Hrubieszów

11,75 Stepaniuk Marcin 1997 ZS 2 Hrubieszów 10.10. Hrubieszów

11,77  Jóźwiak Damian 1998 ZSM3 G. Hrubieszów 16.05. Hrubieszów

11.79 Gontarz Paweł 1997 ZS 3 Hrubieszów 10.10. Hrubieszów

11,90 Koza Marcin 1995 ZS 4 Hrubieszów 10.10. Hrubieszów

11,94 Malesa Arkadiusz 1997 ZS 1 Hrubieszów 10.10. Hrubieszów

12,04 Fijołek Patryk 1999 ZSM3 G. Hrubieszów 9.05. Hrubieszów


200 m – PE

Rekord Powiatu open –

22,27 ŚLIWIŃSKI Michał ZS 2 Hrubieszów 1998, tr. M. Kitliński

 

22,63 Łopocki Michał 1996 ZS 2 Hrubieszów 14.06. Puławy (w.+1,2)

Z wiatrem

22,46 Michał Łopocki (w. + 3,1) 10.05. Biała Podlaska

22,51 Michał Łopocki (w. + 2,10) 4.05. Hrubieszów

24,78 Przemysław Maciejewski (w. +2.10) 4.05. Hrubieszów


200 m – PR

Rekord Powiatu open –

22,36 Śliwiński Michał ZS 2 Hrubieszów 1998, tr. M. Kitliński


38,18 Nowosad Igor 2005 ZSM 1 SP Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

38,93 Kiełbasa Piotr 2005 ZSM 1 SP Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

39,18 Ciucki Błażej 2005 ZSM 3 SP Hrubieszów 26.09. Hrubieszów


300 m – PE

Rekord Powiatu open –

35,24 ŚLIWIŃSKI Michał ZS 2 Hrubieszów 1998, tr. M. Kitliński


35,47 Łopocki Michał 1996 ZS 2 Hrubieszów 31.08. Stalowa Wola

39,26 Maciejewski Przemysław 1998 ZS G. Horodło 10.05. Biała Podlaska

42,41 Kazan Kacper 1998 ZSM3 G. Hrubieszów 3.06. Puławy

43,53 Warecki Kamil 1999 ZSM3 G. Hrubieszów 3.06. Puławy

45,93 Chachler Bartosz 1999 ZSM3 G. Hrubieszów 3.06. Puławy

46,68 Duda Aleksander 2001 ZSM 1 Hrubieszów 7.09. Zamość

52,42 Skuba Łukasz 2001 ? 21.06. Krasnystaw

53,60 Daciuk Dominik 2001 ? 21.06. Krasnystaw


300m – Pomiar ręczny (PR)

Rekord Powiatu open –

35,4 LUBAWSKI Radosław ZS 1 Hrubieszów 1984, tr. M. Kitliński

 

39,08 Maciejewski Przemysław 1998 ZS G. Horodło 29.04. Hrubieszów

39,52 Polikowski Aleksander 1998 ZS 3 Hrubieszów 9.08. Hrubieszów

40,41 Pietrusiewicz Kacper 1999 ZS2 G. Hrubieszów 23.05. Hrubieszów

41,55 Rozicki Michał 1999 ZS G. Dołhobyczów 29.04. Hrubieszów

41,59 Siedlecki Przemysław 1998 ZS G. Werbkowice 29.04. Hrubieszów

41,71 Kazan Kacper 1998 ZSM3 G. Hrubieszów 23.05. Hrubieszów

41,76 Łoza Dawid ZSM2 G. Hrubieszów 19.07. Hrubieszów

42,32 Mazurek Piotr 1999 ZS2 G. Hrubieszów 23.05. Hrubieszów

42,29 Warecki Kamil 1999 ZSM3 G. Hrubieszów 23.05. Hrubieszów

42,37 Górski Adrian 1998 ZSM2 G. Hrubieszów 9.05. Hrubieszów


400 m – PE

Rekord Powiatu open –

48,40 ŚLIWIŃSKI Michał ZS 2 Hrubieszów 1998, tr. M. Kitliński


49,60 Michał Łopocki 1996 ZS 2 Hrubieszów 31.05. Biała Podlaska

55,10 Aleksander Polikowski 1998 ZS 3 Hrubieszów 4.05. Hrubieszów

56,72 Przemysław Maciejewski 1998 ZS G. Hrubieszów 7.06. Biała Podlaska

57,22 Wiak Krystian 1996 ZS 3 Hrubieszów 16.10. Zamość

58,49 Pietrynka Paweł 1995 ZS 3 Hr5ubieszów 16.10. Zamość

58, 79 Łoza Dawid 1998 ZS 3 Hrubieszów 16.10. Zamość

58,90 Czerniak Oktawian 1998 ZS 2 LO Hrubieszów 16.10. Zamość

68,05 Mateusz Tanowski 2000            ZSM nr 1 w Hrubieszowie 4.05. Hrubieszów

75,21 Andrzej Duda 2001 ZSM 1 SP Hrubieszów 2001 4.05. Hrubieszów

 

400 m – PR

Rekord Powiatu open –

49,7 LUBAWSKI Radosław ZS 1 Hrubieszów 1983, tr. M. Kitliński

 

57,42 Wiak Krystian 1998 ZS 3 Hrubieszów 10.10. Hrubieszów

57,65 Łoza Dawid 1998 ZS 3 Hrubieszów 10.10. Hrubieszów

1:01,22 Turek Damian 1997 ZS 1 Hrubieszów 10.10. Hrubieszów

1:01,91 Malec Andrzej 1996 ZS 4 Hrubieszów 10.10. Hrubieszów

1:02,80 Załoga Bartosz 1997 ZS 2 Hrubieszów 10.10. Hrubieszów

1:03,82 Matraszek Kamil 1998 ZS 4 Hrubieszów 10.10. Hrubieszów

1:04,22 Oleszczuk Paweł 1995 ZS 1 Hrubieszów 10.10. Hrubieszów

1:05,32 Kapusta Michał 1996 ZS 4 Hrubieszów 10.10. Hrubieszów

1:05,54 Popławski Kacper 1998 ZS 2 Hrubieszów 10.10. Hrubieszów

1:09,15 Wasilewski ? 1995 ZS 1 Hrubieszów 10.10. Hrubieszów

 

600 m PE + PR

 

Rekord Powiatu open –

1:21,89 KITLIŃSKI Piotr ZS 2 Hrubieszów 1991, tr. M. Kitliński

 

1:29,41 Polikowski Aleksander 1998 ZS 3 Hrubieszów 31.08. Stalowa Wola

 

800 m PE + PR

 

Rekord Powiatu open –

1:50,51 KITLIŃSKI Piotr ZS 2 Hrubieszów 1991, tr. M. Kitliński

 

2:06,35 Polikowski Aleksander 1998 ZS 3 Hrubieszów 10.05. Biała Podlaska

2:14,50 Łoza Dawid 1998 ZSM2 G. Hrubieszów 9.08. Hrubieszów

2:16,66 Romaszko Albert 1998 SZS G. Mircze 9.08. Hrubieszów

2:17,90 Tarnowski Mateusz 2000 ZSM1 G. Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

2:18,12 Baranowski Michał 1998 ZSM2 G. Hrubieszów 9.08. Hrubieszów

2:19,49 Krawczuk Kacper 2000 ZSM1 G. Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

2:19,83 Barczuk Krystian 1999 ZS G. Horodło 26.09. Hrubieszów

2:29,46 Greń Kacper 1999? ZSM1 G. Hrubieszów 14.06. Puławy

?          Misiaszek Kacper 2000 ZSM1 G. Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

?          Matwiejczuk Damian 1999 ZS G. Horodło 26.09. Hrubieszów


1000m – PE + PR

Rekord Powiatu open –

2:25,6 LESZCZUK Bogdan Unia Hrubieszów 1974, tr. A. Kulczyński

 

2:51,18  Łoza Dawid 1998 ZSM2 G. Hrubieszów 19.07. Hrubieszów

2:53,87 Romaszko Albert 1998 SZS G. Mircze 19.07 Hrubieszów

2:56,06 Baranowski Michał 1998 ZSM2 G. Hrubieszów 19.07 Hrubieszów

2:58,78  Tarnowski Mateusz 2000 ZSM1 G. w Hrubieszowie 13.09. Zamość

3:01,78 Matwiejczuk Damian 1999 ZS G. Horodło 4.05. Hrubieszów

3:02,62  Kasztelan Przemysław 1999 ZSM  3 G. Hrubieszów 23.05. Hrubieszów

3:04,31 Greń Kacper 2000 ZSM1 G. Hrubieszów 7.09. Za,ość

3:06,60  Ślusarz Paweł ? G Werbkowice 29.04. Hrubieszów

3:08,85 Chachler Hubert 1999 ZSM3 G. Hrubieszów 23.05. Hrubieszów

3:09,09  Dziadosz Hubert 1999 SZS G. Mircze 29.04. Hrubieszów


1500 m

Rekord Powiatu open –

3:47,39 KERN Artur Unia Hrubieszów 2002, tr. M. Kitliński

 

4:34,57 Polikowski Aleksander 1998 ZS 3 Hrubieszów 21.09. Stalowa Wola

4:42,22 Romaszko Albert 1998 ZS 4 Hrubieszów 10.10. Hrubieszów

4:42,50 Baranowski Michał 1998 ZS 3 Hrubieszów 10.10. Hrubieszów

4:44,14 Łoza Dawid 1998 ZSM2 G. Hrubieszów 7.06. Biała Podlaska

4:46,18 Soniak Piotr 1998 ZS 3 Hrubieszów 16.10. Zamość

4:55,77 Kaczanowska Bartłomiej 1997 ? 4.05. Hrubieszów

4:56,10 Greń Kacper 2000 ? 21.09. Stalowa Wola

5:01,63 Przemysław Umer ? ? 4.05. Hrubieszów

5:12,50 Czerniak Oktawian 1998 ZS 2 Hrubieszów 10.10. Hrubieszów

5:14,47 Wroński Bartłomiej 1995 ZS 1 Hrubieszów 10.10. Hrubieszów


2000m – PE+PR

Rekord Powiatu open –

5:25,23 KERN Artur Unia Hrubieszów 2012, tr. A. Kern

 

6:25,74  Romaszko Albert 1998 SZS G. Mircze 31.08. Stalowa Wola 

6:33,40 Greń Kacper 2000 ZSM1 G. Hrubieszów 31.08. Stalowa Wola

6:41,63  Baranowski Michał 1998 ZSM2 G. Hrubieszów 16.05. Hrubieszów

6:51,64  Matwiejczuk Damian 1999         ZS G. Horodło 16.05. Hrubieszów

7,14,88  Weremij Jacek 1998 ZS G. Horodło 29.04. Hrubieszów

8,16,98  Kraszkiewicz Przemysław 2000  ZSM3 G. Hrubieszów 29.04. Hrubieszów

8,35,11  Weremij Meciej 2000 ZSM3 G. Hrubieszów 29.04. Hrubieszów


Skok w dal

Rekord Powiatu open –

7.69 PACZAŁA Eugeniusz Unia Hrubieszów 1980, tr. E. Paczała

 

6.27  Skoczylas Dominik 1998 ZSM3 G. Hrubieszów 23.05. Hrubieszów

6.12  Hossin Damian 1998 ZS 2 LO Hrubieszów 10.10. Hrubieszów

5.92 Nowosad Kacper 1996 ZS 3 Hrubieszów 10.10. Hrubieszów

5.78 Małyszka Paweł 1997 ZS 1 Hrubieszów 10.10. Hrubieszów

5.78 Sacharczuk Jakub 1996 ZS 3 Hrubieszów 10.10. Hrubieszów

5.82  Czerniak Oktawian 1998 ZSM3 G. Hrubieszów 23.05. Hrubieszów

5.45  Krawczuk Kacper 2000 ZSM1 G. Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

5.33  Jasiński Szymon 1999 ZS G. Dołhobyczów 9.05. Hrubieszów

5.25 Jagiełło Michał 1996 ZS 3 Hrubieszów 10.10. Hrubieszów

5.24  Gieleta Konrad 1999 ZSM2 G. Hrubieszów 29.04. Hrubieszów


Skok wzwyż

Rekord Powiatu open –

2.09. JAKUBIAK Janusz Unia Hrubieszów 1982, tr. M. Kitliński

 

165 Kasprzak Hubert 1999 ZSM2 G. Hrubieszów 29.04. Hrubieszów

160 Echta Jakub 1998 ZSM2 G. Hrubieszów 29.04. Hrubieszów

160 Hossin Damian 1998 ZS2 G. Hrubieszów 29.04. Hrubieszów

160 Zalewski Jakub 2000 ZSM3 G. Hrubieszów 23.05. Hrubieszów

150 Oleszczuk Mateusz 1998 ZSM2 G. Hrubieszów 29.04. Hrubieszów

150 Dobosz Bartłomiej 1999 ZS2 G. Hrubieszów 29.04. Hrubieszów

145 Frankiewicz Kamil 1999 ZSM3 G. Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

145 Wojciechowski Bartłomiej 1998 ZSM1 G. Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

140 Gąsior Marcin 2000 ZSM3 G. Hrubieszów 29.04. Hrubieszów

140 Pacaj Kacper 2000 SZS G. Mircze 9.05. Hrubieszów


Pchnięcie kulą (10kg)

Rekord Powiatu open –

8.14 Wąsiel Józef Mircze 2013, tr. J. Wąsiel

 

7.33 Józef Wąsiel 1947 Mircze 26.04. Sopot


Pchnięcie kulą (7.26 kg)

Rekord Powiatu open –

16.51 BEŁZ Kamil ZS 1 Hrubieszów 2006, tr. A. Kulczyński

 

9.24 Józef Wąsiel 1947 Mircze 26.04. Sopot


Pchnięcie kulą (6kg)

Rekord Powiatu open –

17.04 BEŁZ Kamil ZS 1 Hrubieszów 2006, tr. A. Kulczyński

 

10.70 Łomejko Krystian 1996 ZS 3 Hrubieszów 10.10. Hrubieszów

10.41 Józef Wąsiel 1947 Mircze 26.04. Sopot

10.30 Donoch Piotr 1996 ZS 2 LO Hrubieszów 10.10. Hrubieszów

10.30 Szatan Patryk 1993 ZS 4 Hrubieszów 10.10. Hrubieszów

10.29 Soniak Tomasz 1996 ZS 3 Hrubieszów 16.10. Zamość

8.00 Lipnicki Kamil 1995 ZS 1 Hrubieszów 10.10. Hrubieszów


Pchnięcie kulą (5kg)

Rekord Powiatu open –

15.39 WĄSIEL Marek ZS 1 Hrubieszów 1999, tr. M. Kitliński

 

12.05 Szatan Patryk 1993 ZS 4 Hrubieszów 9.04. Hrubieszów

12.02 Kapkin Jarosław 1994 ZS 4 Hrubieszów 9.04. Hrubieszów

11.81 Gnieciak Maciej 1997 ZS 2 LO Hrubieszów 10.10. Hrubieszów

11.69 Wąsiel Józef 1947 Mircze 5.07. Radom

11.57 Maciuk Patryk 1999 ZS2 G. Hrubieszów 16.05. Hrubieszów

11.35 Usowski Rafał 1995 ZS 4 Hrubieszów 9.04. Hrubieszów

11.26 Wawer Dariusz 1997 ZS 4 Hrubieszów 9.04. Hrubieszów

11.10 Bielecki Marcin 1998 ZS 3 Hrubieszów 10.10. Hrubieszów

11,09 Beńko Szymon 1999 ZS G Werbkowice 29.04. Hrubieszów

10.80 Soniak Tomasz 1997 ZS 3 Hrubieszów 10.10. Hrubieszów


Pchnięcie kulą (4kg)

12.82 Wąsiel Józef 1947 Mircze 26.04. Sopot


Rzut dyskiem 2 kg

Rekord Powiatu open –

50.84 SULOWSKI Edmund ZSR Turkowice 1985, tr. M. Dziemiach

 

28.53 Józef Wąsiel 1947 Mircze 4.05. Hrubieszów


Rzut dyskiem 1 kg do lat 15 i weterani

39.42 Józef Wąsiel 1947 Mircze 13.09. Zamość


Rzut oszczepem (700g) do lat 17

Rekord Powiatu do lat 17–

52.14 Michalczyk Marcin ZSMR Hrubieszów 2000, tr. M. Kitliński

 

46.42 Marcin Bielecki 1998 ZS 3 Hrubieszów 21.09. Stalowa Wola


Rzut oszczepem (600g) – do lat 16

Rekord Powiatu do lat 16–

47.91 Hukowski Tomasz G. 2 Hrubieszów 2004, tr. M. Kitliński

 

40.78 Bielecki Marcin 1998 ZS G. Dołhobyczów 28.05. Puławy

35.40  Stepaniuk Piotr 1998 ZSM2 G. Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

34.11  Mroczkowski Sylwester 1999 ZS G. Dołhobyczów 28.05. Puławy

30,60  Łomejko Kamil 1998 ZSM2 G. Hrubieszów 29.04. Hrubieszów

28.40 Biziorek Rafał 1998 ZSM1 G. Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

27.40  Śliwiński Paweł 1998 ZSM2 G. Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

25.08 Antonowicz Hubert 1998 ZSM1 G. Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

24.93 Koc Michał ? SZS G. Mircze 9.05. Hrubieszów

22.98 Byra Mateusz 1999 ZS G. Werbkowice 9.05. Hrubieszów

22.75 Skiba Łukasz ? SZS G. Mircze 9.05. Hrubieszów


Rzut młotem 5 kg

25.96 Wąsiel Józef 1947 Mircze 5.07. Radom


Rzut piłeczką palantową

Rekord Powiatu do lat 13–

76.00 Kurzawa Marian SP Nieledew 1975

 

57.50 Daciuk Kamil 2002 ZSM 3 SP Hrubieszów 29.04. Hrubieszów

57.00 Mazur Piotr 2001 ZSM 3 SP Hrubieszów 29.04. Hrubieszów

56.00 Magiera Kacper 2002 ZSM 2 SP Hrubieszów 29.04. Hrubieszów

55.00 Jarosz Jakub 2002 ZS SP Horodło 29.04. Hrubieszów

51.50 Fila Arkadiusz 2002 ZSM 3 SP Hrubieszów 29.04. Hrubieszów

51.00 Stronkowski Konrad 2001 ZSM 1 SP Hrubieszów 29.04. Hrubieszów

50.00 Fijołek Bartek 2002 ZSM 3 SP Hrubieszów 29.04. Hrubieszów

49.50 Chorzępa Damian 2001 ZSM 1 SP Hrubieszów 29.04. Hrubieszów

49.50 Dziedzic Bartłomiej 2002 ZSM 1 SP Hrubieszów 29.04. Hrubieszów


Shotorama M – 65

Rekord powiatu

51.70  Józef Wąsiel Mircze 2012, tr. J. Wąsiel

51.15  Józef Wąsiel Mircze 26.04. Sopot

/12.82 – 11.35 – 10.41 – 9.24 – 7.33/

Są to pchnięcia z miejsca.

Kolejno, kule: 4kg; 5kg; 6kg; 7.256kg; 10kg

 

Schockorama

Rekord powiatu

62.15 Wąsiel Józef Mircze 2012, tr. J. Wąsiel

 

62.07 Józef Wąsiel Mircze 26.04. Sopot

/23.71 – 20.92 – 17.44 /

Są to rzuty,

Kolejno, kule: 2,5kg; 3kg; 4kg

 

Rzut dyskiem antycznym 3 kg

Rekord powiatu

22.08 Wąsiel Józef Mircze 2014, tr. J. Wąsiel

 

22.08 Józef Wąsiel Mircze 26.04. Sopot

 

Młot szkocki 8 kg

Rekord powiatu

16.78 Wąsiel Józef Mircze 2014, tr. J. Wąsiel

 

16.78 Józef Wąsiel Mircze 26.04. Sopot

 

Rzut cegłą 7,5 kg

Rekord powiatu

8.46 Wąsiel Józef Mircze 2014, tr. J. Wąsiel

 

8.46 Józef Wąsiel Mircze 26.04. Sopot

 

Rzut ciężarkiem 9.08 kg

Rekord powiatu

11.73 Wąsiel Józef Mircze 2014

 

11.73 Józef Wąsiel Mircze 26.04. Sopot

 

Rzut ciężarem 25 kg

Rekord powiatu

4.86 Wąsiel Józef Mircze 2014, tr. J. Wąsiel

 

4.86 Józef Wąsiel Mircze 26.04. Sopot

 

Czwórbój la (60 m – 1000 m – w dal – piłeczka palantowa)

Rekord powiatu do lat 13

325 Kościowski Eryk SP 2 Hrubieszów 2009 r.

8,17 – 62.00 – 4.96 – 3:22,75

 

219  Dziuba Kamil 2002 SZS SP Mircze

Wyniki: 8,36 3,35,68 4,23 39,0 29.04. Hrubieszów

195  Rodziewicz Kaper 2001 ZSM 3 SP Hrubieszów

8.46 4,19,70 4,40 45,5 29.04. Hrubieszów

190  Mrozowski Michał 2001 SZS SP Mircze

9,25 3,37,68 4,55 36,5 29.04. Hrubieszów

189  Daciuk Dominik 2001 ZSM 1 SP Hrubieszów

9,27 3,46.72 4,20 46,5 29.04. Hrubieszów

188  Kaspruk Kacper 2001 ZSM 3 SP Hrubieszów

8,71 3,51,39 4,10 41,0 29.04. Hrubieszów

188  Duda Andrzej 2001 ZSM 1 SP Hrubieszów        

9,01 3,57.71 4.27 45,5 29.04. Hrubieszów

183  Herda Michał 2003 ZSM 1 SP Hrubieszów

8,64 4,18.31 4,10 47,0 29.04. Hrubieszów

181  Sarzyński Dawid 2001 ZS SP Horodło

8,73 4,00.21 3,9044,0 29.04. Hrubieszów

180  Mazur Piotr 2001 ZSM 3 SP Hrubieszów

9,16 4,18,64 3,96 57,0 29.04. Hrubieszów

179  Magiera Kacper 2002         ZSM 2 SP Hrubieszów

9,26 4,01,30 3,71 56,0 29.04. Hrubieszów


4x100m – PE

Rekord powiatu open

43,59 Unia Hrubieszów 1993 , tr. M. Kitliński

w składzie:

Marek Kudyk, Janusz Kudyk,

Andrzej Kamień, Andrzej Krzyżanowski

 

Rekord powiatu szkół  open

ZSMR (ZS 1) Hrubieszów 44,58 2001

Marek Wąsiel, Tomasz Magdziak,

Artur Frel, Łukasz Koszałko

45,78 ZS 2 LO Hrubieszów 16.10. Zamość

W składzie:

Hossin Damian, Skoczylas Dominik, Stepaniuk Marcin, Łopocki Michał.

 

46,16 ZSM3 G. Hrubieszów 5.06. Lublin

Popławski Kacper, Skoczylas Dominik, Fijołek Patryk, Jóźwiak Damian

48,48 ZS 3 Hrubieszów 5.06. Lublin

Krystian Traczuk, Patryk Gryciuk, Rafał Tabuła, Paweł Gontarz

49,01 ZS G. Horodło 28.05. Puławy

Norbert Buliński, Krystian Barczuk, Szymon Załuski, Przemysław Maciejewski

49,07 ZS 3 Hrubieszów 16.10. Zamość

Tabuła Rafał, Sacharczuk Jakub, Nowosad Kacper, Gontarz Paweł

52,68 Unia Hrubieszów młodzicy 13.09. Zamość

Kacper Greń ur. 2000, Kacper Krawczuk 2000,

Damian Matwiejczuk 1999, Mateusz Tarnowski 2000


4x100m – PR

Rekord powiatu open

44,0 Unia Hrubieszów 1993, tr. M. Kitliński

w składzie:

Janusz Jakubiak, Robert Szwanc,

Mirosław Dąbrowski, Radosław Lubawski

 

Rekord powiatu szkół  open

ZSMR (ZS 1) Hrubieszów 44,9  1979

Ireneusz Barański, Przemysław Sidor,

Andrzej Guzina, Piotr Górak

 

Sezon letni 2014

47,14  ZSM3 G. Hrubieszów 28.04. Hrubieszów

W składzie:

Popławski, Fijołek, Skoczylas, Jóźwiak

47,27 ZS 2 LO Hrubieszów 10.10. Hrubieszów

Esing Ernest 1997, Stepaniuk Marcin 1997, Popławski Kacper 1998, Jóźwiak Damian 1998

48,08 ZS 3 Hrubieszów 10.10. Hrubieszów

Nowosad Kacper 1996, Sacharczuk Albin 1996, Tabuła Rafał 1997, Gontarz Paweł 1997

48,77  ZS2 G. Hrubieszów 23.05. Hrubieszów

Hossin D, Kopczyński K, Pietrusiewicz K, Hossin D.

48,82 ZS 1 Hrubieszów 10.10. Hrubieszów

Małyszka Paweł, Socha Patryk, Malesa Arkadiusz, Friedrich Patryk

49,09 ZS G. Horodło 16.05. Hrubieszów

Norbert Buliński, Krystian Barczuk, Szymon Załuski, Przemysław Maciejewski

50,08 ZS 4 Hrubieszów 28.04. Hrubieszów

Kościowski Eryk, Horszczaruk, Koza Marcin, Kapkin Jarosław

50,32 ZSM1 G. Hrubieszów 16.05. Hrubieszów

Pakuła Patryk,Tarnowski Mateusz,Krawczuk Kacper,Zybura Cezary

51,88 ZS G. Dołhobyczów 9.05. Hrubieszów

Fal, Rozicki, Kobel, Palonek

52,30 SZS G. Mircze 9.05. Hrubieszów

Kot, Dziadosz, Matysiak, Ćmiel

 

Sztafeta szwedzka (100 + 200 + 300 + 400) PE+PR

Rekord powiatu open i szkół

2:08,14 ZS 2 LO Hrubieszów 2014

Michał Jurkiewicz, Marcin Stepaniuk,

Bartosz Załoga, Michał Łopocki

2:08,14 ZS 2 LO Hrubieszów 5.06. Lublin

W składzie:

Michał Jurkiewicz, Marcin Stepaniuk, Bartosz Załoga, Michał Łopocki

2:16.12 ZS 3 Hrubieszów 28.04. Hrubieszów

Gontarz, Hraciuk, Polikowski, Pietryga

2:17,52 ZS G. Horodło 6.05. Lublin

Borowski Michał, Załuski Szymon, Bil Tomasz, Maciejewski Przemysław

2:20,62 ZS 1 Hrubieszów 28.04. Hrubieszów

brak danych w komunikacie

2:21,05 ZSM2 G.  w Hrubieszowie 28.04. Hrubieszów

Echta, Klimowicz, Łoza, Baranowski

2:21,24 ZSM3 G. w Hrubieszowie 28.04. Hrubieszów

brak danych w komunikacie

2:34,51 ZS 1 Hrubieszów 10.10. Hrubieszów

Wasilewski Michał, Guzik Michał, Oleszczuk Paweł, Borek Paweł

2:47,84 ZSM nr 1 SP w Hrubieszowie 28.04. Hrubieszów

Chorzępa, Duda, Stronkowski, Herda

2:55,28 ZSM nr 3 SP w Hrubieszowie 28.04. Hrubieszów

Mazur, Fijołek, Fila, Paradowski



W tabelkach dziewcząt i chłopców brakuje wyników z rejonowego czwórboju la, ponieważ pomimo wielokrotnych monitów nie udało się pozyskać komunikatu od organizatorów z Tomaszowa Lubelskiego, szkoda!


Uwaga! – Lekkoatletyczne treningi w Unii Hrubieszów

Trening na hali na stadionie w poniedziałki i środy od godziny 15.00,

Treningi na dworze wtorki, czwartki, piątki – stadion od godz. 15.30

W soboty godzina 11.00 na dworze na stadionie.


Oczywiście

– ilość treningów i miejsce do wyboru, bardziej zaawansowani po ustaleniu z trenerami Mirosławem Kamieniem i Tomaszem Magdziakiem!



Opracował – Marek A. Kitliński (mak)