Lekkoatletyczne tabele letnie 2016 powiatu hrubieszowskiego – kobiety

Zakończył się lekkoatletyczny sezon rozgrywany na otwartych stadionach, poniżej tradycyjna prezentacja tabel z najlepszymi wynikami z 2016 r. z powiatu hrubieszowskiego. Nowe rekordy powiatu w minionym sezonie ustanowiły Karolina Gajewska, Agata Trybuła i Joanna Sidorowicz a najstarsze trwają od połowy lat siedemdziesiątych XX wieku. Ciekawe, kiedy i kto je poprawi?

Reklamy

 

Lekkoatletyczne tabele letnie 2016 powiatu hrubieszowskiego – Kobiety

 

Zakończył się lekkoatletyczny sezon rozgrywany na otwartych stadionach, poniżej tradycyjna prezentacja tabel z najlepszymi wynikami z 2016 r. z powiatu hrubieszowskiego. Nowe rekordy powiatu w minionym sezonie ustanowiły Karolina Gajewska, Agata Trybuła i Joanna Sidorowicz a najstarsze trwają od połowy lat siedemdziesiątych XX wieku. Ciekawe, kiedy i kto je poprawi?

 

Lekkoatletyczne tabele letnie 2016 powiatu hrubieszowskiego

 

Kobiety/dziewczęta

 

60m – Pomiar Elektroniczny (PE)

Rekord Powiatu do lat 13 –

8,37 Teterycz Aneta SP 3 Hrubieszów 2003, tr. M. Muzyczuk

 

8,67

Śmietanka Olga

2003

ZSM 3 SP Hrubieszów

2.09. Toruń

8,99

Tomicka Aleksandra

2003

ZSM 1 SP Hrubieszów

14.05. Zamość

9,09

Kuczewska Oliwia

2003

ZSM 2 SP Hrubieszów

14.05. Zamość

9,30

Jowdiuk Oliwia

2004

ZSM 2 SP Hrubieszów

14.05. Zamość

9,31

Jankowska Natalia

2003

ZSM 1 SP Hrubieszów

14.05. Zamość

9,40

Hrycuniak Martyna

2003

ZSM 1 SP Hrubieszów

10.05. Zamość

9,43

Stasiuk Iga

2003

ZSM 1 SP Hrubieszów

10.05. Zamość

9,52

Naja Julia

2003

ZSM 1 SP Hrubieszów

10.05. Zamość

9,62

Greszeta Marcela

2003

ZSM 1 SP Hrubieszów

10.05. Zamość

9,65

Majewska Malwina

2003

ZSM 2 SP Hrubieszów

10.05. Zamość

 

 

60 m– Pomiar Ręczny

Rekord Powiatu do lat 13 –

8,2 Sidor Aleksandra SP 2 Hrubieszów 1979, tr. M. Kitliński


8.63

Jankowska Natalia

2003

ZSM 1 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

8.75

Tomicka Aleksandra 

2003

ZSM 1 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

8.76

Stasiuk Iga

2003

ZSM 1 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

8,78

Kuczewska Oliwia

2003

ZSM 2 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

8.81

Hrycuniak Martyna

2003

ZSM 1 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

8.95

Greszeta Marcela

2003

ZSM 1 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

8,98

Czerw Oliwia

2004

ZSM 3 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

9.01

Naja Julia

2003

ZSM 1 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

9.10

Salamon Sandra

2004

ZSM 1 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

9,13

Majewska Malwina

2003

ZSM 2 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

Uwaga! – Do pomiaru ręcznego należy dodać 0,24 sek.

 

 

100m – PE

Rekord Powiatu (RP) open –

12,17 DOROTA BRZOZOWSKA ZSOdz. Hrubieszów 1988, tr. M. Kitliński

 

13,35

Gajewska Karolina

2001

ZS2 GHrubieszów

18.06. Biała Podlaska

13,70

Krotkiewicz Karina

2001

ZS2 G. Hrubieszów

27.08. Hrubieszów

13,90

Kowalczuk Monika

1999

ZS 2 LO  Hrubieszów

18.10. Zamość

14,17

Mazur Barbara

2000

SZS G Mircze

18.05. Zamość

14,27

Kamień Wiktoria

2002

ZSM 2 Hrubieszów

27.08. Hrubieszów

14,32

Stecko Malwina

2002

ZSM1 GHrubieszów

11.06.Krasnystaw

14,48

Kołtun Paulina

2001

Unia/G. Tyszowce

27.08. Hrubieszów

14,61

Trześniowska Ola

2000

ZS2 GHrubieszów

18.05. Zamość

14,70

Ciuch Dominika

2000

SZS G Mircze

18.05. Zamość

15,07

Furlepa Ola

2000

SZS G Mircze

18.05. Zamość

 

 

100m – PR

Rekord Powiatu open –

 

12,0 ANNA SZCZEPAŃSKA ZS 2 Hrubieszów 1977, tr. H. Lebiedowicz

12,0 SYLWIA DĄBROWSKA ZS 3 Hrubieszów 2004, tr. M. Kitliński

 

13,53

Śmietanka Olga

2003

ZSM 3 SP Hrubieszów

11.05. Hrubieszów

13,70

Kowalczuk Monika

1999

ZS 2 LO Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

14,02

Krotkiewicz Karina

2001

ZS2 G. Hrubieszów

11.05. Hrubieszów

14,13

Mazur Barbara

2000

SZS G Mircze

11.05. Hrubieszów

14,20

Stecko Malwina

2002

ZSM1 G. Hrubieszów

11.05. Hrubieszów

14,38

Trześniowska Aleksandra

2000

ZS2 G. Hrubieszów

22.04.Hrubieszów

14.60

Czop Magdalena

2000

ZS2 G. Hrubieszów

11.05. Hrubieszów

14,64

Semenowicz Klaudia

2000

G Horodło

22.04.Hrubieszów

14,70

Bednarczuk Natalia

2002

ZSM3 G. Hrubieszów

11.05. Hrubieszów

14,83

Bańka Weronika

2002

ZSM2 G. Hrubieszów

22.04.Hrubieszów

 

 

200m – PE

Rekord Powiatu open –

24,81 SYLWIA DĄBROWSKA ZS 3 HRUBIESZÓW 2003, tr. M. Kitliński

Z wiatrem

27,76

Gajewska Karolina

2001

ZS2 GHrubieszów

18.06. Biała Podlaska

w.+2,1

 

 

300m – PE

Rekord Powiatu open –

41,05 – EDYTA GRZYB ZS 3 Hrubieszów 2004, tr. W. Grzyb

 

44,69

Gajewska Karolina

2001

ZS2 GHrubieszów

31.05.Puławy

45,47

Śmietanka Olga

2003

ZSM 3 SP Hrubieszów

11.06. Krasnystaw

46,22

Kamień Wiktoria

2002

ZS2 GHrubieszów

10.09. Zamość

49,67

Hrycuniak Martyna

2003

ZSM 1 SP Hrubieszów

27.08. Hrubieszów

49,84

Chilczuk Ola

2001

SZS G Mircze

18.05. Zamość

50,56

Kot Aleksandra

2001

SZS G Mircze

18.05. Zamość

51,87

Kasprowicz Ada

2001

ZSM1 GHrubieszów

18.05. Zamość

52,27

Kamień Julia

2002

ZS2 GHrubieszów

10.09. Zamość

53,38

Zubko Maga

2002

ZS G. Horodło

7.05. Puławy

53,61

Woźnica Patrycja

2002

ZS G. Horodło

7.05. Puławy

 

 

300m – PR

Rekord Powiatu open –

40,8 JOLANTA PAŃCZYK ZS 2 Hrubieszów 1975, tr. M. Kitliński

 

46,28

Gajewska Karolina

2001

ZS2 G. Hrubieszów

11.05. Hrubieszów

49,38

Kamień Wiktoria

2002

ZS2 G. Hrubieszów

11.05. Hrubieszów

49,80

Chilczuk Aleksandra

2001

SZS G. Mircze

11.05. Hrubieszów

49,88

Frąckiewicz Natalia

2000

ZSM1 G. Hrubieszów

11.05. Hrubieszów

50,21

Kasprowicz Adrianna

2001

ZSM1 G. Hrubieszów

11.05. Hrubieszów

50,95

Gurgul Dominika

2000

SZS G. Mircze

11.05. Hrubieszów

51,30

Matysek Beata

2001

SZS G. Mircze

11.05. Hrubieszów

51,85

Block Klaudia

2002

ZSM1 G. Hrubieszów

11.05. Hrubieszów

52,27

Kamień Julia

2002

ZS2 G. Hrubieszów

11.05. Hrubieszów

53,08

Kowalczuk Klaudia

2002

ZSM3 G. Hrubieszów

11.05. Hrubieszów

 

 

400m dziewcząt – PE

Rekord Powiatu open –

56,89 EDYTA GRZYB ZS 3 Hrubieszów 2003, tr. W. Grzyb

 

1:10,31

Skorupa Łucja

2000

ZSM1 G. Hrubieszów

27.08. Hrubieszów

1:11,23

Winiarczyk Sylwia

1999

ZS 2 LO Hrubieszów

21.10. Zamość

1:12,24

Szumiata Klaudia

1999

ZS 3 Hrubieszów

18.10. Zamość

1:15,54

Senderek Anna

2000

ZS 2 LO Hrubieszów

18.10. Zamość

1:16,24

Lipnicka Klaudia

2000

ZS 2 LO Hrubieszów

21.10. Zamość

1:16,82

Gontarz Jagoda

2000

ZS 2 LO Hrubieszów

21.10. Zamość

1:17,00

Nieradko Natalia

1999

ZS 3 Hrubieszów

18.10. Zamość

1:17,20

Malinowska Dominika

1998

ZS 2 LO Hrubieszów

18.10. Zamość

1:18,00

Szostakiewicz Kamila

2000

ZS 2 LO Hrubieszów

18.10. Zamość

1:25,33

Łuszczuk Ewa

2000

ZS 3 Hrubieszów

18.10. Zamość

 

 

400m – PR

Rekord Powiatu open –

57,6 JOLANTA PAŃCZYK ZS 2 Hrubieszów 1977, tr. H. Lebiedowicz

 

1:10,00

Szumiata Klaudia

1999

ZS 3 Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

1:15,82

Malinowska Dominika

1998

ZS 2 Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

1:16,16

Senderek Anna

2000

ZS 2 Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

1:17,61

Szostakiewicz Kamila

2000

ZS 1 Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

1:18,00

Misiak Małgorzata

1998

ZS 1 Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

1:19,82

Kidaj Elzbieta

1998

ZS 3 Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

 

 

600m PE + PR

Rekord Powiatu open –

1:36,11 PATRYCJA STADNICKA ZS Turkowice 2002, tr. M. Kitliński

 

1:47,90

Śmietanka Olga

2003

ZSM3 G. Hrubieszów

31.05. Puławy

1:48,54

Hrycuniak Martyna

2003

ZSM 1 SP Hrubieszów

11.06.Krasnystaw

1:51,32

Skorupa Łucja

2000

ZSM1 G. Hrubieszów

11.05. Hrubieszów

1:59,64

Ciesielczuk Amelia

2002

ZSM2 G. Hrubieszów

18.05. Zamość

2:00,82

Zielińska Sara

2002

ZS2 G. Hrubieszów

18.05. Zamość

2:04,03

Stepaniuk Magda

2003

ZSM 2 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

2:04,16

Bęsiuk Sandra

2004

ZSM 3 SP Hrubieszów

27.08. Hrubieszów

2:04,98

Bedlińska Sylwia

2003

ZSM 2 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

2,07,01

Niźnikowska Alicja

2001

ZS2 G. Hrubieszów

11.05. Hrubieszów

2:07,68

Jankowska Natalia

2003

ZSM 1 SP Hrubieszów

10.05. Zamość

 

 

800m Dziewcząt

Rekord Powiatu open –

2:08,75 MARIA PACZOS ZS 2 Hrubieszów 1980, tr. A. Kulczyński

 

2:30,00

Trybuła Agata

1998

ZS 3 Hrubieszów

11.06. Krasnystaw

2:33,30

Wołyniec Oliwia

1999

ZS 2 LO Hrubieszów

14.05. Biała Podlaska

2:42,10

Skorupa Łucja

2000

ZSM1 G. Hrubieszów

11.06.Krasnystaw

2:45,71

Waś Karolina

1999

ZS 2 LO Hrubieszów

11.06.Krasnystaw

2:50,69

Ciesielczuk Wiktoria

1998

ZS 2 LO Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

2:51,10

Kliszcz Gabriela

1998

ZS 3 Hrubieszów

18.10. Zamość

2:53,40

Śnieg Małgorzata

1998

ZS 3 Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

3:04,00

Nieradko Natalia

1998

ZS 3 Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

3:06,00

Danilczuk Klaudia

1999

ZS 2 LO Hrubieszów

21.10. Zamość

3:06,43

Prus Barbara

1999

ZS 2 LO Hrubieszów

18.10. Zamość

 

 

1000 m

Rekord Powiatu open –

2:48,2 MARIA PACZOS ZS 2 Hrubieszów 1980, tr. A. Kulczyński

 

4,21,83

Ciesielczuk Karolina

2001

ZSM 2 Hrubieszów

22.04.Hrubieszów

4:25,00

Micek Milena

2002

ZS 2 Hrubieszów

18.05. Zamość

4,28,41

Zielińska Sara

2002

ZS 2 Hrubieszów

22.04.Hrubieszów

4,49,74

Kamień Julia

2002

ZS 2 Hrubieszów

22.04.Hrubieszów

 

 

1500 m

Rekord Powiatu open –

4:24,2 Ulidowska Marzanna ZS 2 Hrubieszów 1979, tr. A. Kulczyński

 

5:10,95

Trybuła Agata

1998

ZS 3 Hrubieszów

22.05. Rzeszów

5:31,04

Wołyniec Oliwia

1999

ZS2 GHrubieszów

7.05. Puławy

5:45,25

Waś Karlolina

1999

ZS 2 LO Hrubieszów

7.05. Puławy

5:53,54

Skorupa Łucja

2000

ZSM1 GHrubieszów

7.05. Puławy

 

 

3000m

RP open – 9:56,4 Łucja Watras ZS 2 LO Hrubieszów 1975, tr. A. Kulczyński


11:27,52

Trybuła Agata

1998

ZS 3 Hrubieszów

14.05. Biała Podlaska

12:45,30

Waś Karlolina

1999

ZS 2 LO Hrubieszów

14.05. Biała Podlaska

12:55,61

Skorupa Łucja

2000

ZSM1 GHrubieszów

14.05. Biała Podlaska

 

 

5000m

RP open – 18:14,09 Małgorzata Klik ZSOd. Hrubieszów 1998, tr. M. Kitliński


20:14,76

Trybuła Agata

1998

ZS 3 Hrubieszów

3.07. Suwałki

 

 

80 mp.pł. Młodziczek – PE

RP – 13,18 Gajewska Karolina ZS 2 G Hrubieszów 2016, tr. T. Magdziak


13,18

Gajewska Karolina

2001

ZS2 GHrubieszów

11.06. Krasnystaw

 

 

200 mp.pł. – PE

RP open – 30,06 Anna Kwiatkowska ZS 3 Hrubieszów 1989, tr. M. Kitliński


31,98

Gajewska Karolina

2001

ZS2 GHrubieszów

11.06. Krasnystaw

 

 

2000 mz przeszkodami

RP – 8:20,12 Trybuła Agata ZS 3 Hrubieszów 2016, tr. M. Kamień


8:20,12

Trybuła Agata

1998

ZS 3 Hrubieszów

18.06. Biała Podlaska

8:42,99

Waś Karolina

1999

ZS 2 LO Hrubieszów

4.06. Zamość

8:55,92

Skorupa Łucja

2000

ZSM1 G. Hrubieszów

18.06. Biała Podlaska

 

 

Skok w dal

Rekord Powiatu open –

5.84  DANUTA MARIOLA ZAWADZKA ZS 2 LO Hrubieszów 1974, tr. M. Kitliński

 

4.64

Krotkiewicz Karina

2001

ZS2 G. Hrubieszów

11.06.Krasnystaw

4.55

Kołtun Paulina

2001

Unia/ ZS G Tyszowce

11.06. Krasnystaw

4.52

Kowalczuk Weronika

1999

ZS 3 Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

4.49

Gajewska Karolina

2001

ZS2 GHrubieszów

2.09. Toruń

4.25

Czerw Oliwia

2004

ZSM 3 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

4,23

Łyko Zofia

2000

ZSM3 GHrubieszów

22.04.Hrubieszów

4.22

Stasiuk Iga

2003

ZSM 1 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

4.15

Szelezin Julia

2003

ZSM 2 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

4.11

Gadzicka Natalia

1999

ZS 2 LO Hrubieszów

18.10. Zamość

4.08

Kuczewska Olga

2003

ZSM 2 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

4.08

Panasiewicz Gabriela

2003

ZSM 2 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

 

 

Skok wzwyż

Rekord Powiatu open –

1.67 DANUTA KAMIENIARZ ZS 2 LO Hrubieszów 1980, tr. M. Kitliński

 

145

Stelmaszczuk Ewelina

2000

Unia/ G.Tyszowce

31.05.Puławy

133

Kusa Gabriela

2001

SZS G. Mircze

11.05. Hrubieszów

133

Szlonzak Justyna

2001

ZSM3 G. Hrubieszów

11.05. Hrubieszów

130

Kudyk Elżbieta

2001

ZS2 G. Hrubieszów

11.05. Hrubieszów

125

Kozdrój Oliwia

2000

SZS G Mircze

22.04.Hrubieszów

125

Myszak Oliwia

2000

SZS G. Mircze

11.05. Hrubieszów

125

Panasiewicz Gabriela

2003

ZSM 2 SP Hrubieszów

14.05. Zamość

125

Kusa Gabriela

2002

SZS G Mircze

18.05. Zamość

120

Daciuk Katarzyna

2002

ZSM1 GHrubieszów

22.04.Hrubieszów

120

Chrząstek Magdalena

2001

ZSM3 GHrubieszów

22.04.Hrubieszów

120

Pacaj Kaja

2000

SZS G Mircze

22.04.Hrubieszów

120

Tomaszewska Emilia

2002

SZS G. Mircze

11.05. Hrubieszów

120

Wrońska Aleksandra

2001

ZSM3 G. Hrubieszów

11.05. Hrubieszów

120

Wójcik Klaudia

2001

ZSM2 GHrubieszów

11.05. Hrubieszów

 

 

Pchnięcie kulą (4kg)

Rekord Powiatu open –

12.29 BOGUMIŁA MICHALINA ZSR Turkowice 1983, tr. L. Wodziński

 

7.84

Konsowicz Ewa

1998

ZS 2 LO Hrubieszów

18.10. Zamość

7.74

Śmiszek Daria

1999

ZS 2 LO Hrubieszów

18.10. Zamość

7.51

Palonka Magda

1999

ZS 2 LO Hrubieszów

18.10. Zamość

7.40

Powroźnik Iwona

1996

ZS 4 Hrubieszów

24.04. Hrubieszów

7.28

Świątek Oliwia

1999

ZS 3 Hrubieszów

18.10. Zamość

6.63

Dymitrasz Agata

1999

ZS 3 Hrubieszów

18.10 Zamość

6.34

Gancarz Jagoda

1999

ZS 2 LO Hrubieszów

21.10. Zamość

6.28

Lipnicka Weronika

2000

ZS 3 Hrubieszów

18.10. Zamość

6.00

Janusz Weronika

1996

ZS 4 Hrubieszów

24.04. Hrubieszów

5.60

Piotrowska Klaudia

1999

ZS 4 Hrubieszów

24.04. Hrubieszów

 

 

Pchnięcie kulą (3kg)

Rekord Powiatu do lat 16 –

10.74 Śmiszek Daria ZSM G. 3 Hrubieszów 2015

 

9.50

Konsowicz Ewa

1998

ZS 2 LO Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

9.30

Śmiszek Daria

1998

ZS 2 LO Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

8,98

Bogucka Julia

2001

ZS 2 G Hrubieszów

22.04.Hrubieszów

8.65

Świątek Oliwia

1999

ZS 3 Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

8.51

Gajewska Karolina

2001

ZS2 GHrubieszów

2.09. Toruń

8.46

Gnieciak Agata

2001

ZS2 GHrubieszów

11.05. Hrubieszów

8,45

Różańska Sandra

2002

SZS G Mircze

22.04.Hrubieszów

8,33

Ryczko Karolina

2000

ZSM 2 G Hrubieszów

11.05. Hrubieszów

8.30

Krysztofowicz Daria

2000

SZS G Mircze

11.05. Hrubieszów

7,99

Sądej Jagoda

2002

ZSM 1 Hrubieszów

22.04.Hrubieszów

 

 

Pchnięcie kulą (2kg)

 

8.62

Kociach Emilia

2003

Hrubieszów

14.05. Zamość

 

 

Rzut oszczepem (600g) 

Rekord Powiatu open –

27.92 MONIKA SMALEJ ZS 2 Hrubieszów 1991, tr. M. Kitliński

 

22.28

SOCHAN AGATA

2000

G Mircze

31.05. Puławy

13,46

Gurgul Dominika

2000

G Mircze

22.04.Hrubieszów

 

(500g)

RP open – 28.10 Joanna Sidorowicz ZS 3 Hrubieszów 2016


28,10

Sidorowicz Joanna

1998

ZS 3 Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

22.05

Domańska Aleksandra

1999

ZS 3 Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

21,20

Sochan Agata

2000

ZS 3 Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

 

 

Piłeczka palantowa

Rekord Powiatu do lat 13 –

60.90 BEATA STANKIEWICZ SP Mołodiatycze 1984, tr. A. Lewosz

 

44.0

Śmietanka Olga

2003

ZSM 3 SP Hrubieszów

2.09. Toruń

38,5

Burakiewicz Anna

2004

ZSM 2 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

37.0

Radelczuk Oliwia

2003

ZSM 1 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

37.0

Panasiewicz Gabriela

2003

ZSM 2 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

34.0

Chorzępa Diana

2004

ZSM 1 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

34.0

Szelezin Julia

2003

ZSM 2 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

33.0

Świeca Martyna

2004

ZSM 1 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

33.00

Samsonowicz Klaudia

2003

? Hrubieszów

14.05. Zamość

31.0

Głuch Dominika

2003

SZS SP Mircze

6.05. Hrubieszów

31.0

Kociach Emilia

2003

ZSM 2 SP Hrubieszów

14.05. Zamość

 

 

Chód3 km(bieżnia)

RP open – 14:06,10 Wyroślak Izabela ZSR Turkowice 1987 tr. Kulczyński/Wodziński


20:12sz. 

Waś Karolina

1999

ZS 2 LO Hrubie4szów

17.09. Lublin

21:12,66

Jaskorska Klaudia

2001

ZS 2 G. Hrubieszów

10.09. Zamość

 

 

Chód3 km(szosa)

 

20:12

Waś Karolina

1999

ZS 2 LO Hrubie4szów

17.09. Lublin

22:35

Jaskorska Klaudia

2001

ZS 2 G. Hrubieszów

17.09. Lublin

 

 

4-bój la

Rekord Powiatu do lat 13

410 MAGDA DOROSZCZUK sp 2 Hrubieszów 2006, tr. M. Muzyczuk

/8,49(el.)-5.02-40.50-1:53,01 (el.)/

 

262

Hrycuniak Martyna

2003

ZSM 1 SP Hrubieszów

 

 

 

8.81

1.58.97

4.02

29.0

6.05. Hrubieszów

245

Jankowska Natalia

2003

ZSM 1 SP Hrubieszów

 

 

 

8.63

2.13.06

4.00

30.0

6.05. Hrubieszów

227

Szelezin Julia

2003

ZSM 2 SP Hrubieszów

 

 

 

9,30

2.18.29

4.15

34.0

6.05. Hrubieszów

221

Kuczewska Oliwia

2003

ZSM  SP Hrubieszów

 

 

 

8,78

2.22.00

4.08

28.0

6.05. Hrubieszów

221

Radelczuk Oliwia

2003

ZSM 1 SP Hrubieszów

 

 

 

9.15

2.25.76

4.05

37.0

6.05. Hrubieszów

218

Stepaniuk Magda

2003

ZSM  SP Hrubieszów

 

 

 

9,82

2.04.03

3.90

30.0

6.05. Hrubieszów

202

Bedlińska Sylwia

2003

ZSM  SP 2 Hrubieszów

 

 

 

9,64

2.04.98

3.70

25.0

6.05. Hrubieszów

200

Stasiuk Iga

2003

ZSM 1 SP Hrubieszów

 

 

 

8.76

2.28.66

4.22

20.0

6.05. Hrubieszów

198

Greszeta Marcela

2003

ZSM 1 SP Hrubieszów

 

 

 

8.95

2.25.95

4.00

26.0

6.05. Hrubieszów

197

Głuch Dominika

2003

SZS SP Mircze

 

 

 

9.64

2.10.64

3.44

31.0

6.05. Hrubieszów

 

 

4x100m sztafeta – PE

Rekord Powiatu open –

49,40 Unia Hrubieszów 2002 r.,

w składzie:

Lebiedowicz Dominika ZS 4 Hrubieszów, tr. M. Kitliński

Paczała Justyna G. 2 Hrubieszów, tr. M. Kitliński

Dąbrowska Sylwia G. 2 Hrubieszów, tr. M. Kitliński

Grzyb Edyta ZS 3 Hrubieszów, tr. W. Grzyb

 

Rekord Powiatu szkolny –

49,76 ZS 3 Hrubieszów 2003 w składzie:
Sylwia Dąbrowska, Edyta Grzyb, Paulina Krzaczek, Justyna Paczała


55,54

Gajewska,Trześniowska, Krotkiewicz, Czop

ZS2 GHrubieszów

31.05. Puławy

57,45

Kamień Julia, Krotkiewicz Karina, Kamień Wiktoria, Kołtun Paulina

Unia – młodziczki

10.09. Zamość

57,62

Brak danych w komunikacie

ZS 2 LO Hrubieszów

18.10. Zamość

58,00

Brak danych w komunikacie

SZS G Mircze

18.05. Zamość

1:00,37

Brak danych w komunikacie

ZS 3 Hrubieszów

18.10. Zamość

 

 

4x100m sztafeta – PR

Rekord Powiatu open –

49,2 Unia Hrubieszów, wszystkie ZS 2 LO Hrubieszów 1978 r.,

w składzie:

Czuwara Małgorzata, tr. H. Lebiedowicz

Marchewka Danuta, tr. H. Lebiedowicz

Korzeniowska Joanna, tr. H. Lebiedowicz

Tarcz Irena, tr. M. Kitliński

 

56,54

Gajewska, Trześniowska, Krotkiewicz, Czop

ZS2 GHrubieszów

11.05. Hrubieszów

56,70

Brak danych w komunikacie

ZS 2 LO Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

56,74

CIUCH D., SOCHAN A., FURLEPA ALEKSANDRA, MAZUR B.

SZS G Mircze

11.05. Hrubieszów

1:00,04

Brak danych w komunikacie

ZSM1 GHrubieszów

11.05. Hrubieszów

1,01,14

Woźnica,Zubko, Semenowicz,Błocian

G Horodło

22.04.Hrubieszów

1:02,18

Brak danych w komunikacie

ZS 3 Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

1,03,98

Bańka, Ciesielczuk K, Ciesielczuk A, Słotwońska

ZSM2 GHrubieszów

11.05. Hrubieszów

1,03,99

Łyko, Walencik, Szlonzak Bednarczuk

ZSM3 GHrubieszów

22.04.Hrubieszów

1,06,01

Lemińska, Jabłońska, Sobiłło, Szlęzak

G Horodło

22.04.Hrubieszów

 

 

Sztafeta szwedzka (100 + 200 + 300 + 400)

Rekord Powiatu open –

2:31,33 ZS 2 LO Hrubieszów 2010, tr. A. Kusiak, B. Cygan, T. Magdziak, A. Kulczyński

w składzie:

Ulanicka Marianna, Kasprowicz Karolina,

Wójcik Ewelina, Mielniczuk Magda

 

2,57,21

Kasprowicz,Block,Stecko, Skorupa

ZSM nr 1 Hrubieszów

22.04.Hrubieszów

3,00,53

Lachowska, Chrząstek, Sachuk, Śmietanka

ZSM 3 Hrubieszów

22.04.Hrubieszów

3,00,74

GURGUL DOMINIKA, KOZDRÓJ O.,CHIMCZUK ALEKSANDRA, RÓŻAŃSKA S.

G Mircze

22.04.Hrubieszów

3,21,18

Woźnica,Zubko, Semenowicz,Błocian

G Horodło

22.04.Hrubieszów

 

 

4-bój sprinterski – rocznik 2001/2002

 

436 Gajewska Karolina ZS2 GHrubieszów 2/3.09.Toruń

(100 m – 14,34; 200 pł – 32,15; w dal – 4.49; kula 3 kg– 8.51)

 

3-bój la – ur. 2003 i młodsze


Dziewczęta

 

Śmietanka Olga ZSM 3 Hrubieszów 2/3.09. Toruń

289 pkt. (60 m– 8,67;300 m– 48,44; pił. pal. 44.00)

Tomicka Aleksandra ZSM 1 Hrubieszów14.05 Zamość

181 (8,99; w dal – 3.77; 22.00)

Kuczewska Oliwia ZSM 2 Hrubieszów 14.05 Zamość

178 (9,09; wzwyż – 105; 27.00)

Kociach Emilia ZSM 2 Hrubieszów 14.05 Zamość

177 (10,32; kula2 kg- 8.62; 31.00)

Jankowska Natalia ZSM 1 Hrubieszów 14.05 Zamość

173 (9,31; w dal – 3.82; 26.00)

Panasiewicz Gabriela ZSM 2 Hrubieszów 14.05 Zamość

171 (10,41; 1.25; 34.00)

Szelezin Julia ZSM 2 Hrubieszów 14.05 Zamość

168 (9,75; 3.92; 31.00)

Jowdiuk Oliwia 2004 ZSM 2 Hrubieszów 14.05 Zamość

140 pkt. (60 m– 9,30;300 m– 54,43; pił. Pal – 23.00)

Majewska Malwina ZSM 2 Hrubieszów 30.0014.05 Zamość

129 (9,70; 300m – 55,96;

Hrycuniak Malwina ZSM 1 Hrubieszów 14.05 Zamość

112 (9,43; 600m ?; 27.00)

 

 

Opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)

Foto – archiwum sekcji la Unii Hrubieszów i mak