Lekkoatletyczne tabele letnie 2016 powiatu hrubieszowskiego – Mężczyźni

Zakończył się lekkoatletyczny sezon rozgrywany na otwartych stadionach, poniżej tradycyjna prezentacja tabel z najlepszymi wynikami z 2016 r. z powiatu hrubieszowskiego, które porównujemy z rekordami powiatu hrubieszowskiego. W tej części mężczyźni.

Reklamy


Lekkoatletyczne tabele letnie 2016 powiatu hrubieszowskiego – Mężczyźni

 

60 m – Pomiar Elektroniczny (PE)

Rekord Powiatu do lat 13 –

7,89 Łopocki Michał ZSM 1 SP Hrubieszów 2009, tr. T. Magdziak

8.76

Dęga Kacper

2003

ZSM 2 Hrubieszów

14.05. Zamość

8,83

Sokołowski Sz.

2003

ZSM 2 SP Hrubieszów

10.05. Zamość

8,85

Bartnik Marcel

2003

ZSM 1 SP Hrubieszów

10.05. Zamość

8,87

Dziedzic Przemysław

2003

ZSM 1 SP Hrubieszów

10.05. Zamość

9,04

Herda Michał

2003

ZSM 1 SP Hrubieszów

10.05.Zamość

9,20

Kapusta Piotr

2003

ZSM 2 SP Hrubieszów

10.05. Zamość

9,49

Kaczmarek Kacper

2004

ZSM 1 SP Hrubieszów

10.05. Zamość

9,57

Podkowa Jakub

2003

ZSM 2 Hrubieszów

14.05. Zamość

9,60

Jóźwiak Michał

2004

ZSM 2 SP Hrubieszów

10.05. Zamość

9,69

Obszyński Maciej

2003

ZSM 1 SP Hrubieszów

14.05. Zamość

9,69

Łukasiuk Adrian

2004

ZSM 2 Hrubieszów

14.05. Zamość

 

60 m– Pomiar Ręczny (PR)

Rekord Powiatu do lat 13 –

7,5 Lubawski Radosław SP 1 Hrubieszów 1979, tr. H. Lebiedowicz

8.34

Dziedzic Przemysław

2003

ZSM 1 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

8.41

Sokołowski Szymon

2003

ZSM 2 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

8.49

Budzyński Tomasz

2003

ZSM 3 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

8.62

Wanarski Szymon

2003

ZSM 3 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

8.79

Wroński Karol

2003

ZSM 3 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

8.72

Herda Michał

2003

ZSM 1 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

8.88

Kapusta Piotr

2003

ZSM 2 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

8.91

Borowik Kacper

2003

ZSM 1 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

8.99

Czop Daniel

2003

SZS SP Mircze

6.05. Hrubieszów

 

100m – PE

Rekord Powiatu open –

11,08 KRZYŻANOWSKI Andrzej ZS 2 Hrubieszów 1993, tr. M. Kitliński

11,92

Gajewski Bartłomiej

2000

ZS 3 Hrubieszów

21.10. Zamość

11,99

Załuski Szymon

2000

ZS G Horodło

4.06. Zamość

12,13

Tabuła Kamil

1998

ZS 3 Hrubieszów

21.10. Zamość

12,15

Pietrusiewicz Kacper

1999

ZS 3 Hrubieszów

18.10. Zamość

12,45

Kicia Damian

2000

ZS 3 Hrubieszów

21.10. Zamość

12,46

Kowalski Krystian

2000

ZSM2 GHrubieszów

18.05. Zamość

12,57

Duda Andrzej

2001

ZSM1 GHrubieszów

7.05. Puławy

12,73

Głąb Kacper

2001

ZS G Horodło

18.05. Zamość

12,76

Kaspruk Kacper

2000

ZSM3 GHrubieszów

18.05. Zamość

12,77

Gąsior Marcin

2000

ZSM3 GHrubieszów

18.05. Zamość

 

100m – PR

Rekord Powiatu open –

10,8 SIDOR PRZEMYSŁAW ZS 1 Hrubieszów 1980, tr. H. Lebiedowicz

11,41

Jóźwiak Damian

1998

ZS 2 LO Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

11,80

Załuski Szymon

2000

ZS G Horodło

11.05. Hrubieszów

11,94

Pietrusiewicz Kacper

1999

ZS 3 Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

12,09

Gajewski Bartłomiej

2000

ZS 3 Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

12,18

Dziuba Kamil

2002

SZS G Mircze

11.05.Hrubieszów

12,26

Jóźwiak Hubert

2000

SZS G. Mircze

11.05. Hrubieszów

12,38

Kicia Damian

2000

ZSM2 GHrubieszów

22.04.Hrubieszów

12,50

Kowalski Krystian

2000

ZS2 GHrubieszów

11.05.Hrubieszów

12,65

Gąsior Marcin

 2000

ZSM3 GHrubieszów

22.04.Hrubieszów

12,66

Pakuła Eryk

2000

ZS 2 LO Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

 

200m – PE

Rekord Powiatu open –

22,27 ŚLIWIŃSKI Michał ZS 2 Hrubieszów 1998, tr. M. Kitliński

24,19

Załuski Szymon

2000

ZS G Horodło

5.06. Zamość

25,97

Gajewski Bartłomiej

2000

ZS G. Horodło

27.08. Hrubieszów

26,50

Duda Andrzej

2001

ZSM1 GHrubieszów

14.05. Biała Podlaska

 

300m – PE

Rekord Powiatu open –

35,24 ŚLIWIŃSKI Michał ZS 2 Hrubieszów 1998, tr. M. Kitliński

37,40

Załuski Szymon

2000

ZS G Horodło

31.05. Puławy

40,74

Duda Andrzej

2001

ZSM1 GHrubieszów

18.05. Zamość

41,52

Jeżyna Mateusz

2000

ZS G Horodło

18.05. Zamość

41,64

Zając Szymon

2000

ZS G Horodło

18.05. Zamość

42,28

Rodziewicz Kacper

2000

ZSM3 GHrubieszów

18.05. Zamość

42,44

Czarnecki Szymon

2000

ZSM3 GHrubieszów

18.05. Zamość

45,13

Kraszkiewicz Przemysław

2000

ZSM3 GHrubieszów

18.05. Zamość

51,77

Magierka Adrian

2003

ZSM 2 SP Hrubieszów

14.05. Zamość

53,57

Borsuk Maciej

2005

ZSM 2 SP Hrubieszów

14.05. Zamość

57,24

Nowosad Igor

2005

ZSM 1 SP Hrubieszów

14.05. Zamość

 

300m – PR

Rekord Powiatu open –

35,4 LUBAWSKI Radosław ZS 1 Hrubieszów 1984, tr. M. Kitliński

38,49

Załuski Szymon

2000

ZS G Horodło

11.05.Hrubieszów

40,66

Duda Andrzej

2001

ZSM1 GHrubieszów

11.05.Hrubieszów

40,97

Jeżyna Mateusz

2000

ZS G Horodło

11.05.Hrubieszów

41,17

Zając Szymon

2000

ZS G Horodło

11.05.Hrubieszów

42,11

Czarnecki Szymon

2000

ZSM3 GHrubieszów

11.05.Hrubieszów

42,42

Rodziewicz Kacper

2000

ZSM3 GHrubieszów

11.05.Hrubieszów

42,53

Ulanicki Piotr

2000

ZS2 GHrubieszów

11.05. Hrubieszów

43,03

Kraszkiewicz Przemysław

2000

ZS3 GHrubieszów

11.05. Hrubieszów

43,30

Oleszczuk Jakub

2002

ZSM1 GHrubieszów

11.05. Hrubieszów

43,55

Bajer Patryk

2001

ZSM1 GHrubieszów

11.05.Hrubieszów

 

400m – PE

Rekord Powiatu open –

48,40 ŚLIWIŃSKI Michał ZS 2 Hrubieszów 1998, tr. M. Kitliński

53,21

Soniak Piotr

1998

ZS 3 Hrubieszów

21.10. Zamość

55,97

Załuski Szymon

2000

ZS G Horodło

18.06. Biała Podlaska

56,54

Pawelec Albert

1998

ZS 3 Hrubieszów

21.10. Zamość

59,60

Tabuła Kamil

1999

ZS 3 Hrubieszów

18.10. Zamość

1:06,83

Łappo Kamil

2000

ZS 3 Hrubieszów

21.10. Zamość

 

400m – PR

Rekord Powiatu open –

49,7 LUBAWSKI Radosław ZS 1 Hrubieszów 1983, tr. M. Kitliński

58,08

Soniak Paweł

1998

ZS nr 3 Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

58,51

Tabuła Kamil

1998

ZS nr 3 Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

1:03,86

Janicki Bartłomiej

1999

ZS nr 3 Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

1:05,70

Czarnecki Szymon

2000

ZS nr 2 Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

 

600m

Rekord Powiatu open –

1:21,89 KITLIŃSKI Piotr ZS 2 Hrubieszów 1991, tr. M. Kitliński

1:48,45

Sokołowski Szymon

2003

ZSM 2 SP Hrubieszów

14.05. Zamość

1:59,22

Podkowa Jakub

2003

ZSM 2 SP Hrubieszów

14.05. Zamość

2:06,62

Malec Dominik

2003

ZSM 2 SP Hrubieszów

14.05. Zamość

2:07,37

Opszyński Maciej

2003

ZSM 1 SP Hrubieszów

14.05. Zamość

2:18,38

Huberuk Artem

2005

ZSM 1 SP Hrubieszów

14.05. Zamość

2:20,17

Mazur Samuel

2004

? Hrubieszów

14.05. Zamość

 

800m

Rekord Powiatu open –

1:50,51 KITLIŃSKI Piotr ZS 2 Hrubieszów 1991, tr. M. Kitliński

2:03,06

Soniak Piotr

1998

ZS 3 Hrubieszów

28.05. Biała Podlaska

2:07,38

Łoza Dawid

1998

ZS 3 Hrubieszów

27.08. Hrubieszów

 

1000m

Rekord Powiatu open –

2:25,6 LESZCZUK Bogdan Unia Hrubieszów 1974, tr. A. Kulczyński

2:31,67

Kern Artur

1980

Unia

7.05. Puławy

2:46,18

Romaszko Albert

1998

ZS 4 Hrubieszów

11.06. Krasnystaw

2:47,16

Kościołko Kamil

2001

Unia/ G. Tyszowce

25.09 Słubice

2:48,12

Łoza Dawid

1998

ZS 3Hrubieszów

11.06.Krasnystaw

2:50,78

Pawelec Albert

1998

ZS 3Hrubieszów

11.06. Krasnystaw

2:51,29

Misiaszek Kacper

2000

ZSM1 GHrubieszów

11.05. Hrubieszów

3:09,48

Daciuk Dominik

2001

ZSM1 GHrubieszów

11.05. Hrubieszów

3:14,55

Dziedzic Bartek

2002

ZSM1 GHrubieszów

18.05. Zamość

3,14,64

Toczek Kacper

2000

ZSM 3 G Hrubieszów

11.05.Hrubieszów

3,16,23

Pietrusiewicz Filip

2001

ZS2 GHrubieszów

18.05. Zamość

 

1500m

Rekord Powiatu open –

3:47,39 KERN Artur Unia Hrubieszów 2002, tr. M. Kitliński

4:01,22

Kern Artur

1980

Unia

21.06. Warszawa

4:23,01

Romaszko Albert

1998

ZS 4 Hrubieszów

18.06. Biała Podlaska

4:23,05

Łoza Dawid

1998

ZS 3 Hrubieszów

18.06. Biała Podlaska

4:29,66

Soniak Piotr

1998

ZS 3 Hrubieszów

7.05. Puławy

4:37,78

Pawelec Albert

1998

ZS 3 Hrubieszów

7.05. Puławy

4:38,40

Ślusarz Paweł

1999

ZS 3 Hrubieszów

21.10. Zamość

4:58,12

Misiaszek Kacper

2000

ZS 2 LO Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

5:04,08

Baranowski Michał

1998

ZS 3 Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

5:57,28

Dołowy Michał

1998

ZS 2 LO Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

 

2000m

Rekord Powiatu open –

5:25,23 KERN Artur Unia Hrubieszów 2012, tr. A. Kern

6:25,65

Misiaszek Kacper

2000

ZSM1 GHrubieszów

31.05. Puławy

7:16,84

Daciuk Dominik

2001

ZSM1 GHrubieszów

18.05. Zamość

7:31,05

Mróz Michał

2002

G Horodło

18.05. Zamość

7,58,81

Petrycki Piotr

2002

G Horodło

22.04.Hrubieszów

8,53,91

Chochliński Michał

2002

G Horodło

22.04.Hrubieszów

 

3000m

Rekord Powiatu open –

8:13,13 KERN Artur Unia Hrubieszów 2015, tr. A. Kern

9:44,19

Romaszko Albert

1998

ZS 4 Hrubieszów

14.05. Biała Podlaska

9:49,19

Misiaszek Kacper

2000

ZSM1 GHrubieszów

11.06.Krasnystaw

10:10,39

Pawelec Albert

1998

ZS 3 Hrubieszów

14.05. Biała Podlaska

 

5000m

Rekord Powiatu open –

14:11,09 KERN Artur Unia Hrubieszów 2006, tr. A. Kern

16:44,27

Romaszko Albert

1998

ZS 4 Hrubieszów

3.07. Suwałki

17:55,02

Pawelec Albert

1998

ZS 3 Hrubieszów

22.05. Rzeszów

19:22,16

Łoza Dawid

1998

ZS 3 Hrubieszów

22.05. Rzeszów

 

400m p.pł (91,4)

Rekord Powiatu open –

52,87 Michał Śliwiński ZS 2 LO Hrubieszów 1998, tr. M. Kitliński

1:00,55

Soniak Piotr

1998

ZS 3 Hrubieszów

25.06. Warszawa

 

2000m z przeszkodami

Rekord Powiatu open –

5:54,86 Ulidowski Andrzej Jacek Unia Hrubieszów 1990, tr. M. Kitlińsski

7:01,21

Soniak Piotr

1998

ZS 3 Hrubieszów

22.05. Rzeszów

7:14,06

Misiaczek Kacper

2000

ZSM1 GHrubieszów

18.06. Biała Podlaska

 

Skok w dal

Rekord Powiatu open –

7.69 PACZAŁA Eugeniusz Unia Hrubieszów 1980, tr. E. Paczała

5.73

Caboń Krystian

1998

ZS 3 Hrubieszów

21.10. Zamość

5.72

Hosin Damian

1998

ZS 2 LO Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

5.68

Smerdel Bartosz

2000

ZS 2 LO Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

5,59

Hosin Dominik

2000

ZS 2 LO Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

5.52

Krawczuk Kacper

2000

ZS 3 Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

5.25

Burdzy Marcin

1998

ZS 3 Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

5.19

Szeląg Paweł

2000

ZSM3 GHrubieszów

11.05. Hrubieszów

5.14

Rodziewicz Kacper

2000

ZSM3 GHrubieszów

18.05. Zamość

4.95

Wroński Paweł

2001

ZS G Horodło

11.05. Hrubieszów

4.90

Iwańczuk Bartosz

2000

ZS2 GHrubieszów

11.05. Hrubieszów

 

Skok wzwyż

Rekord Powiatu open –

2.09. JAKUBIAK Janusz Unia Hrubieszów 1982, tr. M. Kitliński

175

Zalewski Jakub

2000

ZSM 3 G Hrubieszów

11.05.Hrubieszów

160

Chmielewski Marek

2000

ZSM3 GHrubieszów

11.05.Hrubieszów

155

Czop Dawid

2000

SZS G Mircze

11.05. Hrubieszów

155

Guz Krystian

2000

Unia/G Tyszowce

18.05. Zamość

150

Kudrel Szymon

2001

ZS2 GHrubieszów

22.04.Hrubieszów

150

Mazurek Patryk

2000

ZS2 GHrubieszów

22.04.Hrubieszów

150

Kowalski Adam

2000

ZSM3 GHrubieszów

11.05. Hrubieszów

150

Roman Konrad

2000

SZS G Mircze

11.05. Hrubieszów

150

Roch Miłosz

2000

ZS2 GHrubieszów

11.05.Hrubieszów

150

Kudrel Szymon

2001

ZS2 GHrubieszów

18.05. Zamość

 

Pchnięcie kulą (10 kg)

Rekord Powiatu open –

8.14 Wąsiel Józef Mircze 2013, tr. J. Wąsiel

6.70

Wąsiel Józef

1947

Mircze/Unia

23.04. Sopot

 

Pchnięcie kulą (7.256kg)

Rekord Powiatu open –

16.51 BEŁZ Kamil ZS 1 Hrubieszów 2006, tr. A. Kulczyński

8.23

Wąsiel Józef

1947

Mircze/Unia

23.04. Sopot

 

Pchnięcie kulą (6kg)

Rekord Powiatu open –

17.04 BEŁZ Kamil ZS 1 Hrubieszów 2006, tr. A. Kulczyński

11.58

Bielecki Marcin

1998

ZS 3 Hrubieszów

7.05. Puławy

10.65

Kruk Dominik

2000

ZS 4 Hrubieszów

24.04. Hrubieszów

10.25

Kościowski Eryk

1996

ZS 4 Hrubieszów

24.04. Hrubieszów

9.93

Germański Adrian

1998

ZS 3 Hrubieszów

18.10. Zamość

9.65

Horszczaruk Grzegorz

1996

ZS 4 Hrubieszów

24.04. Hrubieszów

9.40

Wójtowicz Dawid

1996

ZS 4 Hrubieszów

24.04. Hrubieszów

9.22

Wąsiel Józef

1947

Mircze/Unia

23.04. Sopot

8.85

Sadowski Patryk

1999

ZS 4 Hrubieszów

24.04. Hrubieszów

8.10

Pawluk Dawid

1999

ZS 4 Hrubieszów

24.04. Hrubieszów

8.00

Rewucha Dawid

1996

ZS 4 Hrubieszów

24.04. Hrubieszów

 

Pchnięcie kulą (5kg)

Rekord Powiatu open –

15.39 WĄSIEL Marek ZS 1 Hrubieszów 1999, tr. M. Kitliński

12.71

Klimowicz Michał

2000

ZS 1 Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

12.45

Maciuk Patryk

2000

ZS 2 LO Hrubieszów

27.08. Hrubieszów

11,63

Panasiewicz Paweł

2000

ZSM G 2 Hrubieszów

22.04.Hrubieszów

11.50

Panasiewicz Rafał

2000

ZS 2 LO Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

11.12

Pokrywka Maciej

2000

ZSM1 GHrubieszów

11.05. Hrubieszów

10.92

Orzechowski Miłosz

1999

ZS 3 Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

10.80

Wąsiel Józef

1947

Mircze/Unia

2.07. Opole

10.72

Germański Adrian

1998

ZS 3 Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

10.65

Wrona Hubert

1999

ZS 3 Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

10,50

Dorman Daniel

2000

ZSM3 GHrubieszów

11.05.Hrubieszów

 

Pchnięcie kulą (4 kg)

11.36

Wąsiel Józef

1947

Mircze/Unia

23.04. Sopot

 

Pchnięcie kulą chłopców (3 kg)

9.62

Magierka Adrian

2003

ZSM 2 SP Hrubieszów

14.05. Zamość

6.14

Chabros Wiktor

2005

ZSM 1 Hrubieszów

14.05. Zamość

 

Rzut dyskiem1 kg

41.25

Wąsiel Józef

1947

Mircze/Unia

27.08. Hrubieszów

 

Rzut dyskiem antycznym 3 kg

Rekord powiatu

22.08 Wąsiel Józef Mircze 2014, tr. J. Wąsiel

21.25

Wąsiel Józef

1947

Mircze/Unia

23.04. Sopot

 

Rzut oszczepem (800g)

Rekord powiatu

58.58 Michalczyk Marcin ZS 1 Hrubieszów 2003, tr. M. Kitliński

45.77

Bielecki Marcin

1998

ZS 3 Hrubieszów

5.06. Zamość

 

Rzut oszczepem chłopców (600g)

Rekord Powiatu do lat 16–

47.91 Hukowski Tomasz G. 2 Hrubieszów 2004, tr. M. Kitliński

42.05

Bielecki Marcin

1998

ZS 3 Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

40.28

Dziaduszek Damian

2000

SZS G Mircze

11.05. Hrubieszów

36,52

Maksymowicz Karol

2000

G Dołhobyczów

22.04.Hrubieszów

36,04

Ipnar Oskar

2000

SZS G Mircze

22.04.Hrubieszów

31.65

Śliwiński Paweł

1998

ZS 3 Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

29,10

Wyżyn Maciej

2001

ZSM 1 Hrubieszów

22.04.Hrubieszów

28,03

Szargan Kacper

2000

G Horodło

22.04.Hrubieszów

20.30

Pacaj Kacper

2000

SZS G Mircze

11.05. Hrubieszów

19.70

Grabowski Karol

1999

ZS 3 Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

18,77

Banasiuk Przemysław

2001

ZSM 1 Hrubieszów

22.04.Hrubieszów

 

Chód 10km (bieżnia)

Rekord powiatu open

– 41:09,99 Fedaczyński Rafał Unia Hrubieszów 2004, tr. M. Kitliński

55:49,20

Baranowski Michał

1998

ZS 3 Hrubieszów

4.06. Zamość

 

Chód 10km (szosa)

Rekord powiatu open

 40:36 Fedaczyński Rafał Unia Hrubieszów 2005, tr. M. Kitliński

53:24

Baranowski Michał

1998

ZS 3 Hrubieszów

17.09. Lublin

 

Sztafeta 4x100m – PE

Rekord powiatu open

43,59 Unia Hrubieszów 1993 , tr. M. Kitliński

w składzie:

Marek Kudyk, Janusz Kudyk,

Andrzej Kamień, Andrzej Krzyżanowski

Rekord powiatu szkół  open

ZSMR (ZS 1) Hrubieszów 44,58 2001

Marek Wąsiel, Tomasz Magdziak,

Artur Frel, Łukasz Koszałko

47,92

Brak danych w komunikacie

ZS 3 Hrubieszów

18.10. Zamość

48,11

Mateusz Jeżyna, Załuski Szymon, Zając Szymon, Gołąb Kacper i Sarzyński Dawid

ZS G Horodło

31.05. Puławy

50,00

Brak danych w komunikacie

ZS2 GHrubieszów

18.05. Zamość

 

Sztafeta 4x100m – PR

Rekord powiatu open

44,0 Unia Hrubieszów 1993, tr. M. Kitliński

w składzie:

Janusz Jakubiak, Robert Szwanc,

Mirosław Dąbrowski, Radosław Lubawski

Rekord powiatu szkół  open

ZSMR (ZS 1) Hrubieszów 44,9  1979

Ireneusz Barański, Przemysław Sidor,

Andrzej Guzina, Piotr Górak

48,52

Brak danych w komunikacie

ZS 2 LO Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

48,64

Jeżyna, Załuski, Zając, Gajewski

ZS G Horodło

11.05.Hrubieszów

49,04

Jóźwik, Ipnar, Pacaj, Dziuba

SZS G Mircze

11.05.Hrubieszów

49,30

Chmielewski Gąsior Kaspruk Zalewski

ZSM 3 G Hrubieszów

11.05.Hrubieszów

49,45

Brak danych w komunikacie

ZS 3 Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

51,96

Kowalski, Martyniuk, Mazur, Guluk

ZS2 GHrubieszów

11.05.Hrubieszów

52,67

Bańka, Bodys, Kicia, Diabin

ZSM2 GHrubieszów

11.05.Hrubieszów

52,81

Brak danych w komunikacie

ZS 1 Hrubieszów

27.09. Hrubieszów

53,08

Stronkowski,Oleszczuk, Pałcon, Bajer

ZSM1 GHrubieszów

11.05.Hrubieszów

53,49

Wroński, Gołąb, Saczyński, Grabowski

ZS G Horodło II

22.04.Hrubieszów

 

Sztafeta 4x400m – PE

Rekord powiatu open

3:23,17 Unia Hrubieszów 1994, tr. M. Kitliński

(Marek Kudyk, Janusz Kudyk, Mirosław Kamień, Andrzej Kamień)

3:45,60

Romaszko Albert, Soniak Piotr, Załuski Szymon, Łoza Dawid

Unia Hrubieszów

5.06. Zamość

 

Sztafeta szwedzka

Rekord powiatu open i szkół

2:08,14 ZS 2 LO Hrubieszów 2014

Michał Jurkiewicz, Marcin Stepaniuk,

Bartosz Załoga, Michał Łopocki

2,25,95

Jeżyna, Załuski, Zając, Gajewski

G Horodło

22.04.Hrubieszów

2,30,81

Flisiuk, Daciuk, Duda, Misiaszek

ZSM nr 1 Hrubieszów

22.04.Hrubieszów

2,32,79

Gulek, Mazurek, Łomański, Hossin

ZS 2 Hrubieszów

22.04.Hrubieszów

 

Piłeczka palantowa

Rekord Powiatu do lat 13–

76.00 Kurzawa Marian SP Nieledew 1975

61.0

Dziedzic Przemysław

2003

ZSM 1 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

55.5

Budzyński Tomasz

2003

ZSM 3 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

50.5

Abramek Jakub

2003

SZS SP Mircze

6.05. Hrubieszów

49.0

Jóźwiak Michał

2004

ZSM 2 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

48.0

Herda Michał

2003

ZSM 1 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

48.0

Grosman Łukasz

2003

ZSM 1 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

48.0

Magierka Adrian

2003

ZSM 2 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

46.0

Kaczmarek Mateusz

2004

ZSM 1 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

44.0

Opszyński Maciej

2003

ZSM 1 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

44.0

Kapusta Piotr

2003

ZSM 2 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

 

4 – bój la

Rekord powiatu do lat 13

325 Kościowski Eryk SP 2 Hrubieszów 2009 r.

/8,17 – 62.00 – 4.96 – 3:22,75/

264

Budzyński Tomasz

2003

ZSM 3 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

8,49

3:26,18 4.40 55.5

 

 

 

251

Dziedzic Przemysław

2003

ZSM 1 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

8.34

3.46.22 4.17 61.0

 

 

 

217

Wanarski Szymon

2003

ZSM 3 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

8.62

3.28.67 4.05 42.0

 

 

 

214

Sokołowski Szymon

2003

ZSM 2 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

8.41

3.26.68 4.05 35.0

 

 

 

205

Herda Michał

2003

ZSM 1 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

8.72

3.57.94 4.35 48.0

 

 

 

203

Kapusta Piotr

2003

ZSM 2 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

8.88

3.59.11 4.62 44.0

 

 

 

193

Bartnik Marcel

2003

ZSM 1 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

8.24

4.07.81 4.52 34.0

 

 

 

193

Wroński Karol

2003

ZSM 3 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

8.79

3.42.34 4.10 40.0

 

 

 

191

Jóźwiak Michał

2004

ZSM 2 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

9.00

3.54.94 4.05 49.0

 

 

 

180

Opszyński Maciej PK

2003

ZSM 1 SP Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

9.25

3.48.44 4.10 44.0

 

 

 

180

Abramek Jakub

2003

SZS SP Mircze 6.05. Hrubieszów

6.05. Hrubieszów

9.16

4.20.16 4.40 50.5

 

 

 

 

3-bój la

14.05. Zamość (szkoły podstawowe)

Dęga Kacper ZSM 2 SP Hrubieszów

206 pkt. (60 m– 8,76; kula3 kg– 9,62; pił. Pal. 37.00)

Sokołowski Szymon ZSM 2 SP Hrubieszów

125 (10,10;600 m– 1:48,45; 36.00)

Podkowa Jakub ZSM 2 SP Hrubieszów

119 (9,57; 1:59,22); 40.00)

Łukasiuk Adrian ZSM 2 SP Hrubieszów

116 (9,69; wzwyż – 110; 41.00)

Magierka Adrian ZSM 2 SP Hrubieszów

103 (9,74;300 m- 51,77; 45.00)

Opszyński Maciej ZSM 1 SP Hrubieszów

94 (9,69; 2:07,37; 39.00)

Malec Dominik ZSM 2 SP Hrubieszów

84 (9,90; 2:06,62; 36.00)

Chabros Wiktor ZSM 1 SP Hrubieszów

62 pkt. (60 m– 11,92; kula – 6.14; p.pal – 18.00)

Prokopowicz Wojciech ZSM 2 SP Hrubieszów

56 (10,35; w dal – 3.

Borsuk Maciej ZSM 2 SP Hrubieszów

55 (9,75;300 m- 53,57; 23.00)

 

Schockorama

23/24.04. Sopot

 

Rekord powiatu

62.30 Wąsiel Józef Mircze 2015, tr. J. Wąsiel

Józef Wąsiel 1947 Mircze

(22.72 – 20.52 – 16.45 =59.69 m)

Są to rzuty kulą, kolejno o ciężarze:

2,5; 3.0;4.0 kg

 

Shotorama

23/24.04. Sopot

Rekord powiatu

51.70  Józef Wąsiel Mircze 2012, tr. J. Wąsiel

Józef Wąsiel 1947 Mircze

(11.36 – 10.20 – 9.22 – 8.23 – 6.70 =45.71 m)

Są to pchnięcia kulą, kolejno o ciężarze:

4.0; 5.0; 6.0; 7.26; 10,0 kg

 


Opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)

Foto – archiwum sekcji la Unii Hrubieszów i mak




Czytaj także:

Lekkoatletyczne tabele letnie 2016 powiatu hrubieszowskiego – kobiety