Letni Obóz Karate Okuninka 2014

Od 29 czerwca do 6 lipca 2014r w miejscowości Okuninka nad Jeziorem Białym w Ośrodku Kolonijno-Wypoczynkowym „Świtezianka” przebywała grupa około 150 karateka na obozie sportowym z Sandomierza, Hrubieszowa, Tarnowa, Dąbrowy Tarnowskiej, Mielca, Chełma, Łosice i Kolbuszowy.

Reklamy

Głównym organizatorem był Sensei Marek Wołos 3 Dan, kierownikiem obozu Sensei Andrzej Orłowski 4 Dan, głównym instruktorem ds. szkolenia Shihan Wiesław Gwizd 5 Dan. W pracy instruktorsko-wychowawczej pomagali Sensei Paweł Pędziński, Andrzej Kulesz, Roman Jemioło, Wiesław Wajda, Stanisław Falarz i Paweł Najda.
Zajęcia odbywały się na dworze i sali wyposażonej w tatami. Program obozu obejmował doskonalenie i nauka kihon, analiza form Kata, nauka renraku, ido-geiko, podstawy walki w parterze, kombinacje do Kumite, praca na tarczach i łapach trenera, mini turniej Kumite, zawody pływackie, turniej „sumo”. W wolnym czasie, uczestnicy obozu pod opieką swoich wychowawców chętnie przebywali na strzeżonym kąpielisku. Pływanie w jeziorze, na rowerkach i kajakach, jak również opalanie się w słońcu sprzyjało fantastycznej atmosferze panującej na obozie. Wszystkim dopisywał świetny humor, a właściciele Ośrodka Świtezianka zadbali, aby nasze żołądki były pełne. Było super!!!