Licealiada i Gimnazjada w drużynowym tenisie stołowym

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

27 stycznia w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie odbyły się turnieje powiatowego szczebla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w drużynowym tenisie stołowym. W Gimnazjadzie rozegrano 127 gier (108 indywidualnych oraz 19 deblowych), a w Licealiadzie 45 gier ( 33 indywidualnych oraz 12 deblowych).

***

Pliki do pobrania:

GIMNAZJADA tenis stołowy drużynowy >>

LICEALIADA tenis stołowy drużynowy >>

***

KOMUNIKAT
POWIATOWA GIMNAZJADA W TENISIE STOŁOWYM – drużynowa
HRUBIESZÓW dn. 27.01.2009 r.

DZIEWCZĘTA

1. Gimnazjum nr 1 Hrubieszów opiekun: Pachla Andrzej
w składzie : Wójcicka Marta , Wójcicka Dorota

2. Gimnazjum ZS Kryłów opiekun: Kłoda Agnieszka
w składzie: Dąbrowska Anita, Martyniuk Aneta, Krauz Justyna

3. Gimnazjum Trzeszczany opiekun: Chwedczuk Zygmunt

4. Gimnazjum Uchanie opiekun: Skrzat Zbigniew

5. Gimnazjum nr 3 Hrubieszów opiekun: Wojciechowski Kamil

6. Zespól Szkół nr 2 Hrubieszów opiekun: Kusiak Anna

7. Gimnazjum Mircze opiekun: Majdanik Robert

8-9. Zespół Szkół Horodło opiekun: Brzyska Aneta

8-9. Gimnazjum Werbkowice opiekun Sadowski Bartłomiej

CHŁOPCY

1. Gimnazjum Werbkowice opiekun Sadowisk Bartłomiej
w składzie : Dariusz Mazurek , Polikowski Adrian , Dąbrowski Kamil
2. Gimnazjum nr 1 Hrubieszów opiekun: Pachla Andrzej
w składzie : Dyrda Krystian, Skrzyński Maciej, Przepiórka Krzysztof
3. Zespól Szkół nr 2 Hrubieszów opiekun: Chwedczuk Andrzej

4. Gimnazjum Mircze opiekun: Majdanik Robert

5-6. Gimnazjum Kryłów opiekun: Kłoda Agnieszka

5-6. Gimnazjum Trzeszczany opiekun: Chwedczuk Zygmunt

7-8. Gimnazjum Uchanie opiekun: Skrzat Zbigniew

7-8. Gimnazjum nr 3 Hrubieszów opiekun: Wojciechowski Kamil

9-11. Gimnazjum Kozodawy opiekun: Kryszczuk Robert

9-11. Zespół Szkół Horodło opiekun: Brzyska Aneta

9-11. Gimnazjum nr 2 Hrubieszów opiekun: Rozkal Krystyna

Rozegrano 127 gier (108 indywidualnych oraz 19 deblowych).
Zawody rejonowe odbędą się w Szczebrzeszynie w dniu 20.02.2009 r., rozpoczęcie gier o godz.10.00. Awans uzyskały szkoły z miejsc 1-2.

Podziękowanie dla Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 3 za udostępnienie sali na zawody.

Sędzia główny:
Krawczuk Zbigniew

***

KOMUNIKAT
POWIATOWA LICEALIADA W TENISIE STOŁOWYM- drużynowa
HRUBIESZÓW dn. 27.01.2009 r.

DZIEWCZĘTA

1. ZS nr 1 Hrubieszów opiekun: Jaworski Jacek
w składzie: Jurek Irena , Bondyra Agata

2. ZS Horodło opiekun: Aneta Brzyska
w składzie: Lemińska Paulina, Szymańska Mirela

3. ZS nr 3 Hrubieszów opiekun: Nowak Marcin

4. ZS nr 2 Hrubieszów opiekun: Kusiak Anna, Chwedczuk Andrzej

CHŁOPCY

1. ZS nr 3 Hrubieszów opiekun : Nowak Marcin
w składzie: Bieńko Piotr, Polikowski Adrian, Branewski Mateusz

2. ZS nr 1 Hrubieszów opiekun: Jaworski Jacek
w składzie: Czarnecki Piotr, Mazurek Dariusz, Słupski Kamil

3. ZS Horodło opiekun: Brzyska Aneta

4. ZS Turkowice opiekun: Jeleń Janusz

5. ZS nr 2 Hrubieszów opiekun: Krawczuk Zbigniew

Rozegrano 45 gier ( 33 indywidualnych oraz 12 deblowych).
Zawody rejonowe odbędą się w Szczebrzeszynie w dniu 19.02.2009 r., rozpoczęcie gier o godz.10.00. Awans uzyskały szkoły z miejsc 1-2.

Podziękowanie dla Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 3 za udostępnienie sali na zawody.

Sędzia główny:
Krawczuk Zbigniew

zobacz zdjęcia >>

Hrubieszow LubieHrubie 2009