Licealiada SZS: Wyniki Ligi LA, sztafet 4×100 i szwedzkich

10 października na miejskim stadionie w Hrubieszowie odbyły się powiatowe zawody Licealiady Szkolnego Związku Sportowego – Ligi LA oraz sztafet 4 x 400 m i szwedzkich.

Reklamy

 

 

KOMUNIKAT

POWIATOWA LICEALIADA LIGA LA

HRUBIESZOW 10.10.2014 r.

 

DZIEWCZĘTA

 

I MIEJSCE  – ZESPÓŁ SZKÓŁ  nr 3 w Hrubieszowie

Opiekun:   Marcin Nowak, Jan Paczała

Konkurencja

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

Punkty

100m

1

Mazur Katarzyna

 

1996

14,79

102

2

 

Mil Karolina

1997

14,91

98

3

Jarosz Karolina

1997

14,60

106

400m

1

Trybuła Agata

1998

 

1:07,75

105

2

Rapa Magdalena

1997

1:18,91

57

3

Kidaj Elżbieta

 

1998

1:18,19

60

800m*

1500m

1

Talarowska Karina

 

1998

2:57.63

54

2

Soja Wiktoria

1996

2:46.74

75

3

Śnieg Małgorzata

1998

2:50/34

68

Kula **

 

1

Zając Dominika

 

1997

8,20

126

2

Buta Monika

 

1996

7,60

120

Skok w dal

1

Hołdaś Aleksandra

 

1997

4,48

112

2

Kuczyńska Zuzanna

 

1997

4,37

108

3

 

Zielińska Iwona

1996

3,67

79

4×100 m

 

 

 

1

Mil Karolina

1997

 

56,94

 

102

2

Hołdaś Aleksandra

1997

3

Trybuła Agata

1998

4

Jarosz Karolina

1997

 

Razem pkt.

 

1084

                                                        

II MIEJSCE  – ZESPÓŁ SZKÓŁ  nr 2 w Hrubieszowie

Opiekun: Kusiak Anna, Cygan Barbara

Konkurencja

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

Punkty

100m

1

Sykut Kamila             

1997

14,45

109

2

 

Szostak Aleksandra    

1998

14,86

99

3

Tlak Aleksandra         

1998

15,10

94

400m

1

Zachaj Patrycja

1997

1:10,07

93

2

Senderek Anna

1998

1:11,18

88

3

Kowalska Marta

1998

1:13,91

77

800m*

1500m

1

Śnieg Joanna

1997

3:04,46

43

2

Ciesielczuk Wiktoria

1998

2:56,24

57

3

Szady Julia     

1998

3:13,08

30

Kula **

 

1

Suchowska Paula

1998

8,18

126

2

Jasina Paula

1998

7,70

121

 

3

Kaczan Natalia

1997

7,15

115

Skok w dal

1

Radomska A nna

1998

4,30

105

2

Daciuk Aleksandra

1998

3,96

91

3

 

Konsowicz Ewa

1998

4,08

96

4×100 m

 

 

 

1

Szostak Aleksandra

 

 

58,86

 

88

2

Radomska A nna

 

3

Kowalska Marta

 

4

Sykut Kamila

 

 

Razem pkt.

 

1025

 

III MIEJSCE  – ZESPÓŁ SZKÓŁ  nr 1 w Hrubieszowie

Opiekun: Skawińska  Katarzyna 

Konkurencja

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

Punkty

100m

1

Wrońska Ewa             

1998

14,50

108

2

 

Kaczanowska Wioleta

1996

15,98

76

3

Barańczuk Gabriela   

1996

15,38

88

400m

1

Holc Sylwia

1998

1:21,91

47

2

Konopka Magda

1997

1:13,85

77

800m*

1500m

1

Kaczyńska Beata

1996

2:51,25

66

2

Radomska Aleksandra

1997

3:23,49

18

3

Furmaga Monika

1998

3:24,51

17

Kula **

 

1

Jeczeń Natalia

1998

6,91

113

2

Magierka Agnieszka

1995

6,93

113

Skok w dal

1

Misiak  małgorzata

1998

3,97

91

2

Kaczanowsk Dominika

1998

3,35

65

4×100 m

 

 

 

1

Kaczanowska Wioleta

 

 

59,86

 

82

2

Wrońska Ewa

 

3

Barańczuk Gabriela

 

4

Kaczanowsk Dominika

 

 

Razem pkt.

 

868

 

IV MIEJSCE  – ZESPÓŁ SZKÓŁ  nr 4 w Hrubieszowie

Opiekun:   Muzyczuk Małgorzata           

Konkurencja

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

Punkty

100m

1

Obidzinska Izabela

 

1996

15,92

76

Kula **

 

1

Zachaj Katarzyna

 

1995

6,20

105

2

Powrożniak Iwona

 

1996

7,22

116

 

Razem pkt.

 

297

                                                          

 

CHŁOPCY


I MIEJSCE – ZESPÓŁ SZKÓŁ  nr 3 w Hrubieszowie

Opiekun: Krzysztof Brudnowski           

Konkurencja

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

Punkty

100m

1

Gontarz Paweł

1997

11,79

132

2

Traczuk Krystian

1997

12,38

109

3

Tabuła Rafał

1997

12,13

119

400m

1

Wiak Krystian

1998

57,42

101

2

Łoza Dawid

1998

57,65

99

 

1500m

1

Polikowski Aleksander

1997

4:41.13

69

2

Baronowski Michał

1998

4:42,50

66

Kula

1

Łamejko Krystian

1996

10,70

120

2

Bielecki Marcin

1998

11,10

116

3

Soniak Tomasz

1997

10,80

113

Skok w dal

1

Nowosad Kacper

1996

5,92

113

2

Sacharczuk Jakub

1996

5,78

107

3

Jagiełło Michał

1996

5,25

85

4×100 m

 

 

 

1

Nowosad Kacper

1996

48,08

112

2

Sacharczuk Albin

1996

3

Tabuła Rafał

1997

4

Gontarz Paweł

1997

 

Razem pkt.

 

1154

                                                      

II MIEJSCE  – ZESPÓŁ SZKÓŁ  nr 2 w Hrubieszowie

Opiekun: Krawczuk Zbigniew, Chwedczuk Andrzej

Konkurencja

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

Punkty

100m

1

Esing Ernest

1997

11,70

136

2

Stepaniuk Marcin

1997

11,75

134

3

Łopocki Michał

1996

11,06

163

400m

1

Popławski Kacper

1998

1:05,54

49

2

Załoga Bartosz

1997

1:02,80

65

 

1500m

1

Czerniak Oktawian

 

1998

5:12.50

28

2

Smoła Tomasz

1998

5:21,90

20

 

3

Wójcik Sebastian

1996

5:15,69

25

Kula

1

Gnieciak Maciej

1997

11,81

123

2

Kowalewski Marcin

1998

9,90

104

3

Donoch Piotr

1996

10,30

116

Skok w dal

1

Skoczylas Dominik

 

1998

5,98

115

2

Hossin Damian

1998

6,12

121

3

Gajewski Marcin

1996

5,18

85

4×100 m

 

 

 

1

Esing Ernest

1997

 

47,27

 

120

2

Stepaniuk Marcin

1997

3

Popławski Kacper

1998

4

Jóżwiak Damian

1998

 

Razem pkt.

 

1061

 

III MIEJSCE  – ZESPÓŁ SZKÓŁ  nr 1 w Hrubieszowie

Opiekun: Tarnawski Leszek 

Konkurencja

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

Punkty

100m

1

Socha Patryk

1997

12,32

111

2

Malesa Arkadiusz

1997

11,94

127

400m

1

Oleszczuk  Paweł

1995

1:04,24

57

2

Turek Damian

1997

1:01,22

75

 

3

Wasilewski

1995

1:09,15

31

 

1500m

1

Wrońsk iBartłomiej

1995

5:14,47

27

2

Borek Paweł

1997

5:24,96

18

Kula

1

Włodarski Leszek

1997

9,71

102

2

Lipnicki Kamil

1995

8,00

90

Skok w dal

1

Małyszka  Paweł

1997

5,78

107

2

Friedrich Patryk

1997

5,05

78

3

Flaks Adrian

1995

4,30

50

4×100 m

 

 

 

1

Małyszka  Paweł

 

 

48,82

 

105

2

Socha  Patryk

 

3

Malesa  Arkadiusz

 

4

Friedrich Patryk

 

 

Razem pkt.

897

 

IV MIEJSCE  – ZESPÓŁ SZKÓŁ  nr 2 w Hrubieszowie

Opiekun: Padkowski Paweł 

Konkurencja

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

Punkty

100m

1

Koza  Marcin

1998

11,90

128

400m

1

Matraszek  Kamil

1998

1:03,82

59

2

Malec  Andrzej

1995

1:01,91

71

3

Kapusta  Michał

1996

1:05,32

50

 

1500m

1

Romaszko  Albert

1995

4:42.22

67

2

Klamer Łukasz

1997

5:17,68

24

Kula

1

Wawer Dariusz

1997

10,85

113

2

Pałys  Konrad

1997

9,20

103

Skok w dal

1

Kościowski  Eryk

1996

5,03

77

2

Kłodziński Iwo

1995

4,75

66

4×100 m

 

 

 

1

Koza  Marcin

 

 

50,86

 

87

2

Klamer Łukasz

 

3

Kościowski  Eryk

 

4

Kłodziński Iwo

 

 

Razem pkt.

 

795

 

 

Po dwie najlepsze drużyny będą reprezentować powiat na zawodach rejonowych, które odbędą się w Zamościu  w dniu 16.10.2014 r. 

 

 

KOMUNIKAT

PWIATOWA LICEALIADA SZTAFETY 4 X 100 I SZWEDZKA

HRUBIESZÓW

 

DZIEWCZĘTA

 

SZTAFETA  4 X 100

 

I MIEJSCE Zespół Szkół  nr 3 Hrubieszów  – 56,94

opiekun: Nowak Marcin

W składzie: Trybuła Agata, Hołdaś Aleksandra, Jarosz Karolina, Bronicka Kinga

 

II MIEJSCE Zespół Szkół  nr 2 Hrubieszów  – 58,85

opiekun: Kusiak Anna, Cygan Barbara  

W składzie: Szostak Aleksandra, Radomska Anna, Kowalska Marta, Sykut Kamila

 

III MIEJSCE Zespół Szkół  nr 1 Hrubieszów opiekun: Skawińska  Katarzyna

W składzie: Kaczanowska Wioleta, Wrońska Ewa, Barańczuk Gabriela, Kwiatkowska Dominika

 

 

SZTAFETA SZWEDZKA

 

I MIEJSCE Zespół Szkół  nr 2 Hrubieszów – 2:45,38

 opiekun: Kusiak Anna , Cygan Barbara 

W składzie: Kowalska Marta, Konsowicz Ewa, Tlak Aleksandra, Suchowska Paulina

 

II MIEJSCE Zespół Szkół  nr 3 Hrubieszów  – 3:01,71

opiekun: Nowak Marcin

W składzie:   Krawczyk Karolina, Grabowska Natalia, Rapa Magdalena, Mazur Katarzyna

 

 

CHŁOPCY

 

SZTAFETA  4 X 100

 

I MIEJSCE Zespół Szkół  nr 2 Hrubieszów – 47,27

opiekun: Lewandowski Dawid

W składzie: Stepaniuk Marcin, Jóżwiak Damian, Popławski Kacper, Skoczylas Damian

 

II MIEJSCE Zespół Szkół  nr 3 Hrubieszów  – 48,08

opiekun: Nowak Marcin

W składzie: Tabuła Rafał, Sacharczuk Jakub, Nowosad Kacper, Gontarz Paweł

 

III MIEJSCE Zespół Szkół  nr 1 Hrubieszów  – 48,82

opiekun: Tarnawski Leszek

W składzie: Małyszka Paweł, Socha Patryk, Malesa Arkadiusz, Friedrich Patryk

 

IV MIEJSCE Zespół Szkół  nr 4 Hrubieszów  – 50,86

opiekun: Padkowski Paweł

W składzie: Koza Marcin, Klamer Łukasz, Kościowski Eryk, Kłodziński Iwo

 

SZTAFETA SZWEDZKA

 

I MIEJSCE Zespół Szkół  nr 2 Hrubieszów  – 2:10,87

opiekun: Lewandowski Dawid

W składzie: Łopocki Michał, Bobak Marek, Hossin Damian,  Esing Ernest

 

II MIEJSCE Zespół Szkół  nr 3 Hrubieszów  – 2:16,91

opiekun: Nowak Marcin

W składzie:  Dyjak Damian, Małyszek Szymon,  Polikowski Aleksander,  Soniak Piotr

 

III MIEJSCE Zespół Szkół  nr 1 Hrubieszów  – 2:34,51

 opiekun: Tarnawski Leszek

W składzie: Wasilewski Michał, Guzik Michał, Oleszczuk Paweł, Borek Paweł

 

Sztafety, które zajęły pierwsze miejsca, awansowały do mistrzostw województwa które odbędą się

12 maja  2015 r. w Puławach.

 

 

Organizator zawodów: PSZS w Hrubieszowie