Licealiada w tenisie stołowym

19 października w hali przy Szkole Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie odbędzie się powiatowa Licealiada w indywidualnym tenisie stołowym.

Reklamy

u>REGULAMIN
POWIATOWA LICEALIADA
TENIS STOŁOWY INDYWIDUALNY

1.Każda szkoła która zgłosiła swój udział w zawodach powiatowych w tenisie stołowym ma prawo wystawić po pięć osób w kategorii.

2. Startują uczniowie szkół ponad gimnazjalnych (nie mogą brać udziału słuchacze studiów i szkół pomaturalnych), zgłoszenia pocztą elektroniczną do dnia 18.10.2007 r. na adres:

e-mail: krawczukz@o2.pl

3.Termin i miejsce : dnia 19.10. 2007 r. sala sportowa SP nr 3 w Hrubieszowie , rozpoczęcie gier godz. 9:00. Drużyny meldują się na pół godziny przed rozpoczęciem zawodów.

4. Zawody rozgrywane są zgodnie z przepisami PZTS. System rozgrywek pucharowy – do 2 przegranych, z prawej strony I miejsce,
z lewej strony II, III, IV, V miejsce.

Do rozgrywek rejonowych awansują zawodnicy, którzy zdobyli miejsca 1 – 5 w zawodach powiatowych. Zawody rejonowe odbędą się w Hrubieszowie w dniu 23.10.2007 r.

5.Obowiązują stroje sportowe – sportowa koszulka i krótkie sportowe spodenki, zawodnicy muszą posiadać własny sprzęt do grania (rakietki i piłeczki).

6. Szkoły, które nie opłaciły wpisowego nie zostaną dopuszczone do rozgrywek.

Lista szkół które zadeklarowały udział w powiatowych rozgrywkach tenisa stołowego dziewcząt i chłopców :
– ZS nr 1 Hrubieszów
– ZS nr 2 Hrubieszów
– ZS nr 3 Hrubieszów
– ZS nr 4 Hrubieszów
– LO Horodło

ZAPRASZAMY !!!