Liderki tabel LA powiatu hrubieszowskiego 2014

Sezon lekkoatletyczny 2014 na stadionach i w biegach ulicznych trwa, poniżej prezentuję liderki w powiecie hrubieszowskim w poszczególnych konkurencjach po dotychczasowych zawodach. Dobrą formę prezentują dziewczęta w skoku wzwyż, ale ciekawe, czy któraś z nich podejmie treningi i spróbuje poprawić rekord powiatu Danuty Kamieniarz 167 cm ustanowiony w 1980 roku a rozbieg był wykonany częściowo po żużlu i gumie.

Reklamy

 

Na czele tabel, jest tylko jedna dziewczyna ze szkół ponadgimnazjalnych, niestety, pomimo posiadania tak pięknego, nowoczesnego obiektu, nikt nie zorganizował dla szkół ponagimnazjalnych lekkoatletycznych zawodów w konkurencjach indywidualnych, a może ktoś to zrobi w czerwcu, warto m.in. z tego względu, że w jesieni jest międzyszkolna liga, czy przełajowe sztafety.



Liderki tabel LA powiatu hrubieszowskiego 2014.

 

Kobiety/ Dziewczęta


60 m – Pomiar ręczny (PR)

8,78 Krotkiewicz Karina 2001 ZSM 3 SP Hrubieszów 29.04. Hrubieszów


100m – Pomiar elektroniczny (PE)

13,77 Kudyk Julia 2000 ZSM 2 G. Hrubieszów 4.05. Hrubieszów


100m – PR

13,62  Kudyk Julia 2000 ZSM 2 G. Hrubieszów 29.04. Hrubieszów


300m – PE

49,75 Gajewska Karolina 2001 ZSM 3 SP Hrubieszów 10.05. Biała Podlaska


300m – PR

45,99 Trybuła Agata 1998 SZS G Mircze 23.05. Hrubieszów


400 m – PE

68,33 Flaks Dominika 2001 ZSM 1 SP Hrubieszów 4.05. Hrubieszów


600m – PE+PR

1,48,65 pr Wołyniec Oliwia 1999 ZS 2 G. Hrubieszów 16.05. Hrubieszów


1000m – PE+PR

4,13,58 pr Barańczuk Karolina 1999   ZSM nr 2 W Hrubieszowie 29.04. Hrubieszów


1500 m

5:46,72 pe Wołyniec Oliwia 1999 ZS 2 G. Hrubieszów 4.05. Hrubieszów


Skok w dal

4,50  Radomska Anna 1998 ZSM 3 G. Hrubieszów 29.04. Hrubieszów


Skok wzwyż dziewcząt

147 Daciuk Aleksandra 1998 ZSM 3 G. Hrubieszów 29.04. Hrubieszów


Pchnięcie kulą dziewcząt (4kg)

7.38 Powroźnik Iwona 1996 ZS 4 Hrubieszów 9.04. Hrubieszów


Pchnięcie kulą dziewcząt (3kg)

9.65 Suchowska Paula 1998 ZSM 3 G. Hrubieszów 23.05. Hrubieszów


Rzut oszczepem (600g)

25.45  Suchowska Paula 1998         ZSM 3 G. Hrubieszów 9.05. Hrubieszów


Rzut oszczepem (500g)

27.58 Suchowska Paula 1998 ZSM 3 G. Hrubieszów 4.05. Hrubieszów


Rzut piłeczką palantową

52.00 Krotkiewicz Karina 2001 ZSM 3 SP Hrubieszów 29.04. Hrubieszów


Czwórbój la (60 m – 600 m – w dal – piłeczka palantowa)

310  Krotkiewicz Karina 2001 ZSM 3 SP Hrubieszów 8,78 2,11.84 4,19 52,0 29.04. Hrubieszów


4x100m  – PR

56,97 Mazur Barbara, Trybuła Agata, Ciuch Dominika, Kowalczuk Weronika SZS G. Mircze 9.05. Hrubieszów


Sztafeta szwedzka (100 + 200 + 300 + 400) – PR

2,40,83  Wołyniec Oliwia, Konsowicz Ewa, Winiarczyk Sylwia, Monika Kowalczuk ZS2 G. Hrubieszów 28.04. Hrubieszów

Uwaga!

Brakuje komunikatu z wynikami z czwórboju la z rejonu z Tomaszowa Lubelskiego i sztafet SP.



Biegi uliczne


5 km

27:38 Muzyczuk Małgorzata 62 Hrubieszów 6.04. Lublin


10 km

55:19 Greniuk Monika 79 Hrubieszów 6.04. Książnice

 

Półmaraton

1.48:25 Greniuk Monika 79 Hrubieszów 27.04. Niepołomice

 

Maraton

5.03:41 Muzyczuk Małgorzata 62 Hrubieszów 11.05. Lublin



Uwaga!

W związku z wielką ilością biegów ulicznych i wielu startujących oraz długo otwierających się stron komunikatów zwracam się z prośbą o informacje po ukończonym biegu, ewentualnie zdjęcia w celach statystyczno – historycznych. Dziękuję z góry – mak



Opracował – Marek A. Kitliński (mak)